Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
A parom mult szombaton megkerte a kezem.Ugy volt,hogy hetvegen elmegyunk valahova,azt mondta farmerben semmikepp sem johetek.Felvettem a legszebb ruham,valahogy sejtettem,hogy valamire keszul.Ugy volt,hogy egy kulonleges helyre visz,de mivel nem szeretjuk a nepi zenet,igy,hat egy pizzeriaban kotottunk ki.Sajnos ez az atka,hogy egy kis helyen elunk.Tenyleg nagyon szep modon kerte meg a kezem,a gyuru is gyonyoru volt,de valahogy megis ugy erzem,hogy lehetett volna egy kicsit szervezetteb.Nem akarom igy erezni,de egy kicsit csalodott vagyok.Tudom gonosz vagyok.Sokat pityergek emiatt,hogy igy alakult,mert nagyon bant.
2010. jún. 11. 08:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, lehet hogy nem szereted eléggé és ezért van ez. De nem biztos, de ha nagyon szerelmes vagy akkor még fényűzés nélkül is boldog vagy.
2010. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:
Talan jobb lenne szakitanom vele,mert igazatok van,nem tudom elegge megbecsulni ot.Pedig az eletemnel is jobban szeretem ot.Ezert is bant,az,ahogy erzek.
2010. jún. 11. 09:10
 33/70 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont eljegyzés előtt állunk...

hát Te bárhol, bármikor kérné meg egy rézdróttal is akár, komolyan én lennék a legboldogabb...Mindegy hogy patak partján, limóban, tengerparton vagy étteremben...Nem az a lényeg, hogy SZERET?????????

Ha engem eljegyez én leszek a legboldogabb és nem érdekelnek a körülmények....


Sajnos Te nem tehetsz arról, hogy így érzel, próbáld elfelejteni...és az esküvő olyan legyen amilyent Te szeretnél. szerintem ha szereted a párodat ezért ne szakíts...

2010. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
92%

Most a pizzéria a divat úgy látszik,mert barátnőm kezét is ott kérte meg a párja nemrég:D


Nem vagy gonosz, csak felszínes:)Én is ilyen vagyok...ne félj legközelebb majd szebb lesz

2010. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy o ultette a bogarat a fulembe,hogy kulonlegessebb helyre akart vinni,de nem ugy alakult.Imadtam azt a pillanatot,ahogy hozzam bujt es felenken elovette a dobozkat,es,amiket mondott,ahogyan mondta,es imadjuk az olasz kajat,meg az sem bantott,hogy nem terdelt le,inkabb cikinek tartottam volna.Csak vegul elkezdett sajnalkozni,azon,hogy kar,hogy nem vitt jobb helyre,lehet,hogy belem ragta magat a dolog,es kesobb,masnap elkezdtem igy erezni.
2010. jún. 11. 09:16
 36/70 anonim ***** válasza:
27%

nehogy szakíts vele..


én a kb 40 ember közül kivétel leszek..

énis picit csalodott lennék szerintem ha így sülne el az eljegyzésem..

azért egy férfi szerintem ebben lehetne kreatív..elvihetett volna más városba is, aká kirándulni is és ott biztos nem számítottál volna rá..

én a helyedben megmondanám neki, hogy mit szolna ha ezt az eljegyzést újrforgatnátok.. mondjuk elmennátek egy ellness hotelbe és ott újra megkérhetné a kezed, vagyy otthon főzől neki és romantikus esti vacsinál gyertafények között újra megkérhetné..

ha normális a pasid simán belemegy..és a te kis lelked is megnyugszik:)

2010. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
83%
Ismered azt a közhelyet,h attól,h vki nem úgy szeret ahogy te szeretnéd,még nem jelenti azt,h nem szeret téged szíve minden szeretetével...at gondolom,h a párod mindent megtett,ami TŐLE TELT...ami az ő habitusából fakadt...ha neked ez nem elég,akkor valóban magadba kell nézned,és eldöntened,h egy életen át el tudod-e viselni azt,h kölönböző hőmérsékleten égtek.Járni bárkivel lehet,de a házassághoz kell az a plussz.Lehet,h jön majd vki,aki fényfüzérrel vonja majd be a Margit-szigetet,és úgy kéri meg a kezed,és lehet,h majd ez a másik elválik tőled 10 év múlva,mert a nagy romantikus lelke megismer majd egy romantikus 18 évest...minden lehet...át kell gondolnod,h hosszútávon neked mi a fontos!!!,és,h azt megkapod-e,megkaptad-e idáig!!!Ne egy balul sikerült este döntse el,az életedet!
2010. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
17%

Mi a bánatnak írta elő a te öltözékedet?

Csak az a fontos, hogy szerinte az alkalomhoz illő légy.

Ő viszont nem tudta megteremteni a hozzá valót.

2010. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek,megorulok.Pedig igyekszem mindenben megbecsulni ot,mert szo szerint o a mindenem(tudom,hogy nem ide tartozik,a szuleim elhagytak,gyakorlatilag 16 eves koromtol,magamrol gondoskodtam,lakasrol,meg mindenrol)a parom tenyleg mindent megad nekem es en mindenben igyekszem ot megbecsulni.Nagyon szeretem es o is engem.Csak valahogy nem ereztem,azt,amit kellett volna,egyszeruen nem tudom miert.Pedig a gyurum sem dragakovekbol all,hanem feldragakovekbol en megis borzasztoan megorultem neki.
2010. jún. 11. 09:25
 40/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem gonosz vagy hanem ostoba! Dotsd el szereted vagy nem? Vele akarod leelni az eleted vagy nem...O lesz gyerekeid apja vagy nem????

Az en ferjem pizsiben reggeli kozben kerte meg a kezem...de egy percig sem ereztem hogy nem en vagyok a legszerencsesebb kiralylany!

2010. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!