Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
A parom mult szombaton megkerte a kezem.Ugy volt,hogy hetvegen elmegyunk valahova,azt mondta farmerben semmikepp sem johetek.Felvettem a legszebb ruham,valahogy sejtettem,hogy valamire keszul.Ugy volt,hogy egy kulonleges helyre visz,de mivel nem szeretjuk a nepi zenet,igy,hat egy pizzeriaban kotottunk ki.Sajnos ez az atka,hogy egy kis helyen elunk.Tenyleg nagyon szep modon kerte meg a kezem,a gyuru is gyonyoru volt,de valahogy megis ugy erzem,hogy lehetett volna egy kicsit szervezetteb.Nem akarom igy erezni,de egy kicsit csalodott vagyok.Tudom gonosz vagyok.Sokat pityergek emiatt,hogy igy alakult,mert nagyon bant.
2010. jún. 11. 08:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
100%

Az én féjrem egy fagyizó teraszán kértem meg a kezem és fantasztikusan aranyos volt. :) Egyáltalán nem vágytam arar, hogy valami drága helyen, műmájerkedve, rakás pénzt elköltve giccseskedjen nekem. A szívéből jött a kérdés és a szívemből válaszoltam rá igent.

Szerinem magadnak csinálod a problémát és elég rossz jel, hogy már itt elégedetlenkedsz. Mi az, hogy királylányként kell bánni egy lánnyal??? Te mindent megrendelsz előre magadnak? Sajnálom, hogy nem tudsz örülni igazából a dolognak, valszeg a kapcsolatotokban még sok ilyen álproblémát fogsz csinánli...

2010. jún. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad abba, hogy a tiétek nem volt romantikus. Amit te leírsz gyertyák miegymás az már giccs, nem romantika. A romantikussá nem a külsőségek tesznek egy pillanatot. Pl a történetek közül számomra a legromantikusabb a lépcsőházas sztorija volt..
2010. jún. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
84%
nem vagy gonosz csak nő! mindent túl reagáltok nektek semmi sem jó,tökéletes dolgok nincsenek az életben,én nekem ha azt mondja egy nő,hogy szeret már azért megéri élni,de ha egy pasi mondja ezt egy nőnek az bezzeg természetes dolognak kell lenni.
2010. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:
Hat igen ettol feltem,hogy nem fogom ugy erezni,ahogy kell.Szegyen bevallani,de 6 eve vagyunk egyutt es,mar evek ota konyorogtem neki,hogy jegyezzen el,de egyre,csak nem akarta es ettol megbantva ereztem magam.Depresszios voltam sokaig.Vagy,amikor azt hittem,hogy terhes vagyok,boldogan ujsagoltam neki,es,azt mondta,hogy meg nincs ra felkeszulve.Talan emiatt erzem ezt.Nem is hibaztatom ot,mert a nok sokkal erzelmessebbek,mint a ferfiak.Nagyon szeretjuk egymast,joban-rosszban kitartottunk egymas mellett mindig is.Tudom bennem van a hiba,bunosnek erzem magam,hogy ezt erzem,de valaki adjon tanacsot,hogy mit tegyek,hogy ne erezzem ezt a csalodottsagot.
2010. jún. 11. 08:52
 25/70 anonim ***** válasza:
100%

Gonosz nem vagy!Szerintem csak nem szereted őt eléggé!

Ha lángolna az a szerelem akkor nem foglalkoztatna az hogy hogyan kérte meg a kezed...csupán simán BOLDOG lennél mert Veled tervezi a jövőjét!Sajnos az életben nem úgy mennek a dolgok mint a filmekben ,de talán nem is baj!

Mindenesetre örülj,mert sok nő még ennyit sem kap (én annak is örülnék ha a párom itthon kérné meg a kezem...akár gyűrű nélkül)

Fel a fejjel...gondold végig az egész kapcsolatot és ha még mindig bánt ez a dolog...nincs értelme folytatni.Ettől sokkal nagyobb dolgok is vannak az életbe amik nem úgy fognak sikerülni ahogy eltervezted.

2010. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azért érzed ezt mert tudtad mi lesz és számítottál rá. Ha nem célozgat meg minden, hanem egyszerűen elvisz valahová csak úgy,hogy nem számítasz rá, akkor nagyon meglepődsz és másképp örülsz. Én is jártam már így.Szerintem nem is romantikával volt baj.Szerintem a hely nem számít hogy hol, csak a meglepetés
2010. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
5%

Nahát, te is jól kifogtad!

Neked előírta, hogy öltözz ki, aztán egy lepukkant kócerájban kötöttetek ki.A sz.ros pizzériába még a farmer is túl jó.

Gondold meg jól, hogy mit csinálsz, mert később is követelőző lesz, neked előír, ő meg sörösüveggel a kezében pecsétes, trottyosvalagú mackóban ül a tv előtt, te meg koktélruhában rángathatod a Rakéta porszívót körötte.

2010. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű, örülj. Ne azon gondolkodj, hogy mit hiányolsz, hanem annak örülj, hogy eljegyzett. És a jövőben ne gondolj ki forgatókönyveket, mert úgysem teljesülnek. Hagyd magad meglepni és akkor tudsz örülni annak amit kapsz.
2010. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágódj rajta, lépj tovább és inkább az esküvőn, a jövőn törd a fejed, elmúlik ez az érzés. Gonosz meg nem vagy , és hülyeség hogy nem szereted a párod. Előfordul hogyha valamit nagyon akarsz és vágysz rá, amikor megtörténik már nem tudsz úgy örülni neki.
2010. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, szerintem sem azzal van a probléma, hogy a helyszín vagy a környezet nem volt romantikus. Ahhoz, hogy a helyzet romantikussá váljon csupán két ember kell, akik szeretik egymást.

Az, hogy olyasmivel szeretnéd romantikussá tenni a pillanatot, ami rajtatok kívül álló dolog, például gyertya, az azért lehetséges, mert ezzel akarod pótolni a zsigerből, belülről jövő romantikát, amit valamiért nem éreztél.

Ez nem tudom miért lehet, szerintem ezen lenne érdemes picit gondolkodni, mert fontos lehet a későbbiekben.

Ha valaki nagyon szeret valakit, és viszont szeretik, akkor minden ilyen alkalmat romantikusnak él meg, lehet az bárhol: egy koszos lépcsőház, a fürdőszoba, vagy bármi; a lényeg, hogy a felek érezzék. Nem a helyszíntől és a különféle tárgyaktól függ.

22L

2010. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!