Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok/Nők! Csak én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Csak én nem akarok esküvőt?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok,van egy kisfiúnk az élettársammal.

Olvasom itt a sok esküvővel kapcsolatos kérdést és nem hiszem el hogy valakinek ennyire fontos lenne a habos-babos ruha vagy a több100 ember előtt kimondott Igen!

Ha csak rá gondolok hogy így kellene férjhez mennem rosszul leszek.

Más is van így ezzel??


2011. jan. 25. 18:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%
*kiváltság
2011. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
Nekem megkérték a kezem,menyasszony vagyok ha mondhatjuk így,mégsem szeretnék felhajtást!
2011. jan. 25. 18:17
 13/62 anonim ***** válasza:
33%

Én ugyan ezt mondanám, és beszéltünk már erről tudja párom mit szeretnék e téren. És biztos vagyok benne, ha megkéri a kezem sem gondolom majd másképp.


A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

ma 18:11 voltam

2011. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
27%
Igen tévedsz, mégpedig abban hogy azt hiszed mindenki olyan amilyen te. Te akarsz esküvőt akkor tuti hogy mindenki akar legfeljebb valaki nem meri bevallani... És itt a hiba. A többiek többiek és nem te. Valaki tényleg nem szereti a sütit. Mit nem lehet ezen elképzelni? Amúgy pedig az édes Annában ahol sütivel kinálták a cselédet nem arisztokraták voltak xD de mind1...
2011. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim válasza:
27%
Én sem szeretnék megházasodni, azért fölösleges a nagy felhajtás hogy legyen egy papír róla, papír nélkül is lehet szeretni egymást:)
2011. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
95%

Ha te rosszul leszel tőle és az élettársad is egyetért veled, ő sem szeretne összeházasodni veled, akkor dombon a tanya! :) Ti így döntöttetek, így vagytok boldogok, ezt érzitek helyesnek, senki nem szólhat egy rossz szót sem rátok, mert ez a ti dolgotok, nem másé.


Ugyanígy, ha valakik úgy döntenek, hogy ők viszont házasodni szeretnétek, az meg az ő dolguk és nem a tiétek.


Egyébként a házasság egy jogi és sok esetben vagyoni közösség, ami minden téren hoz változásokat. Vannak, akik ezeket kedvezőnek tartják, vannak, akik nem, de a lényeg, hogy az egész nem az esküvőről szól.


Az esküvőt van aki jó bulinak tartja, van, aki nem, ez is mindenkinek a szíve joga, nem is kötelező világraszóló lagzit csapni.

Van aki úgy érzi, hogy a nászajándékokért cserébe azért illik a rokonságot egy kicsit megvendégelni.

Meg persze vannak olyanok is, akik ilyen alkalomkor szeretnének valami szép menyasszonyi ruhát felvenni.

Mindenkinek más az értékrendje.

Van, aki pont az élettársi kapcsolatot nem érzi fontosnak, vagy teljes értékűnek, van aki pont ellenkezőleg, azt tartja jónak.

Valószínű, hogy bárhogy is dönt az ember erről, a saját és a párja szempontjait fogja mérlegelni és úgy dönt, ahogy nekik jó.

Ezt el kell fogadni, mert a saját életükről döntenek, nem a miénkről.

2011. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
25%
18:23 vagyok. Bocs, az előbb még nem olvastam a kommentet. :)
2011. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:

Ma 18:23!

Én nem a házasság ellen vagyok hanem az sok100 fős villogtató esküvő ellen.

A kettő nem ugyanaz!!!!

2011. jan. 25. 18:25
 19/62 anonim ***** válasza:
87%
az a lényeg, hogy a pároddal értsetek egyet ebben a kérdésben. én mondjuk rosszul éreztem volna magam, ha nem lett volna olyan esküvőm, amilyet szeretnék. de bele tudom képzelni magam a helyzetedbe, gondolom, Neked meg ugyanolyan rossz lenne, ha ezt rád kényszerítenék, mint nekem, ha nem lett volna. ha ketten egyetértetek, illetve meg tudtok egyezni, nincs gond :)
2011. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
69%

Ízlések és pofonok.

Nekem minden vágyam, hogy életem egyik legszebb napján kimondjam az igen életem szerelmének, ha csak a legközelebbi rokonokat, vagy távolabbiakat akikkel jóba vagyunk és közeli barátokat nézünk csak részemről az 50 fő, és mivel faluban élek, hagyomány tisztelő vagyok, és ezt szoktam meg, nekem ez a normális, ezért nálam az esküvőhöz hozzátartozik az utcán vonulás, kikérés, mulatság, menyasszonytánc, stb.

Szerintem ez nagyon egyéni dolog.

2011. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!