Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért tartják sokan későn az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják sokan későn az esküvőt?

Figyelt kérdés

Több kérdést láttam már itt akiknél 2 év mulva van az esküvő időpontja kitűzve(kb.)


Ha esküvőt szervez,miért ilyen későre tervezik?vagy ha még vmi miatt nem akarja/tudja korábban,akkor miért van már most kitüzve az az időpont?


vagy miért csak akkor akarnak összeházasodni?Ha tudnám h feleségül vesz a párom,biztos nem szeretnék még 2 évet várni rá.


2011. okt. 11. 14:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Sok szervezés, pénzhiány, lakás befejezése stb...
2011. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Money, money, money...
2011. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Több oka lehet: akkor fejezik be a tanulmányaikat, akkor tudnak előreláthatólag összeköltözni, akkor állnak úgy anyagilag, hogy önálló, közös életet tudjanak kezdeni, általában ilyesmi.
2011. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

De én akkor se fixálnám le annyira mint sokan...ekkor meg ekkor lesz az esküvő....

annyit írnék/mondanék,hogy hamarosan.

2011. okt. 11. 14:37
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Minek sietni? Ha az ember esküvőt szervez,akkor legyen rendesen megszervezve,ne hitelből legyen....
2011. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk a családban az időpontot 1 évvel előre be szokás jelenteni,hogy az emberek a nyaralásukat, szabadságot íg intézhéssék.

A teremfoglalásra, szervezésre is legalább kell egy fél év,de jobb ha 1évvel számolsz.

Nem lehet valamit "hamarosanra" szervezni. Akkor nem lesz terem és nem lesznek ott a vendégek

2011. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az rendben van ha egy évvel elötte bejelentik,ahogy irtam,arra vonatkozik a kérdésem amikor 2-3 évvel előre napra pontosan tudja valaki.
2011. okt. 11. 14:42
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Legtöbbször még egyetemisták és csak utána házasodnak,azt pedig pontosan tudják hány év van még az egyetemből
2011. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

A szervezést kb 1 évvel előtte el kell kezdeni, (főleg a helyszín és a zenekar miatt), egy csomó mindent össze kell szervezni.

Ha nem kicsi (10-20 fős) az esküvő, akkor pont elég az idő...

Mondjuk a 2 év lefixálva szerintem is sok.

2011. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
66%

Igaza van a kérdezőnek. Én anno az exemmel eljegyzés után még nem akartunk esküvőt, mondván gyűjtögessünk, de a család erősködött hogy mikor már, így kinéztünk majd három évvel későbbi napot, és azt mondtuk mindenkinek, de szépen lassan mi is beleéltük magunkat, hogy majd akkor lesz.

Nos mi még a félidőt se éltük meg, szétmentünk.

A férjem másfél év után jegyzett el, és fél évre rá meg is volt az esküvő. Azt a fél évet is alig bírtam ki, már annyira vártam!

2011. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!