Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
A parom mult szombaton megkerte a kezem.Ugy volt,hogy hetvegen elmegyunk valahova,azt mondta farmerben semmikepp sem johetek.Felvettem a legszebb ruham,valahogy sejtettem,hogy valamire keszul.Ugy volt,hogy egy kulonleges helyre visz,de mivel nem szeretjuk a nepi zenet,igy,hat egy pizzeriaban kotottunk ki.Sajnos ez az atka,hogy egy kis helyen elunk.Tenyleg nagyon szep modon kerte meg a kezem,a gyuru is gyonyoru volt,de valahogy megis ugy erzem,hogy lehetett volna egy kicsit szervezetteb.Nem akarom igy erezni,de egy kicsit csalodott vagyok.Tudom gonosz vagyok.Sokat pityergek emiatt,hogy igy alakult,mert nagyon bant.
2010. jún. 11. 08:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az én párom a lépcsőház aljában kérte meg a kezem egy este amikor nem is számítottam rá és nagyon örültem neki és nem is kellet volna szervezetteb.Szerintem nem az a lényeg hogy minél szervezetebb legyen.Szeret téged és ez a lényeg:)

Nekem az volt a legszebb este pedig előtte nem egy flancos vacsin voltunk hanem egy dizsiben xDD

2010. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
100%
Hali, olvasgasd itt a kérdéseket, hogy 10 éve együtt vagyok a párommal, 1-2-3 gyerekünk van, és nem akar elvenni. Na, ez már tényleg szomorú helyzet, de a tied nem az. Ne érezd magad gonosznak, nem vagy az, csak kicsit túlzóak az elvárásaid. Emberi hiba, nem a legrosszabb, ne legyen lelkiismeret-furdalásod miatta (bár elsősorban magadnak ártasz vele, mert olyasmi miatt idegeskedsz, ami miatt nem érdemes). Szerintem fogadd el, hogy az élet nem romantikus lányregény, és örülj, hogy normális párod van. Szerintem amúgy teljesen oké, ahogy megkérte a kezedet, semmi gond nincs vele. Ja, és nem a külsőségek számítanak egy kapcsolatban, egyáltalán nem! Van olyan is, akinek látványosan, nagy dirrel-durral kérik meg a kezét, aztán az esküvő után pár évvel, a férfi már veri az asszonyt, ahol éri, mert elmúlt a nagy szerelem. Sőt gyakran mondják azt is, hogy a szerény, visszafogott, nem harsány emberek tudnak igazán és mélyen szeretni - szerintem ez a mondás igaz, és szerintem a te párod is ilyen (az enyém is amúgy).
2010. jún. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne haragudj, de neked se volt még igazi problémád az életben.
2010. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtudom , szerintem probáljatok meg leülni és megbeszélni hogy valojában ki hogy érez a másik iránt.
2010. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
100%
A 8.21-es vagyok. Elfelejtettem megirni, hogy nekem a férjem a klasszikus módon SOSEM kérte meg a kezemet. beszéltünk róla, de nem volt letérdelés stb.Gyűrűnk sincs és 31 éves házasok vagyunk. Ennyit a külsőségekről.Egybként tényleg: szereted-őt igazán ?Nem más van a háttérben? Ha nekem megkérik a kezem és szeretem őt, akkor fél méterre lebegek a föld felett és mindenkinek azon kell fáradoznia, hogy onnan visszahozzon.
2010. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
100%
Most ez vagy kamu kérdés, és csak provokálsz vagy jódolgodban azt sem tudod már hogyan járjanak a kedvedben? Volt egy hasonló ismerősöm, az esküvőjén pontról pontra kikötötte mi kell neki. Nagyjából minden.Limo, fehér galamb, 250 fős vendégség, stb. Szülei 2 milliós hitelt vettek fel rá. Most azért akar válni, mert a férje "csak" Horvátországig volt képes eljutni a hőn áhított Ibiza helyett. Mondjuk van ilyen. Nem is biztos hogy provokálsz....
2010. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegényem a szobámban kérte meg a kezemet, egy nem várt pillanatban, hebegve-habogva. Életem egyik legfantasztikusabb pillanata volt. Talán kevesebb filmet kellene nézned, mert a való élet nem arról szól, amit a képernyőn látsz. Örülhetnél, erre a külsőségeken hisztériázol.. nem vagy normális.
2010. jún. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl fiatal vagy :)


Persze, érezheted úgy hogy nem volt elég romantikus, hiszen mi nem voltunk ott, nem tudhatjuk. De tudod a helyzet az, hogy az a romantikus amit mi is azzá teszünk. Lehet az a legszebb, legfestőibb, legdrágább, leg leg leg.... körülmény vagy hely, hogyha nem vagy partner abban, hogy romantikusnak érezd, akkor nem lesz az. Ez is két emberen múlik, nemcsak a pasin!


Ez olyan, mint hogy ha te boldog akarsz lenni, akkor bármilyen helyzetben az tudsz lenni. Ha nem akarsz az lenni, akkor kitehetik érted a lelküket, akkor is csak egy besavanyodott valaki leszel...


Ezért van az, hogy annak a lánynak akinek az ágyon kérték meg a kezét annak az volt romantikus, akinek a kapuban annak meg az. Mert partnerek voltak a helyzetben.


Szerintem nem a romantikával van az igazi bajod, valami mással. Lehet hogy mással meg megbántott téged, vagy mondott valamit ami megsértett... vagy már te kérted korábban hogy jegyezzen el... nem tudom mi az oka, de szerintem nem az étterem.


31/N

2010. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak az a probléma,hogy most butaság ezért rosszul érezned magad.

Az a probléma, hogyha ezt a "jószokásod" megtartod, nagyon boldogtalan házasságod lesz, vagy végig fogod sírni, vagy végigveszekedni. Mert mindíg lesz valami ami nem úgy alakul, ahogy elképzelted. "álmodozás az élet megrontója" és ez így igaz.

Királynőnek attól kellett volna magad érezned, hogy megkérték a kezed. És nem a hangulattól és gyertyától, meg mit tudom én mitől. Változtass sürgősen magadon.

2010. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gonoszság. Az előbb válaszoltam olyannak, akinek a gyerekkora rémálom volt.Az ő életéhez képest és sok máséhoz viszonyitva is,a leirtak nem számitanak problémának.Gondolj csak az árvizben mindenüket elveszitő emberekre!!!! Az előfordul, hogy valamire nagyon készülünk, elképzeljük, milyen lesz, aztán... nem úgy alakul. Ez igy működik. Akár elfogadjuk, akár nem. A lényeg: szereted őt ? Hozzá akarsz menni ? Később rá fogsz jönni, mennyire jelentéktelen volt ez a probléma azokhoz képest, amelyek még előtted állnak.Szerintem örülj a párodnak, a várható esküvőnek, a közös életnek,előre nézz, ne a múlton pityeregj ! sok sikert !
2010. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!