Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok/Nők! Csak én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Csak én nem akarok esküvőt?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok,van egy kisfiúnk az élettársammal.

Olvasom itt a sok esküvővel kapcsolatos kérdést és nem hiszem el hogy valakinek ennyire fontos lenne a habos-babos ruha vagy a több100 ember előtt kimondott Igen!

Ha csak rá gondolok hogy így kellene férjhez mennem rosszul leszek.

Más is van így ezzel??


2011. jan. 25. 18:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a kérdésben felesleges a lepontozás, meg csak azért is bemondom a másiknak, a kulturált véleménykifejtésről kéne szólnia, a másik leh*lyézése és megbántása nélkül, csak mert más a véleménye, emberek vagyunk, az lenne a baj, ha mindenki egy véleményen lenne.

(18:28)

2011. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
84%
Hehe....valaki azt írta hogy nem akar nagy esküvőt mert nem akar beállni a sorba...dehát manapság pont hogy a legtöbb fiatal nem akar esküvőt, mint ahogy itt is olvashatod! :)))) Akkor milyen sorról beszélünk? Nekem közvetlen környezetemben is sokan vannak (leginkább nők!) akik azt mondogatják hogy na ők ugyan nem tartanak habos esküvőt ... egyszerűen manapság az számít elcsépeltebbnek, ha egy fiatal lány nem akar mert "nem áll be a sorba"
2011. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
Való igaz, aki csak a papír miatt házasodik az a jogi része miatt lesz együtt, ez igaz. Valaki írta hogy fontos hogy jogilag rendezzék a dolgot. Végülis ez is egy felfogás, igaz.
2011. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes nekem meg pont a feleség sem tetszik az egészben... Mert attól olyan öregnek érzem magam. A 'párom', 'kedvesem' olyan kedves, fiatalon érzés... A feleség meg olyan száraz áá... Arról csak az ilyen hárpia ősanyák jutnak eszembe (nem mindenki ilyen de nem tehetek róla) :/

És persze sokan mondják a gyereket... Annak tényleg jobb ha házasok a szülei... De gyereket sem mindenki akar...

Nekem aztán olyan mindegy ki hogy csinálja csak az mondjuk egy kissé zavaró, hogy a házasság pártiak állandóan arra célozgatnak hogy csakis az lehet a helyes (felelősség, meg felvállaljuk egymást stb... mintha enélkül nem lehetne...).

2011. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

Sokan összekeverik a házasságot az esküvővel.

Ez két külön dolog!

Az házasság fontos nekem és nem az esküvő,és nem a házasodás módja vagy helye,mert valaki írta hogy "elis felejtették a polgári esküvőt másnapra",egy házasságban nem is az a nap a a fontos hanem ami utána következik

2011. jan. 25. 19:02
 36/62 anonim ***** válasza:
29%

mi van ha azt mondom, hogy azért nem akarok esküvőt, mert nem szeretnék válópert sem?

lássuk be, azért a válások száma nagyon megugrott az utóbbi években, és mivel semmi, de semmi garancia nincs arra, hogy együtt maradunk ezért nincs kedvem bíróságra járni, az ügyvéd zsebét tömni, stb stb.


nekem tökéletesen megfelel az együtt élés, nem ettől függ, hogy tisztel-e a párom, normális gyerekkora lesz-e a gyermekünknek.


sok olyan párt ismerek, akik minden áron házasodni akarnak, rájuk bízom, velük ünnepelek az esküvőjükön, bízom benne, hogy szép házasságuk lesz.

ismerek néhány párt, akik már 10-15 éve élnek együtt úgy, hogy nincs semmilyen papírjuk, teljesen normálisan nevelik a gyerekeiket, boldogok együtt.

2011. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
84%

Nekem életem egyik legszebb napja volt :) Fontos maga a házasság is, de nekünk az életünk nem lett más attól hogy megesküdtünk, ugyanúgy szeretjük egymást mint előtte :)

DE: AZ a nap más volt, mert egész álló nap a szerelmünket ünnepeltük a szeretteinkkel, és az a nap olyan volt ami semmi máshoz nem fogható. Nem változtatott semmit a kapcsolatunkon hiszen azelőtt is ugyanolyan szuper volt mint utána, de az a nap különleges volt és egy életre emlékezetes.

2011. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
100%

De Te most az esküvőre kérdeztél rá, mármint, hogy kinek milyen avagy semmilyen az ideális esküvő, legalábbis én így értelmeztem, és én pl. csak erről a részéről írtam le a gondolataim, az utána következő házasságról nem, merthogy az nem volt kérdés. :):)

(18:28, 18:50)

2011. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 napietus ***** válasza:
76%
nekem nagyon fontos volt, hogy legyen esküvőm, és szép legyen. akkor meg valamit nagyon elrontottam volna az életben, ha 27 éves koromra nem lenne 100 ember, akit kedvelek annyira, hogy megosszam vele az örömömet életem egy nagyon jelentős eseményén. pl. a diplomát sem úgy adják át, hogy bemész a TO-ra és az ügyintézőtől átveszed, nem? a fontos dolgoknak szerintem jó megadni a módját. persze megértem, ha valaki nem így gondolkodik, ez nem erőszak, csak lehetőség :)
2011. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
50%

19:02

Nem keverik össze, csak azt írtad a kérdésben, hogy nem akarsz esküvőt. Na, most ez a házasságnak elengedhetetlen feltétele, még akkor is, ha teljesen csendben, utcai ruhában, két tanúval zajlik. Az akkor is esküvő.


Később derült csak ki, hogy nem esküvőt nem akarsz, hanem a nagy felhajtás körülötte, meg a világra szóló lagzi nem a te műfajod.

Innen eredhet a sok félreértés.

2011. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!