Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
A parom mult szombaton megkerte a kezem.Ugy volt,hogy hetvegen elmegyunk valahova,azt mondta farmerben semmikepp sem johetek.Felvettem a legszebb ruham,valahogy sejtettem,hogy valamire keszul.Ugy volt,hogy egy kulonleges helyre visz,de mivel nem szeretjuk a nepi zenet,igy,hat egy pizzeriaban kotottunk ki.Sajnos ez az atka,hogy egy kis helyen elunk.Tenyleg nagyon szep modon kerte meg a kezem,a gyuru is gyonyoru volt,de valahogy megis ugy erzem,hogy lehetett volna egy kicsit szervezetteb.Nem akarom igy erezni,de egy kicsit csalodott vagyok.Tudom gonosz vagyok.Sokat pityergek emiatt,hogy igy alakult,mert nagyon bant.
2010. jún. 11. 08:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
13%
Nincs elég pénze, az a gondod, igazad van, dobd a p.csába...
2010. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
64%
te nem is érdemelsz férjet. mesekirálynő, ha elvesz az esküvőre csinálj egy komplett disneylandet. meg hülyét a pasidból.
2010. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mostmár tulreagálod a dolgokat..

Vele akarz lenni vagy nem?


jah éslehet az is h mindig célozgattál arra h mikor kéri meg a kezed..és azért nem olyan jó érzés mert ugy érzed mintha te kényszerítetted volna h kérjen meg..

2010. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
72%

Olvasom a kommenteket, és már muszáj beírnom.


Kérdező! Értelek, és szomorú vagyok, mert pontosan érzem, amit érzel/éreztél. Tudom, milyen az, mikor az ember érzi magában azt a kis csalódottságot, hogy valami, aminek amúgy örül és boldoggá teszi, nem úgy sült el, ahogyan megálmodta, vagy ahogyan beharangozták (a párod komolyabbnak ünnepélyesebbnek be, mint amilyennek sikerült). Velem is történtek ilyen dolgok és éreztem már ezt, szerencsére nem sokszor.

Amit bizton tudok állítani, hogy ez a csalódottságérzés nem maradandó és nem torzítja az érzelmeidet, csak időszakosan lefoglalja kissé a gondolataidat. Biztos, hogy imádod a párod, és ő is imád téged, és azt is tudom, hogy nem a puccra vágytál. Hidd el, ezek a dolgok (amik valóban valahol a külsőségek, vagy a "krém" részei), idővel eltompulnak és pár év (vagy hónap) múlva már büszként fogod mesélni, hogy "össze-vissza csapódtunk a városban, csak mivel nem felelt meg egy hely sem, egy pizzériában kötöttünk ki, itt kért meg" - ez lesz a te sztorid, és ez nem rosszabb, unalmasabb, laposabb, kevésbé romantikus sztori, mint bárkié. Ez a TE történeted, és lehet, hogy mérnéd valamihez, szeretted volna valamilyennek, de ezek a dolgok annyira egyedire sikerülnek, amennyire egyediek a szereplők :)

Tutiezerszázalék, hogy szeretitek egymást, és itt nem az érzelmek hiányáról van szó, meg arról, hogy "nem érdemlem meg", meg olyan sarkalatosan sem fogalmaznék, ahogyan egy-két válaszoló, hogy "nincs nagyobb problémád". Ez igenis nagy dolog, és most nem olyan lett, mint amilyennek valami miatt (ruha? beharangozás?) vártad, de meg fogod érteni, ahogyan éled tovább az életed a pároddal, hogy ez ő, ez a ti kettőtök élete, és ez ilyen. Talán nem olyan, mint Hálivúdban, de tiszta, igaz, kissé esetlen, de őszinte, szeretetteljes, és azért romantikus... :)


Tehát azt mondom, szeressétek egymást tovább, ne rágd magad ezen. Ha azt mondod, imádod, és ő is imád, akkor tessék, itt a romantika! ha ez veletek volt azon az estén, akkor ott volt a romantika is. Ő volt benne ebben a kérésben, és ha őt szereted, ezt is szeretni fogod: azt, ahogyan csinálta ezt a dolgot.

Amúgy nem lehet, hogy a nehéz sorsod/fiatalkorod mitt vártál valamilyen hercegnőhöz méltó megmentést a párodtól? Lehet... Szerintem ez megtörtént, csak te nem úgy élted át, ahogyan vágyakoztál rá... de ettől még átélted.

Semmiképp ne szakíts vele, mert nem lenne értelme. Igenis szeretitek egymást és így vagytok jól egymás mellett.

A csalódottság, amit a képzegések okoztak pedig hamar elillan. Koncentrálj a a jelenre, éld bele magad menyasszonyságod állapotába. Az esküvőt pedig majd bízd nőkre :)


Sok boldogságot!

2010. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
Hat,mar elnezest nem a penzrol szol az egesz.Eppenseggel,hogy kulfoldre,akartunk szokni a szulei,meg a rokonsag elol.Romantikussan,meg kettecsken,ahogy kell.Es ez a kulfoldi eskuvo nem az en otletem volt,hanem az ove.Barmilyen meglepo is.Csak lehet,hogy,annyira regota varom,mar,hogy eljegyezzen,sot konyorogtem is neki,hogy,azert csalodottsagot,elotte egy par hettel megkerdezte tolem,hogy hova szeretnek elmenni,mert o szeretne romantikus lenni es kulonleges helyre akar elvinni,akkor meg nem tudtam miert.Valoszinuleg,ezert szamitottam mas korulmenyekre.
2010. jún. 11. 09:40
 46/70 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de az az eljegyzés már semmiképp nem lehet romantikus, meghitt, bensőséges, amit úgy kell kikönyörögni.....nem lehet, hogy inkább ez a baj? Azt érzed, hogy a párod részéről nem volt teljesen őszinte a dolog? Mert ha így van, akkor nem TUD romantikus lenni, mert az belülről fakad és nem külső "kényszer" hatására...
2010. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%

első barátnőm folyamatosan a fülem rágta, h 1 év után el kell jegyezni, utána esküvő és 3-4 éven belül baba.


mikor mondtam neki ,h ez nem így megy ,h parancsszóra meg, h kikötve, h mikro mit kell, akkor hisztizett, h de ő nem akar 30 évesen szülni, stb...


Nekem elvem, hogy amíg kérlelik könyörgik nem fogok senkit sem eljegyezni. Akkor fogom amikor én is akarom. Amúgy a lány fél év után szakított. Mert nem ígértem meg neki ,h 3-4 éven belül lesz gyerek. (összejött egy sráccal a szakítás után 2 hétre. 1-2év múlva meg láttam iwiw-en nála, h már gyerek is van, egészségére..)


Ez így nem kapcsolat amit te vázolsz fel.

2010. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
56%
önző majom vagy, éretlen a házasságra. és még te akarsz lelépni, remélem hogy a pasid észhez tér és talál magának egy nagyságrendekkel jobbat nálad. biztos csak egy átlagos kisnő lehetsz. undorító vagy! szerintem nagyon aranyos és spontán volt. bármelyik nő örült volna neki.
2010. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 A kérdező kommentje:
En nem vazoltam fel a kapcsolatomat,csak elmeseltem az eljegyzesem tortenetet.
2010. jún. 11. 10:00
 50/70 anonim ***** válasza:
9%
Egyszerű proli vagy te is meg ő is. Az ilyenek elszarakodnak egymás mellett egy életen keresztül. Majd lesz min később is nyavalyogni: házassági évforduló, névnap, nőnap szülinap.
2010. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!