Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Zavarna titeket, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha így zajlana az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Az illető férfi meg akarja kérni a párja kezét. Hagyományos gyűrűs megkérést választotta volna, ám nem tudja a párja gyűrűméretét, így nem mer vaktában venni egyet. Főleg, hogy a lány nem visel gyűrűt, tehát még egy meglévő ékszerét sem tudja mintaként elcsenni ehhez.

Azt találta ki, hogy elviszi a párját vásárlás címén a városba, hogy ott váratlanul bevezesse az ékszerboltba gyűrűt választani.

Mit szólnátok ti ehhez?


2014. ápr. 15. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 A kérdező kommentje:

Kívülálló persze, hogy nem érti meg, miért tudom én olyan biztosra. De felesleges is magyaráznom, én ismerem a páromat.


A park most egy rohadt példa volt. Igazából tök mindegy. Csak vágyom a letérdeléses dologra. És ezt tudja is, ehhez nem kell gondolatolvasónak lenni. Nem várom el, hogy annyira ismerjen engem, mint én őt.

Gondoltam rá, hogy teszek célzást a méretemre. De nem akarok szánalmas lenni. Vagy finoman célozni rá, miért nem tenném be a lábam abba a bizonyos ékszerboltba.

2014. ápr. 15. 12:06
 42/78 A kérdező kommentje:

Tessék, máris megkaptam, hogy hatalmas elvárásaim vannak!

Biztos, hisz ezeket képzeltem el:

- Mindegy, hol kéri meg a kezem

- Felőlem lehet pár száz forintos bizsu is a gyűrű

- Ne a boltban kelljen magamnak kiválasztanom, mert ő döntse el, milyennel lep meg, ne én. Legalább ez legyen meglepetés!


Megyek, és elásom magam a rohadt nagy elvárásaim miatt! Olyan nagy igényű nő vagyok, hogy arra szavak sincsenek! Csak, hogy tetézzem: házasságkötésben is az a tervünk, hogy besétálunk az anyakönyvvezetőhöz, és 2 random tanúval összeházasodunk. Minden különösebb kiöltözés nélkül, egy átlagos napon. Ennyi az elvárásom házasság terén. Amiről tud, és egyetért.

2014. ápr. 15. 12:16
 43/78 anonim ***** válasza:
85%
Ebben pl mi lenne a szánalmas? "Drágám, képzeld, láttam ma egy klassz kis gyűrűt itt meg itt, meg akartam venni, de kicsi volt, 42 méretű, nekem meg 51 a méretem."
2014. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 Korkin ***** válasza:
80%

Hmmm elég nehéz dió.

Megértem, h miért nem jön be neked a "kifogást találok pont a nadrágvásárlás idejére" dolog..én is együtt élek 2,5 éve a párommal, sosem megyek anyámmal moziba, húgom külföldön él, barátaim másik városban vannak, de ha még velük tudnék is találkozót leszervezni, sosem a párom előre bejelentett szabadnapján tenném. Ez elég gyanús lenne nálunk is. (és ki tudja, még a végén megsértődik a párod..annak meg semmi értelmét nem látom)


Az ékszerboltos lánykérésnek én sem lennék a híve, de sajnos ez egy patt helyzet.

így marad az, hogy

1. reménykedsz abban h ami a te fejedben lejátszódott, mégsem pont úgy fog megtörténni

(gondolok itt arra, h talán a vásárlás előtt elvisz egy kedvenc helyetekre, romantika stb. közben pedig letérdel és megkér, majd egyből felajánlja h menjetek el az ékszerboltba és válaszd ki a számodra legszebb gyűrűt)

2. Ha mégis úgy lesz, ahogy te gondolod, akkor ne tégy semmit..csak örülj!

Ha nincs közös ismerősötök, aki szted hatni tudna rá, bármilyen megoldás ROSSZUL sülne el (de ezt már te is írtad)


Én 2,5 éve vagyok együtt a párommal, 2 éve együtt is élünk. Engem egy év után vitt el kb. gyűrűket nézegetni, felmérte az ízlésemet és méretemet, de semmi :( Ennek már 1,5 éve és sajnos jelét sem látom annak h készülne vmire...sőt.. (volt már az idén évfordulónk, és a héten lesz az én szülinapom is) de semmit :(

Szóval ha ez vigasztal én bárminek örülnék, még egy kicsit cikis helyzetnek is, csak kérne meg..

Én is elmondhatom, amit te írtál (ezért is értelek meg), hogy ismerem a páromat. nagyonis jól. minden mozdulatát, gondolatát..épp ezért tudom h nekem felesleges reménykednem..


Szóval Te csak örülj, örülj és örülj. :) helyettem is!

És majd írd meg kérlek h alakult!

2014. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
21%

Meg lehet próbálni titokban levenni a méretet. Amikor alszik, óvatosan cérnával, vagy inkább szalaggal megmérni, így meglepi lesz.

Normális lány egyébként úgy választ gyűrűt, hogy az anyagilag beleférjen. Én pl úgy mennék be, ha akarnék eljegyzési gyűrűt, hogy nem azt mondjuk, hogy eljegyzési gyűrű kell, hanem csak egy síma szép gyűrű, akkor eleve nem a legdrágábbakat fogja mutogatni. És megmondjátok az árkeretet. Akkor kizárt, hogy beleszaladjatok egy drágábba. Ha titokban akarja megvenni, ki kell puhatolózni a stilusát. Egyszercsak előállni egy újsággal, amiben van egy pár ilyen gyűrű, csak úgy mellékesen megkérdezni, vagy elől hagyni a képet, úgy is rákattan a témára és még kérdezés nélkül is megmondja, hogy áá, ez nagyon gáz, vagy ú, ez tök jól néz ki. Valahogy úgy kell kipuhatolózni, hogy ne legyen gyanús. Aztán a tetszőeket elvinni az ékszerészhez és tanácsot kérni.

(Nálunk pl 9 év után már nem volt lánykérés nagyon, csak megbeszéltük és nem is akartam költségekbe verni magunkat egy gyűrű miatt. Végül esküvőnk napján kérte meg a kezem, mikor kikért engem a szülői házból...többet jelentett nekem, mint bármelyik gyűrű:D)-szóval a szándék a lényeg!

2014. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 A kérdező kommentje:

Na igen... anyámmal nem is beszélek. Húgommal nem járok sehova, ő jön hozzánk. Moziba? Én ilyen helyekre nem járok, párommal mindketten igazi otthonülő típusok vagyunk. Egy barátommal is fél éve nem tudok elmenni beülni valahova, mert vagy kedvem nem volt, vagy épp úgy dolgoztam.

Munkanapon eleve nem járok máshova el, főleg nem, ha már megígértem, hogy elkísérem. Különben sem érezném korrektnek, hogy kikosarazom mondvacsinált indokkal. Megint alig aludt az éjjel, és tudom, hogy azon törte az agyát, mit találjon ki...


Én azt tartanám szánalmas próbálkozásnak, ha rávezetném. Még köztes megoldásnak találtam volna ki, hogy neten kinéznék egy adott típusú és árkategóriájú nemesacél gyűrűfélét... Mert akkor megúsznánk 1-2 ezer forintból, de az ékszerboltok áraival nem vagyok kibékülve. Jelenleg 15 ezret is sokallnék érte, ott meg sokszoros felárral vannak. Ő tudom, hogy nem sajnálna rá semennyit sem, mert nekem bármit elvet vallja, de lévén, hogy közös kasszán vagyunk, nem akarom, hogy kiköltekezzen, gyűjtse csak a pénzt.

De sajnos a nemesacél ötlete ugrott, az én méretemben nem gyártanak. Pedig olyan szépen néznek ki. :(

Példának okáért, bőven beérném ilyennel:

[link]

Sőt imádnám. De ha egyszer nincs a méretemben, cs*szhetem...

2014. ápr. 15. 12:29
 47/78 anonim ***** válasza:
87%
65 a méreted? A linkelt oldalon 11 oldalnyit ad be a méretedben, oldalanként 20 darabbal.....
2014. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 A kérdező kommentje:
Igen, végignéztem. Csupa vaskos gyűrű. Egyik sem kifejezetten eljegyzési. Ormótlan mind. Olyan egy sincs még hasonlóban sem, mint amit linkeltem. azok max 50-es méretig.
2014. ápr. 15. 12:39
 49/78 anonim ***** válasza:
100%

Ékszerész csinál neked nagyobbat is.

Amúgy nem ertem, nem vagytok olyan kapcsolatban, hogy ne lehessen neki elmondani, hogy te nem igy akarod? Ha pl valoban az ékszerbolti fele mennetek, akkor "Pisti, en nem akarok ide bemenni" es kész.

2014. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 Korkin ***** válasza:
85%

Én is néztem, igaz, de ez biztató, h van még a neten is választék, így biztos vagyok benne h egy ékszerboltban lesz választási lehetőséged 65-ös méretben is.

Az alapján, amiket írtál, nem vagy te egy hisztis, válogatós nő,szóval ne is hisztizz be előre...ez már csak a "pánik" ami belőled beszél.

Próbáld meg kivárni a napot és lesz ami lesz, akár hogy is, biztos vagyok benne h a végén elégedett és boldog leszel! csak ne rontsd el magadnak!

2014. ápr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!