Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mennyire megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megfelelő öltözet egy esküvőre fekete bornadrág, piros csipkés felső csizma, harisnya? Ti mit vennétek fel őszi esküvőre vendégként ?

Figyelt kérdés

tegnap 19:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Borzasztóan fogsz kinézni.


Nem kell nagy flanc, bemész egy Hádába és megnézed az alkalmi ruhákat. Én is ott veszem évek óta, mert egyszer fogom felvenni, és nem dobok ki több 10.000 ft-ot egy rongyra mert rávarrtak egy sor csipkét... Hajrá.

ma 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
De elegáns és elegáns között is van különbség. Egy divatbemutatóra, diszkóba lehet elegáns a bőrnadrág. Esküvőre nem illik, kicsit szexiskedő, örömlányos.
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Se a fekete bőr nadrág,se a piros felső nem illik esküvőre.
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ragaszkodsz a bőrnadrághoz, akkor legalább a piros felsőt cseréld le valami másra.
ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, kérdező, az elég r..bancos.
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

#18 kérdező "Az hogy egy olyan szettre amit manapság minden második ember hord azért ilyen szavak leírni."


ad 1, bár hervasztó a magyar utcakép, azért szerencsére nem hord a nők fele (mű)bőrnadrágot és cigós piros csipkés felsőt utcára, munkahelyre, buliba, de főleg esküvőre. Pláne csizmával, el tudom képzelni milyen lakkcsizmáról van szó. Egyébként a harisnyát még mindig nem értem miért hangsúlyozod hacsak nem bőrsortról van szó (de akkor az tényleg hányás), hosszúnadrág és csizma mellett ugyanis nem látszik a harisnya.


ad 2, miért itt hisztizel, miért kérdezel egyáltalán? Menj el egy ilyen 20 éve divatos proli buliszettben az esküvőre ha neked ennyire telik. De nem hiszem el hogy nem tudod hogy ez nem odavaló (meg igazából sehova se de ez már csak lábjegyzet...)

ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

#26 válaszoló

Nyilván nem hosszú nadrágról van szó ezért van harisnya! És nem tudom hogy te hol élsz lehet hogy szatyorba vagy csukott szemmel, de rengeteg ember vesz fel fekete bőr rövid nadrágot egy harisnyával és akar hosszú akár rövid szárú csizmával a munkahelyére is (soha nem volt és nem is lesz lak csizmám). Egy elegánsabb felsővel nagyon csinos viselet tud lenni. És továbbra is a stílussal van a problémám el lehet normálisan is mondani hogy ez egy rossz választás lenne nem kell egyből lehordani az ember lekurvázni és stb.

ma 18:35
 28/30 anonim ***** válasza:
#27 én nem k.rváztalak le de mindegyik olyan válaszolónak igaza van, pláne most hogy kiderült hogy tényleg bőrsortról van szó csizmával mint esküvői vendég. Én kidobatnálak. Ez tényleg utcasarki és nem hiszem el hogy nem trollkodsz mert ennyire prosztó nem létezhet. Annyira igen hogy miniruhábanegy, hogy platformcipőben megy, de ez a bőr rövidnadrág + csizma + piros csipke egyszerűen olyan szintű prosztóság amire nincsenek szavak. Azon kívül persze, hogy menj rodázni.
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
*miniruhában megy
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Minden közegben, alkalomkor más hat olcsónak. A bőrnadrág is oké munkahelyen (de ott sem tűzpiros csipkefelsővel, hanem egy szimpla inggel vagy pulóverrel), egy esküvőn túl kihívó. Ennyi. Lehet cukiskodni meg nem prostizni... de ha egy random fórumon a valószolók 90%-ának ez jut eszébe, akkor az esküvőn is ez fog, kivéve, ha ott ez a bazári szexizős stílus a divat. A legtöbb esküvőn elegáns, DE visszafogott, kellemes, lágy, nem magamutogató, a menyasszonyról a figyelmet nem elvivő ruhát viselnek az emberek / illene viselni.
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!