Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok/Nők! Csak én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Csak én nem akarok esküvőt?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok,van egy kisfiúnk az élettársammal.

Olvasom itt a sok esküvővel kapcsolatos kérdést és nem hiszem el hogy valakinek ennyire fontos lenne a habos-babos ruha vagy a több100 ember előtt kimondott Igen!

Ha csak rá gondolok hogy így kellene férjhez mennem rosszul leszek.

Más is van így ezzel??


2011. jan. 25. 18:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
31%

én 18éves vagyok, de félek a kötöttségtől, képtelen vagyok egy hosszútávú kapcsolatra:S

megfojtva érzem magam:(

nem akarok majd esküvőt...

2011. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
72%

biztos..én speciel nem..de ez ember függő.Én sosem királynői esküvőről álmodtam, de mivel egyszer jön el az ember életében(vagyis az első általában az igazi) így mindenki a maga módján adja meg magának azt amit fontosnak tart a NAGY napon.

Nekünk 2-3 év múlva lesz, mivel áprilisra vagyok kiírva és önző dolognak tartom azt ha idén nyáron tartanánk meg.

2011. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
33%
Egyet értek veled. Én felvettem a fehér ruhát szalagavatókor, király volt, csodás volt és köszi. :D Az esküvő nekem csak felesleges macera, pénz. Amúgy sem bírom a nagy nyüzgést. Akik szeretik egymást azoknak nem kell papír, akik meg nem azoknak hiába.
2011. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
35%
Én sem akarok, főleg a végigvonulós rész, meg mindenki előtt esküt tenni, kimondani az igent aztán csókolózni, emberek meg ott sírnának.. Igazából ez nekem már annyira romantikus, megható és érzelgős dolog, hogy hányok az egésztől. 19L
2011. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a tömegre vágyok és arra hogy engem nézzen mindenki, hogy habos-babos ruhába legyek, hanem arra, hogy párom is úgy érezze, hogy velem akar élni, és ezt az érzést lánykéréssel adja tudtomra. Nekem ez lenne a fontos. Szeretnék feleség lenni, de a ceremóniára nem vágyom, csak arra az érzésre, hogy falaki szeret annyira, hogy elvegyen. Nővéremnek 1 éve volt az esküvője, és akkor döntöttem el, hogy nekem ez nem kell. Én amúgy is tömegiszonyos vagyok és akik ott voltak, hát több mint felét nem is ismerem, nekem nem kell ilyen, max. nagyon szűk család részemről és párom részéről. Nekem ez a lényeg.
2011. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
87%
ja és 24 N
2011. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy házasodni nem fontos vagy nem egy szép dolog,de ha egyszer arra kerül a sor akkor 2 tanú és egy délutánon összeadnak minket,semmi extra,csak egyszerűen...
2011. jan. 25. 18:11
 8/62 anonim ***** válasza:
42%

Én is 27 vagyok, csak nekünk kislányunk van. Pár évvel ezelőtt, nagyon szerettem volna, de ma már nem tartom fontosnak. Az összes lány ismerősöm már férjhez ment. De sokaknak még nincs babája. Ők egy gyűrűt mutogatnak, én a babámat. Szerintem sokkal érdekesebb, mint egy gyűrű:P

Ha megkéri a párom a kezem (6 éve vagyunk együtt), akkor hozzá megyek, ha nem, hát abba se halok bele:D

2011. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
83%
a kimondott nagy esküvőt 150 vendéggel én sem szeretnék, de maga a házasság az nincs ellenemre. egy szűk baráti-családi kör , semmi felhajtás. ami fontos nekem ,hogy legyen egy szép ruhám és a szüleim és legjobb barátaim ott legyenek. így is beszéltük meg párommal, szóval inkább csak egy kis család/barátok vacsora lesz szerintem és nagyon boldog leszek. nem lesz milliós kiadás az tuti :)
2011. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
63%

kíváncsi vagyok van e olyan lány aki azután mondja ezt, miután megkérték a kezét....

én kezdem úgy látni ez valahol önvédelmi mechanizmus

csak egy példa:

az arisztokraták süteményt ettek (abban a korban a süti kiváltás volt majdhogynem) megkínálták szegény cselédet, hadd egyen belőle a pára.

és ő mit válaszolt??

"köszönöm, nem szeretem a süteményt"

vajon miért nem?

amiért nem akarnak esküvőt egyes hölgyek.


DE, lehet tévedek persze ki tudja

2011. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!