Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mennyire megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megfelelő öltözet egy esküvőre fekete bornadrág, piros csipkés felső csizma, harisnya? Ti mit vennétek fel őszi esküvőre vendégként ?

Figyelt kérdés

tegnap 19:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Feketét és pirosat nem veszünk fel esküvőre. Amúgy meg nem a kuplerájba mész.
tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem egy esküvőt találnék ahhoz ha r.banckodni akarnék.

En nem akarnek a menyasszony elott kitűnni.

Amikor lagzin voltam én mondjuk tanú voltam ahhoz eskuvoi ruhaszolonbol vettem ruhát egy szép hímzett ezüst felsőt rózsával a nyakában es bő szürke hosszu enyhén drótozott szoknyát.


Inkabb a tiszteletre es eleganciára adtam.

tegnap 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A bőrnadrág nem esküvőre való... ahhoz túl "dögös", kb. egy utcai szexmunkásnak fogsz benne tűnni. Ha a nadrágot kicseréled egy elegáns szövetnadrágra, már megfelelő, még ha piros-fekete is, mert azt lehet együtt hordani, csak tiszta fekete és tiszta piros ruhát nem illik.
tegnap 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
*Párom meg ezüstös/szürkés öltönyben volt de nem az a mesterkélten frakk szerü hanem a természetesebb laza öltönyszettben.
tegnap 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semennyire, ne haragudj kérdező. Inkább a piros színnel van bajom, mivel ezek olyan erőteljes szín, hogy elvonja a figyelmet a menyasszony ruhájáról. Meg a bőrnadrág, az nem éppen ünnepélyes, nem esküvőhöz való. A csizma sem. Kivéve ha bokacsizma.

Inkább valami nadrágkosztümöt javaslok, vagy valami elegánsabb szövetnadrágot, egy blúzzal vagy egy inggel és akkor ahhoz valamilyen elegánsabb cipő. Vannak elegáns zárt cipők is. Esetleg bokacsizma.

tegnap 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Harisnya? RÖvidnadrág a bőrgatya? Ne vedd fel. A piros csipkés felsőt se. Nem illik esküvőre és valóban örömlányos.
tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
A proli rokonság borsodbol?🤣
tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Esküvőre valóban nem illik pirosban menni.
tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Ez így ízléstelen és közönséges.

Eleve feketét és pirosat nem illik felvenni egy esküvőre. A bőr és a csipke sehogy sem passzol egymáshoz. Vagy vagány vagy bőrnadrágban, vagy finom elegáns hölgy vagy csipkében. A kettő együtt nem megy.

Őszi esküvőre vagy egy nadrágkosztümöt vennék fel, vagy egy hosszú ruhát. Színekben az ősz színeiben gondolkodnék. Zöld, sárga, narancs, barna, szürke.

tegnap 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
12%
7es!!! Csakis bunkó pesti lehetsz.
tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!