Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
A parom mult szombaton megkerte a kezem.Ugy volt,hogy hetvegen elmegyunk valahova,azt mondta farmerben semmikepp sem johetek.Felvettem a legszebb ruham,valahogy sejtettem,hogy valamire keszul.Ugy volt,hogy egy kulonleges helyre visz,de mivel nem szeretjuk a nepi zenet,igy,hat egy pizzeriaban kotottunk ki.Sajnos ez az atka,hogy egy kis helyen elunk.Tenyleg nagyon szep modon kerte meg a kezem,a gyuru is gyonyoru volt,de valahogy megis ugy erzem,hogy lehetett volna egy kicsit szervezetteb.Nem akarom igy erezni,de egy kicsit csalodott vagyok.Tudom gonosz vagyok.Sokat pityergek emiatt,hogy igy alakult,mert nagyon bant.
2010. jún. 11. 08:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
93%

Ez a pasi a lelkét kiteszi érted és neked ez sem elég? Mit vártál, hogy limuzint szerez és valami puccos étterembe visz?

Én komolyan mondom nekm értem. Barátnőm a mai napig meghatottan meséli, azt a pillanatot, amikor a párja otthon, mackóban letérdelt elé és megkérte a kezét... Ennyire fontos lenne neked a látszat?

2010. jún. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy gonosz, az érzéseidről nem tehetsz. Különleges, remélhetőleg egyszeri alkalomról van szó, amit méltóképpen kell ünnepelni. Ugyanakkor a párodat sem hibáztatnám, szerintem megvolt minden igyekezete, csak szervezőkészsége nincs. Lehet ő sem gondolta, hogy kénytelenek lesztek egy pizzériában kikötni. Sajnos én is ilyen vagyok :-(

33F

2010. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg nem sok gondod van az életedben, ha ilyeneken rágódsz. Ne haragudj , nem akarlak megbántani, de nem élünk a középkorban, és nem vagy királylány akármennyire szeretnéd. Megvalósult az álmod, a párod szeret, megkérte a kezed megtetette ami tőle telt. Mit vártál, hogy kibérel egy egész éttermet, szalonzenekar meg hétfogásos menü? Lehet, hogy erre anyagilag sem lettvolna mód. Ne hari, tényleg nem megbántani akartalak remélem nincs harag. Legyetek boldogok:)
2010. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
85%

szerintem túl nagy feneket kerítesz neki! Az enyém az ágyon ülve kérdezte meg, hogy hozzá mennék-e feleségül. Gyűrű, minden nélkül. Nem azt mondom, hogy ez volt életem legromantikusabb része, de ettől még együtt vagyunk már 10 éve...

Tedd magad túl rajta, ha pedig nem tudod, akkor mondd meg, hogy Te romantikusabbra vágytál. Nézess meg vele egy filmet, amibe hasonló dolog van, mint amire vágysz és mondd, hogy veselkedjen neki még egyszer! :)

2010. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gonoszság. Az előbb válaszoltam olyannak, akinek a gyerekkora rémálom volt.Az ő életéhez képest és sok máséhoz viszonyitva is,a leirtak nem számitanak problémának.Gondolj csak az árvizben mindenüket elveszitő emberekre!!!! Az előfordul, hogy valamire nagyon készülünk, elképzeljük, milyen lesz, aztán... nem úgy alakul. Ez igy működik. Akár elfogadjuk, akár nem. A lényeg: szereted őt ? Hozzá akarsz menni ? Később rá fogsz jönni, mennyire jelentéktelen volt ez a probléma azokhoz képest, amelyek még előtted állnak.Szerintem örülj a párodnak, a várható esküvőnek, a közös életnek,előre nézz, ne a múlton pityeregj ! sok sikert !
2010. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
98%

Ne pityeregj egy percig sem tovább.

Szerintem ez teljesen jó volt így, ő mindent megtett. Valami oknál fogva ezt te nem értékeled. Nem lehet, hogy más az oka annak, hogy nem értékeled és szomorú vagy miatta? Nem haragszol te rá valamiért? Nem bántott meg valamivel még előtte, ami miatt tüske van benned? Mert én akkor reagálnék így.

2010. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem is gonosz, de igazságtalan vagy. Nálunk annak idején - elfogadható okok miatt - az eljegyzési gyűrű egy ajánlott levélben érkezett meg. Átvettem és felhúztam az ujjamra. Nálam boldogabb ember nem létezett. Későbbi férjemet kivezényelték egy 300 km-re lévő helyre, amit el kellett fogadnia. Eljegyzés ide, vagy oda.
2010. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb gond a kapcsolatotokban. Az én (már) férjem a szobában kérte meg a kezemet, eljegyzési ebéd, vacsi minden nélkül, ezüstgyűrűvel. Nem ez a lényeg. De ha már most ezen problémázol?!
2010. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked a külsőségesek fontosabbak,mint a párod érzelmei,akkor nagyon sok gond lesz a kapcsolatotokban. Lehet,hogy te nem szereted eléggé őt. Nem az számít,hogy milyen felhajtást csinál valaki a lánykérésől,hanem a szeretet és az,hogy együtt szeretné az életét leélni a párjával. Sürgősen változtass a hozzállásodon!
2010. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:
Nem vartam,hogy puccos helyre visz,itthon is megtehette volna gyertyak kozt meg minden.Nem az a gond,hogy nem berelt ki limot,vagy egy egesz ettermet.Csak szerintem a ferfinak igenis romantikussa kell tennie ezt a pillanatot.Anyagilag meg igenis megengedhetjuk magunknak.Sajnos,arrol nem tehetek,hogy legbelul bant a dolog.A nok kiralylanykent kell,hogy erezzek magukat,mint az eljegyzeskor,mint az eskuvo napjan en igy gondolom.Persze ezt soha nem fogom neki megmondani.Magamban kuzdok az erzes ellen.Az a baj,hogy romantikussabb kellett volna,hogy legyen a pillanat.
2010. jún. 11. 08:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!