Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Zavarna titeket, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha így zajlana az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Az illető férfi meg akarja kérni a párja kezét. Hagyományos gyűrűs megkérést választotta volna, ám nem tudja a párja gyűrűméretét, így nem mer vaktában venni egyet. Főleg, hogy a lány nem visel gyűrűt, tehát még egy meglévő ékszerét sem tudja mintaként elcsenni ehhez.

Azt találta ki, hogy elviszi a párját vásárlás címén a városba, hogy ott váratlanul bevezesse az ékszerboltba gyűrűt választani.

Mit szólnátok ti ehhez?


2014. ápr. 15. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
78%

Engem nem zavarna, sőt! Számomra fontos, hogy dönthessek, vagyis hogy együtt döntsünk. Nem szeretem, ha helyettem döntenek valamiről, ami nekem sem mindegy. Azt a gyűrűt a nőnek kell hordania élete végéig, jobb szerintem, ha együtt választjátok ki. Így a mérettel sem lesz gond. Megkérheted a kezét romantikusan gyűrű nélkül is, aztán elmentek együtt gyűrűt venni.

Előfordulhat, hogy a nőnek nem igazán tetszik a meglepetés gyűrű, de nem mondja, mert nem illik, inkább viseli szó nélkül, de rossz érzéssel.

2014. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
89%
Az én vőlegényem ezt úgy oldotta meg, hogy anno beszélgettünk már az eljegyzés, esküvő témáról. Tudtuk, hogy együtt akarjuk leélni az életünket, de ő is szeretett volna meglepetés lánykérést, valamint akkor még csak tervezgettünk, ki mit gondol. Rá 1 hétre rendelt egy ékszereket gyártó cégtől 1 mérőt, ami műanyag volt, ingyen postázták, és gyűrű formája volt, csak lehetett állítani, és meg volt számozva. Mondta, hogy azért rendelt, mert nem szeretne rosszat választani majd.. Alapból is tudtam, hogy majd készülni fog lánykérésre, csak azt nem, hogy mikor, hogyan, így azért ez sem ért váratlanul, hogy az ujjamat méregeti. Végül rá fél évre kérte meg a kezem, és totál meglepődtem így is, mert olyan helyzetet teremtett, és szervezett, hogy eszembe sem jutott volna, hogy az lesz a nagy nap..:DÉs sokkal jobb volt így, mintha ékszerboltba vezetett volna be..
2014. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 A kérdező kommentje:

Nem a vőlegény-jelölt vagyok. Pusztán egy olyan nő, aki sajnos túl okos, és átlátott a szitán.

Tudom, mire készül a párom. Nadrág vásárlás címén el akar vinni vásárolni pénteken, de szinte biztosan ékszerboltban fogunk kikötni. És egy pár nappal ezelőtti elszólásából tudom, mire készül, bár ő nem is gondolja. Közeleg a születésnapom is.

Épp a minap beszélgettünk több mindenről, ahol ledöbbent, hogy egyáltalán van olyan a gyűrűkben, hogy méretkülönbség. És mivel nekem az átlagnál vastagabb ujjaim és lapátkezem van, fix, hogy rájött, nem tudna jót venni, azért akar most "meglepiként" ékszerboltba vinni.

Persze nem is számítottam másra, mert tudtam, hogy nem elég agyafúrt ahhoz, hogy mondjuk cérnát tekerjen az ujjamra alvás közben meg ilyesmik. (Igaz, amilyen éberen alszom, úgyis felkelnék, legfeljebb úgy csinálnék, hogy nem.)

Engem kissé lehangolt ez az ötlet. Inkább vegyen olyat, ami nem jó, minthogy én válogassak. Nekem tökmindegy, milyet vesz. Meg én sajnálnám is a pénzt drágára. Vannak neten nemesacél gyűrűk 1-2 ezer forintért, ezerszer szebbek, mint egy több tízezres vacak, ami az ékszerboltokban szokott lenni.

2014. ápr. 15. 11:31
 24/78 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem aki szereti a párját, annak mindegy, hogy hogyan kérik meg a kezét. Az őszinte szándék a lényeg.

Ha te így szeretnéd Kérdező megkérni a párod kezét, akkor így kérd meg. Egyet javasolnék még neked: szerintem azelőtt kérd meg a kezté, mielőtt bementek az ékszerboltba. Pl. leültök egy padra az utcán és te elmondod a szándékaidat, utána pedig együtt bementek a boltba. Mondjuk ez megint csak a lány személyiségétől függ, magamból indultam ki...én nem szeretném, hogy mikor a párom felteszi a nagy kérdést, akkor az eladók bámuljanak: )

2014. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
93%
Abban mi a lehangoló, hogy talán hetek óta izgatottan arra készül, hogy egyszer csak amolyan meglepiként bekanyarodik veled egy ékszerboltba? Gondolj bele a helyzetébe, és rájössz, hogy ez igenis elég romantikus dolog egy férfitől! :)
2014. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, most olvasom, hogy te vagy a nő. Nincs valami közös ismerős, vagy családtag, aki tudhat a dologról, és a lelkére beszélne?:)

De egyébként meg nem az a lényeg, hogy meg akar kérni? Ráadásul azt szeretné, hogy olyat kapj, amit szívesen viselsz, és ráadásul életed végéig hordani fogod jó esetben. Nekem e mellett a szándék mellett maga a megkérés lebonyolítása másodlagos lenne, hiszen ő éppen arra készül, hogy összekösse veled az életét.

2014. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
97%

Nem zavarna.

De az sem zavarna, ha gyűrűvel kérne meg, és rossz lenne a méret.

És az sem zavarna, ha gyűrű nélkül kérne meg, és utána elmennénk közösen gyűrűt választani.

Valahogy nem a gyűrű a lényeg nekem, hanem a szándék, hogy megkér.

Sajnálom, hogy rájöttél, de azért ne rontsd el az örömét, biztosan nagyon készül és izgul :)

2014. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 A kérdező kommentje:

Ezt, hogy visz az ékszerboltba, a tegnapi beszélgetésünk hatására találta ki, ebben 100%-ig biztos vagyok. Azt már korábban is mondta, hogy pénteken szabin lesz, mert megy a szüleihez, akkor akarta megvenni szerintem, a szülinapomon pedig megkérni a kezem. Csak épp tegnap tudatosult benne, hogy az nem úgy működik, hogy van egy méret, ami minden nőre jó, hanem bizony eltérőek. És most kitalálta az éjjel, hogy boltba visz. Ma pedig felhívott munkából, hogy boltba kellene kísérnem pénteken, nadrágot vesz magának, és szeretné, ha vele mennék mindenképp.

Ismerem őt, tudom, mit és miért csinál, nem hiába az életem része már régóta. Tudtam azt is, ha egyszer megkér, nem lesz elég leleményes, hogy titokban ellesse a méretem.

2014. ápr. 15. 11:41
 29/78 anonim ***** válasza:
93%

Na, akkor itt a megoldás!

Drágám, képzeld, láttam ma egy klassz kis gyűrűt itt meg itt, meg akartam venni, de kicsi volt, 42 méretű, nekem meg 51 a méretem. Ja, a péntek nem jo, a Krisztivel kell találkozom, menjünk ket het mulva nadrágot venni.


Aztán par nappal később elo lehet adni hoGy "szerintem olyan romantikus, amikor valaki otthon/a tóparton/a kis erdőben kéri meg a parja kezet egy meglepetés gyűrűvel.


Ennyi.m

2014. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs elrontani. Sosem zavart, ha valamit előre tudtam, így, mikor elszólta magát észrevétlenül is, nem zavart egy cseppet sem, inkább örültem neki, hisz régóta vágyom erre.

Csak a bolti jelenetet nem kívánom. Tudom, hogy marha nehéz lesz a méretemben bármit is találni (ahogy méregettem az előbb netes sablon alapján, nekem minimum 65-ös kell). Sajnos ez minden más esetben így van, ha felpróbálok valamit. Ami tetszik, az csak piciben van, ami méretem, az ronda. Szóval egy kínos helyzet lesz. Főleg, ha abba az ékszerboltba visz be itt a városban, ahol egy nagyon gyűlölt volt évfolyamtársam dolgozik eladóként. (lévén, hogy több sincs, elég valószínű...)

2014. ápr. 15. 11:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!