Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok/Nők! Csak én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Csak én nem akarok esküvőt?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok,van egy kisfiúnk az élettársammal.

Olvasom itt a sok esküvővel kapcsolatos kérdést és nem hiszem el hogy valakinek ennyire fontos lenne a habos-babos ruha vagy a több100 ember előtt kimondott Igen!

Ha csak rá gondolok hogy így kellene férjhez mennem rosszul leszek.

Más is van így ezzel??


2011. jan. 25. 18:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer szalagavatón volt rajtam fehér gyönyörű ruha és kész.mondtam páromnak,hogy nekem nem fontos a papír,de ha neki igen,akkor irány az anyakönyveztetőhöz 2 tanúval és kész!
2011. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
Van akinek ez fontos, nekem speciel nem annyira. Ha 2 tanúval lenne, plusz szülők, azzal sem lenne bajom.
2011. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

19:34!

Mégegyszer olvasd el a főkérdésem:-)

2011. jan. 25. 21:38
 44/62 anonim ***** válasza:
34%

most lusta vagyok elolvasni a válaszokat.

29 éves vagyok és sosem akartam férjhez menni.

egyszerűen csak nem vonz.

2011. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%

21:38

"Lányok/Nők! Csak én nem akarok esküvőt?"


Akárhogy is olvasom, ez sehogy máshogy nem hangzik, mint úgy, hogy nem akarsz esküvőt.


Lentebb kifejted, hogy nem érted, másoknak miért fontos a habos-babos ruha, meg a 100 ember előtt kimondott igen és hogy nem akarsz így férjhez menni.


Ezért mondták többen, hogy nem csak így lehet esküdni és ezért nem értettük, hogy csak emiatt mi bajod van magával az esküvővel. Mert az első mondatodból meg ez jött le.


De később már kitisztult a kép.

2011. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
De mindegy! A lényeg, hogy most már felfogtuk, miről van szó! :)
2011. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon nagy felhajtást én sem akarok az esküvőmön, kiráz a hideg az "életem legboldogabb napja" kifejezéstől, és nem azért mert házasságellenes vagyok. Egyszerűen egyeseknek az életük legboldogabb napja amikor habos babos ruhában illeghetnek boldog- boldogtalan előtt, majd pár év múlva elválnak, mert nekik a házasság egyenlő volt az esküvővel.

Inkább legyenc csendes, meghitt ünnep az esküvőm és életem hátralevő részében legyen boldog a párom mellett, mint egy nap legyen rettenetesen, szédülten boldog az esküvői hercehurcától, de ne tudjam meg milyen az, hogy minden nap boldog vagyok mert szeretnek és fontos vagyok valakinek.

Előbb írta valaki, hogy a mai fiatalok versenyt űznek abból ki utálja jobban a Karácsonyt- Valentin napot- esküvőt stb. Nekem nem magával az ünneppel van problémám, hanem azzal, hogy már rég nem arról szólnak ezek az ünnepek, amiről kellene. Karácsony a szeretet ünnepe, mégis legtöbb embernek éppen erre nincs ideje, mert elfoglalja a vásárlás, a mennyitköltsekajandékra éstársai.

2011. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
76%

Egyet kell megérteni: a meghittség nem a vendégek számából következik, hanem a vendégek minőségéből!


Lehet egy 80 fős legzi is meghitt, ha kizárólag olyanokat hívsz akiket nagyon szeretsz és ők is téged, és őszintén, mindenki aki ott van, tiszta szívvel örül nektek és ti is egymásnak.

És lehet abszolút feszengős egy olyan esküvő ahol 4 ember + anyakönnyvezető aláírja a papírokat és koccintotok pár mosoly kíséretében.


Mindenki olyan esküvőt tart amilyet akar, de én abszolút átérzem a legboldogabb nap kifejezést, mert szerintem valóban egyiklegszebb pillanat az, amikor kilépsz egy álomszép ruhában és meglátod a rengeteg szerettedet egy helyen (itt valóban az ember szeretteiről beszélek!) suhártó mosollyal és tudod hogy azért vannak ott, hogy megosszák veled és szerelmeddel a döntést hogy mostantól hivatalosan is egy pár vagytok.


Gyakorlatilag ez a különbség a kicsi 10 perces büroktarikus és az ünnepélyes nagy esküvő között - egyik a párnak szól, a másikat pedig megosztja az ember a számára fontosakkal. De mindkettőnél az a lényeg hogy a pár választotta.

2011. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
81%

Bocs kérdező, de az ilyen kérdések semmire nem jók, csak veszekedést, utálkozást, a másik kritizálását gerjesztik, teljesen felesleges, elárulom, 3 féle eset van:

1. nem akar semmilyen esküvőt, jó neki élettársként is

2. akar esküvőt, de csak szerény összejövetelt vagy két tanúsat, mulatás nélkül

3. akar esküvőt, amihez az egész család, egy gyönyörű ruha és ünneplés, bulizás reggelig is hozzátartozik

Ezek után még van két lehetőség a véleményt kifejtő vagy bunkó vagy intelligens, van mindegyikre példa.



"Egyszerűen egyeseknek az életük legboldogabb napja amikor habos babos ruhában illeghetnek boldog- boldogtalan előtt, majd pár év múlva elválnak, mert nekik a házasság egyenlő volt az esküvővel."

Miért kell elítélni valakit, mert mást mert másképp szeret ünnepelni, min Te? Baromira nem ettől fog függni, hogy elválnak-e vagy sem, senki nem mondta itt, hogy a házasság egyenlő lenne az esküvővel, ahogy az egyik válaszoló is írta, a diplomádat sem To-n veszed fel, és a ballagásokat sem a semmiért találták ki.

2011. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
81%

22.44.-nek: de ki mondta hogy választanod kell? Nem hallottál még olat hogy valakinek gyönyörű nagy esküvője volt, és mégis boldog házasságban élt?

Szerinted a garancia a boldog és hosszú házasságra az hogy csak ti+2 tanú? :)

2011. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!