Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Zavarna titeket, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha így zajlana az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Az illető férfi meg akarja kérni a párja kezét. Hagyományos gyűrűs megkérést választotta volna, ám nem tudja a párja gyűrűméretét, így nem mer vaktában venni egyet. Főleg, hogy a lány nem visel gyűrűt, tehát még egy meglévő ékszerét sem tudja mintaként elcsenni ehhez.

Azt találta ki, hogy elviszi a párját vásárlás címén a városba, hogy ott váratlanul bevezesse az ékszerboltba gyűrűt választani.

Mit szólnátok ti ehhez?


2014. ápr. 15. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
100%
OFF Elkepzelhetetlen hogy van olyan ember akinek eszebe se jut az, hogy az emberek ujja, mint ahogy a laba, fule, magassaga stb kulonbozo mereteu....
2014. ápr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 A kérdező kommentje:

"OFF Elkepzelhetetlen hogy van olyan ember akinek eszebe se jut az, hogy az emberek ujja, mint ahogy a laba, fule, magassaga stb kulonbozo mereteu..."


Ezen kissé én is meglepődtem, ugyanakkora annyira rá vall, hogy a részletekbe bele sem gondol, köztük ebbe sem.

Megnéztem volna az arcát, mikor egymaga betéved az ékszerboltba, hogy ő eljegyzési gyűrűt szeretne, mire az eladó megkérdi: mekkorát? Ő meg pislog nagyokat, hogy miért, az számít? :D

2014. ápr. 15. 16:47
 73/78 anonim ***** válasza:
95%
Az se sokkal jobb ha nincs olyan kicsi az ujjadra amekkora kéne és amik tetszenek azokat be se lehet vetetni,mert olyan a kialakítása...De nem az a megoldás,hogy ilyen hülyeségeken vernyogj és tönkre tedd az egészet. Szerencsétlen srác azon szenved,hogy kérje meg a kezed, hogy szerezzen gyűrűt, te meg azon vacakolsz,hogy mit fog szólni a város, meg a csaj meg a sarkon a csöves? Bocs,de ha neked ez a fontos akkor jobb is ha nem házasodsz, nehogy megszólják még azt is
2014. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 A kérdező kommentje:

Engem az nem érdekel, mit mond más. Ha ez fontos lenne, akkor nyilván az lenne a legnagyobb problémám, mekkora gyémánt lesz a gyűrűben.

Nem az eljegyzés miatt lenne ciki a csaj reakciója, alapból ki kíván magának olyan helyzetet, ahol egy olyan ember előtt van kiszolgáltatott helyzetben, akit nem kedvel?

De tegnap elég világos célzásokat tettem a csajra, a boltra, és hogy biztos az életben nem tenném be oda a lábam. Szerintem változtatott a terven, oda biztos nem visz.

2014. ápr. 16. 07:50
 75/78 anonim ***** válasza:
6%
én sem örülnék neki. Ennél legyél kreatívabb szerintem. Inkább tényleg vegyél egy kis gyűrűt, vagy amekkora szerinted jó, kérd meg a kezét, és utána inkább vetessetek be belőle vagy tágítsátok!
2014. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 A kérdező kommentje:

Pontosan minden úgy volt, ahogy azt sejtettem. Ma megtörtént az eljegyzés. :)

A nadrágvásárlással eredetileg pont azt akarta, amit sejtettem: boltban méretet vetetni az ujjamról. Mivel segítettem neki a méretben, végül ez a terv változtatásra került a részéről, egyedül intézte a gyűrű beszerzését. Hirtelen már nem volt sürgős ruhaboltba menni pénteken. :D

2014. ápr. 21. 20:15
 77/78 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy azt mondod valami szép helyen: -Édes, hozzám jössz? Aztán utána mentek boltba. Érted, hogy ne a boltban sokkold le szegényt :D Így tetszene. Ha a boltban csinálná, nem örülnék, mert borzasztóan zavarba jönnék :D
2014. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
0%
Bocs te vagy a nő, szóval nekem a fenti módon tetszene :)
2014. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!