Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mennyire megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megfelelő öltözet egy esküvőre fekete bornadrág, piros csipkés felső csizma, harisnya? Ti mit vennétek fel őszi esküvőre vendégként ?

Figyelt kérdés

tegnap 19:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%

Minden darabja külön külön is gáz, nemhogy így együtt. Jól kifundáltad ezt a kérdést 🤡

(Amúgy a harisnyát nem értem, ki látja nadrág és csizma mellett?) Szerintem ez trollkodás.

tegnap 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy trollkodás. Mondjuk én hiányoltam a korbácsot a szettből...
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
#12 vagy legalább kiderülhetne hogy a nadrág az sort, a harisnya meg halászháló neccharisnya :D
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

12

Mehetne is egyből a Kamionosok és Qrvák nevű rendezvényre :)

tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
30%
Oké hogy nem esküvőre való. De legyünk már álszentek. Odakint minden 2.csaj 12-60 éves korig bőrnadrágban rohangál.
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
64%
Borsodi vagyok,ezt a szettet én sem venném fel,de kurvára leszarnám ki mit vesz fel az esküvőmre.Fehéret is felvehet,az se érdekel.Emlékszem,régen csak az volt a lényeg,hogy jól érezd magad.
tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
27%
1. Lerí rólad, hogy borsodi vagy, ennyire igénytelen nem lehet egy kultur ember.
tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Igazából egytől egyik lejáratjátok saját magatok. Egy bőr nadrág nem kurvás egy elegáns viselet tud lenni ha úgy van összepárosítva a szett. Nyilván azért merült fel ez az ötlet mert nem egy olyan hű de kiöltözős esküvő lesz. A harisnya meg nyilván egy vastag téli harisnya lenni mivel az időjárás ezt kívánja meg. De megint megmutatkozott, hogy milyen emberek is vannak ezen az oldalon. Az hogy egy olyan szettre amit manapság minden második ember hord azért ilyen szavak leírni. Azt nem értem, hogy miért nem lehet normálisan megfogalmazni egy véleményt ? Pl:. Szerintem nem ez a megfelelő választás erre az eseményre…, lehet nem ez a megfelelő színkombináció….., stb. Egyből az alpáriság meg a másik becsmérlése. Szánalmas
ma 05:30
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem egy elegáns viselet. Esküvőre ennél illik jobban költözni, kivéve ha mondjuk kifejezetten olyan esküvő, hogy a pár azt kéri, hogy mindenki farmerban jöjjön.
ma 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem esküvőre való, akkor se ha nem lesz lagzi. Se a bőrnadrág, se a piros felső, így együtt még pláne. Nem egy hetvegi buliba mész hanem egy fontos eseményre, ahol a menyasszony és a vőlegény ki lesz öltözve. Tiszteld meg őket azzal hogy te is alkalmi ruhát veszel fel.

Lehet ez csinos nadrág is blezerrel ha nincs otthon más, kosztüm stb. Ha nincs más felsőd kölcsön is kérhetsz, hátha valamelyik barátodnak van olyan ami erre alkalmas.

Az egyik szabaly az hogy ne veddbel a menyasszonyrol a figyelmet. Ezert nem jó a piros, plane ha csipkés. Nem baj ha van benne fekete, csak ne az egész legyen az.

ma 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!