Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
A parom mult szombaton megkerte a kezem.Ugy volt,hogy hetvegen elmegyunk valahova,azt mondta farmerben semmikepp sem johetek.Felvettem a legszebb ruham,valahogy sejtettem,hogy valamire keszul.Ugy volt,hogy egy kulonleges helyre visz,de mivel nem szeretjuk a nepi zenet,igy,hat egy pizzeriaban kotottunk ki.Sajnos ez az atka,hogy egy kis helyen elunk.Tenyleg nagyon szep modon kerte meg a kezem,a gyuru is gyonyoru volt,de valahogy megis ugy erzem,hogy lehetett volna egy kicsit szervezetteb.Nem akarom igy erezni,de egy kicsit csalodott vagyok.Tudom gonosz vagyok.Sokat pityergek emiatt,hogy igy alakult,mert nagyon bant.
2010. jún. 11. 08:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kidobnának egy virág mezőre s egy héten át bámulnád muzsikaszó alatt a felhőket, hozzá mindig rózsaszínhabcsókokat ennél, a pasi meg még pisilni se engedne el mert a kezed akará végig fogni akkor belátnád, hogy a romantika igazából egy érzés s nem külsőség. Az én párom étteremben kérte meg akezem s amikor letérdelt jött a pincér :P Utánna meg az anyukája hívta, hogy menjen haza mert minek császkál a városban munka után. Ugyhogy mindennek vannak hátulötői, minden nem sikerülhet. Én mégis a legboldogabb voltam mert láttam a szemén, hogy neki tényleg én kellek s egy percig nem haboztam. Azóta a férjem :)
2010. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
51%

Jaj azért ne "undorítózzunk", ennyi rosszindulat nem lehet az emberekben, ne fröcsögjünk a gyűlölettől, mert ez a gonoszság.De nem akarok senkit sem megbántani.

Az ember az érzelmeiről nem mindig tehet. Biztosan mindenkivel megtörtént már, hogy olyasmit érzett, amiről tudta, hogy nem helyes. A kérdezőnek is van önkritikája, hiszen úgy tette fel a kérdést, és zavarják a saját érzelmei. Az sem jó érv, hogy ez nem probléma és a világban sokkal nagyobb bajok vannak. Ez természetes, de akkor ezek szerint senkinek nem szabadna problémája legyen, hiszen mindig találunk a világban nagyobb problémát. Ha a férjem elhagy ne legyek szomorú, hanem örüljek, hogy nem vert halálra?


Bocsi az Offért.


A lényeg, hogy valamiért ezt érzed, de közben tudod, hogy nem kellene. De valami oka van, nyilván nem magadnak gyártasz újabb problémát:) A probléma valószínűleg ott van, hogy sokáig te kérted, hogy jegyezzen el, és ő nem akart. Sokkal jobb lett volna, ha magától jut eszébe, és megkér, amikor szeretne. Valószínűleg ezért van benned ez a kettősség. örülsz is, meg nem is. És nem biztos, hogy a romantikának van ehhez köze, mert te is írtad, hogy nagyon aranyos volt, ahogyan megkért. Hanem, hogy kérlelni kellett, és csak utána tette meg. De a végeredmény a lényeg:) menyasszony vagy, szeretitek egymást.

sok boldogságot.

22L

2010. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 A kérdező kommentje:
Es en egyaltalan nem akarok sietni a gyerekkel meg az eskuvovel.Csak,azon voltam kiakadva,hogy 6 ev alatt,azert illett volna eljegyeznie,vagy tudatnia velem,hogy mik a tervei velem.O,mar jovore akar hazasodni,meg en mondtam neki,hogy meg egy kicsit raerunk az eskuvovel,meg a gyerekkel.Miert bun,az,ha egy no ferjhez akar menni es gyerekeket akar?Igaz,ma,mar belatom hiba volt allandoan emlegetnem szep nyugodtan ki kellett volna varnom.A parom is maga mondta,hogy felt ettol a lepestol,meg nem igazan vette eszre az ido mulasat.Most mar sietne,mert jovore betolti a 30-at es ugy erzi elszaladt az ido.
2010. jún. 11. 10:08
 54/70 anonim ***** válasza:
100%

A mi sztorink: sok éve együtt voltunk már és mindig azt hittem, hogy akkor fog megkérni, ha összeköltözünk....

Nos, összeköltöztünk, múltak a hetek, de semmi (nem is beszéltünk a dologról, én teljesen rá bíztam, de kicsit bántott belül...)

Egyik este már ágyban voltunk és feljött a téma, hogy esküvő, meg ilyesmi és valahogy megjegyeztem, hogy kicsit rosszul esik, hogy még nincs gyűrűm..... Ő egy szál gatyóban felkelt az ágyról, kiment az előszobába és kivett egy dobozkát abból a dzsekijáből, ami aznap volt rajta és visszabújt mellém és felhúzta a gyűrűt...majd elmesélte az összes verziót, hogy miket talált ki, hogyan lenne a legromantikusabb, de mindig elvetette, mert félt, hogy talán nem elég jó úgy nekem...már hatek óta magával hordozgatta a gyűrűt....

Engem nagyon meghatott, hogy ennyit készőlödött és izgult ennyi év együttlét után is.....

2010. jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
100%
10:08 nagyon aranyos a történeted:)
2010. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:
A lelkem melyen,azert is vagyok szomoru,hogy ot is bantja,hogy nem tehette meg ugy,ahogy szerette volna.Hiaba mondtam,hogy nem baj mi igazan olaszos par vagyunk,(mert imadjuk az olasz konyhat).Masnap tort ram ez az erzes.Az viszont nagyon jol esett,hogy azt mondta,hogy,mar nem birt tovabb varni.Nektek koszonhetoen rajottem,arra,hogy o igenis,kitett magaert,es,csak ez a lenyeg.A sors hozta ugy,hogy nem jott ossze.Inkabb egy vidam esemenykent fogok ra visszatekinteni.
2010. jún. 11. 10:26
 57/70 anonim ***** válasza:
85%

9:40 vagyok

Örülök, hogy megbékéltél. A sors így akarta - igen, mindenkinek más a sorsa. Ez így van. A legjobb barátnőmnek a kivilágított Duna partján, tárden állva kérték meg a kezét egy dress-code-od rendezvényről kijövet, tehát mindketten nagyestélyi pompában voltak... Pezsgő, meg minden... Fél évvel az esküvő után váltak.


Arról nem is beszélve, hogy az egy dolog, hogy egy kapcsolat sikere nem ezen áll vagy bukik, hanem nekem személy szerint nagyon aranyos, hogy totál kiöltözve végül egy pizzériában kuporogva ért téged ez a mondat... Valahol megvan a bája, olyan emberi.


Csak gondolkodj továbbra is úgy, ahogyan itt fentebb írod.

Legyetek boldogok :) (köszi az emailt)

2010. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
90%

Talán az a gond, hogy vártál vártál s csak vártál, majd kértél, s kértél. Külső nyomásra tehetted, vagy fene se tudja. A környezetemben azok a lányok panaszkodnak az eljegyzés miatt akik kikönyörögték azt a gyűrűt. Mind mind várt (volt aki 8 évet), könyörgött, sőt volt aki követelt, s mikor megkapták a gyűrűt, akkor az sem volt jobb.

A leánykérést rá kell hagyni a férfira. Én nem kérem, nem követelem, majd jön akkor mikor nem számítok rá. Legyen bárhogy is.

Az én véleményem, hogy a kikövetelt dolgok elveszítik a varázsukat.

Sajnálom, hogy így érzel. Fel fejjel, ne légy szomorú! :)

2010. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
83%
ja, 10:08 vagyok és már két éve feleség...:)
2010. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
26%

10:08 ágybanmegkérős-beszélgetős - ez valóban romantikus, kedves.

Kérdező pizzériás- farmertnemfelvevős - ez tahó

2010. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!