Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
A parom mult szombaton megkerte a kezem.Ugy volt,hogy hetvegen elmegyunk valahova,azt mondta farmerben semmikepp sem johetek.Felvettem a legszebb ruham,valahogy sejtettem,hogy valamire keszul.Ugy volt,hogy egy kulonleges helyre visz,de mivel nem szeretjuk a nepi zenet,igy,hat egy pizzeriaban kotottunk ki.Sajnos ez az atka,hogy egy kis helyen elunk.Tenyleg nagyon szep modon kerte meg a kezem,a gyuru is gyonyoru volt,de valahogy megis ugy erzem,hogy lehetett volna egy kicsit szervezetteb.Nem akarom igy erezni,de egy kicsit csalodott vagyok.Tudom gonosz vagyok.Sokat pityergek emiatt,hogy igy alakult,mert nagyon bant.
2010. jún. 11. 08:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
88%

10:08 vagyok, örülök hogy tetszik a történetünk....:)

Ezzel csak azt szerettem volna sugallni a kérdező felé, hogy nem biztos, hogy pont a legflancosabb, leggyertyafényesebb lánykérés a legjobb....én pl. határozottan örülök, hogy nem étteremben kérte meg a kezem, sok ember előtt, hanem kettesben...az sem érdekel hogy alvós pólóban voltam, csak az, hogy láttam, nagyon akarja!!!!!! Biztosan sokan nem ilyen eljegyzésre vágynak, de nekem tökéletesen jó volt és boldoggá tett. Én is filóztam rajta, hogy mi lett volna, ha így vagy úgy, de ez nem számít....

Hozzáteszem volt olyan szuper ötlete, amitől elájultam volna...de félt, hogy talán az mégsem jó....

2010. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 10.08-as ! Határozottan irigyellek a szó jó értelmében! Gratulálok a párodhoz !Megirod, mi volt az a szuper ötlete, ami neked annyira tetszett ?
2010. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
61%
Most ez vagy kamu kérdés, és csak provokálsz vagy jódolgodban azt sem tudod már hogyan járjanak a kedvedben? Volt egy hasonló ismerősöm, az esküvőjén pontról pontra kikötötte mi kell neki. Nagyjából minden.Limo, fehér galamb, 250 fős vendégség, stb. Szülei 2 milliós hitelt vettek fel rá. Most azért akar válni, mert a férje "csak" Horvátországig volt képes eljutni a hőn áhított Ibiza helyett. Mondjuk van ilyen. Nem is biztos hogy provokálsz....
2010. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
27%

ejj ennyi pitsogást.

ha a párom valami romantikusnak titulált helyen teátrális körülmények közt kérné meg a kezem biztos, hogy a gyomrom kifordulna, és inkább sz-arul érezném magam mint jól.


ha vmi abszurd helyzetben és helyen tenné meg házassági ajánlatát, még az is lehet, hogy igent mondanék, annak ellenére, hogy maximálisan házasságellenes vagyok.


na meg erőltetni sem kellett volna a dolgot ennyire. ha egy pasi nem kér meg -akárcsak poénból- az első hónapban, akkor attól ne reméld, hogy valaha is elvesz...

2010. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
100%

11:50!


Igen, leírom azt a verziót ami legjobban tetszett. Nagyon szeretjük a kutyáinkat, mindketten vittuk a kapcsolatba a magunk vizsláját. Lehető legjobb kikapcsolódás a vizsikkel járni az erdőt... Úgy tervezte, hogy kimegyünk a kedvenc erdőnkbe a kutyákkal, és amikor legjobban belefeledkezünk a sétába, egy fa tövénél beletúr az avarba, mintha talált volna valamit (szoktunk találni agancsokat...stb..., tehát ilyesmire gondoltam volna) és a kis dobozka lett volna ott a gyűrűvel (amit előzőleg elrejtett)...

Hát, tuti meglepetés lett volna, biztos nem számítottam volna rá....De így is nagyon szép emlék!!!!

2010. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés feltevőjével értek egyet!!!

Szerintem ő sem a luxust várta el, hanem azt ha a párja ilyen komoly döntést hoz akkor azt szervezze meg!!!Ha tudatosan van az h otthon maradtok és egész nap édes veled, akkor persze hogy te is az leszel vele és akkor mackóba térdeljen le és kérdezzen!

Kérdés feltevőjével azért is értek egyet mert az én párom a karácsonyt és az eljegyzést egy kalap alá vonta...és erőszakosan ragaszkodott hozzá h ne kettesbe legyünk hanem az Ő családjánál (az enyémeknek megmindegy..meg se hívták őket...)

Az ajándékozásnál adta oda díszdobozban: "Igen ez az, és ezt vedd célzásnak!" Vissza kérdeztem h ezt biztos h így? ő meg bólogatott...Tőlem semmit nem várt el egyszerűen az hogy ő elszánta magát rá az már alap...Ezután elégé hallgataggá váltam mert nagyon megalázó volt!

Miután hazamehetünk sírtam ő meg üvöltözött velem hogy nekem semmi nem jó.


A kérdés feltevőjének vőlegénye biztos szereti őt csak a szervezés nem nagy erénye! De ez még nem a világ vége ha tiszta szívvel mondtál neki igent!

2010. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 A kérdező kommentje:
Tegnapi 9:53!Szerintem te vagy undorito,egyaltalan nem szep toled,hogy ilyen csunyan fogalmazol.Szerintem neked sincs mas dolgod,mint,hogy ilyen oldalakon fikazod az embereket,mert az eletedben sok problemad van,es masokon kell kitoltened a frusztraciodat!Attol,mert meg nem ertesz egyet,nem kellene sertegetned a masikat!Fogalmazhattal volna normalissan is.
2010. jún. 12. 16:29
 68/70 anonim ***** válasza:
55%
Hát köszönd magadnak,te nyagattad h legyen eljegyzés nem?Amúgy meg kiakarna eljegyezni egy felszines külsöségekkel foglaslkozó nőt akinek a helyszin a fontosabb és nem hogy a párja épp megkéri a kezét.De lehet hogy azért igy kérte meg mert eröltetted?Nem lesz hosszú életü a kapcsolatotok az biztos.
2010. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!Ez,mar szamomra lejart lemez!Nem azert jegyzett el,mert nyaggattam,hanem,azert,mert szeret!Csak,azert,mert maskepp kepzeltem el a dolgot,nagy ugy!Nem nagy bun,mert igy ereztem,attol meg nem vagyok kulsosegekkel foglalkozo ember,ahogy te allitod!Honnan tudnad nem is ismersz!Mostmar tudom,miert huzta az idot,en is pont ezt erzem,most.Felt attol,hogy osszehazasodunk,gyereket vallalunk,es ra kell jonnunk,hogy gyorsan telik az ido,azutan,csak oregszunk.A kapcsolatunk igenis hosszutavu lessz,mert nagyon osszeillunk es barmilyen problemank van mindig osszetartunk!Mindennap egyre erossebb ez az erzes,meg ennyi ido utan is!Annyi mindenen mentunk,mar keresztul es abban mindig biztossak voltunk es vagyunk,hogy szeretjuk egymast,es ez az erzes megrendithetetlen!Azert nem jegyzett el korabban,amit mostmar en is megertettem,mert valahogy nem akarta eszrevenni,hogy telik az ido!En,mostmar igy vagyok az eskuvovel,csak huznam az idot,hogy ne keljen megoregednunk,inkabb megallitanam!
2010. júl. 5. 08:21
 70/70 anonim válasza:

Te normális vagy, mondd???? Én hónapokig sínylődtem azért, mert a barátom megígérte, hogy meg fogja kérni a kezem 6 hónapon belül, és nem kérte meg. amikor meg rákérdeztem, azt hazudta, hogy ő nem is ígért ilyet. Pedig már több, mint 5 éve jártunk, és több, mint 4 éve együtt éltünk. Szerintem te nem is tudod, hogy mennyire szerencsés vagy a párodat illetően, fogalmad sincs, milyen az, amikor valaki csak mondja, hogy szeret, cselekedni, már nem cselekszik. Én már annak is örültem volna, ha láttam volna rajta némi eltökéltséget. De semmi! Úgy hogy én kérlek Téged: becsüld meg ezt a férfit, mert ritka! És ne játszd a királynőt, különben csalódni fogsz (úgy, mint én)!

Sok boldogságot!

2010. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!