Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Zavarna titeket, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha így zajlana az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Az illető férfi meg akarja kérni a párja kezét. Hagyományos gyűrűs megkérést választotta volna, ám nem tudja a párja gyűrűméretét, így nem mer vaktában venni egyet. Főleg, hogy a lány nem visel gyűrűt, tehát még egy meglévő ékszerét sem tudja mintaként elcsenni ehhez.

Azt találta ki, hogy elviszi a párját vásárlás címén a városba, hogy ott váratlanul bevezesse az ékszerboltba gyűrűt választani.

Mit szólnátok ti ehhez?


2014. ápr. 15. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 A kérdező kommentje:
Mivel együtt élünk, és nem is járok sehova, érdekes lenne, hogy nem jó a péntek, és lemondom. Ő itthon lesz, estig én is, mert akkor dolgozni megyek.
2014. ápr. 15. 11:46
 32/78 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ha nincs, akkor lehet rendelni, az üzletben is.
2014. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
94%

Tudod azt nem értem, hogy nőként, miért érdekel téged, hogy másnál, hogy volt az eljegyzés (ahhoz képest, hogy azt állítod magadról, hogy nem érdekel a gyűrű értéke)?

Ahelyett, hogy megélnéd a pillanatot? ami kettőtöké, úgy, ahogy a másik fél gondolja. Miért nem hagyod folyni az eseményeket a maguk útján? Ahelyett, hogy élveznéd a ti kettőtök egyedi pillanatát, más véleménye fontosabb számodra.Engem nem érdekelne a helyedben, hogy kinél mi volt, hanem hagynám szabadon folyni az eseményeket.Sose kövess sablont, hanem törekedj arra, hogy a ti kettőtők belső világát ti ketten formáljátok.

2014. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
76%
Jaj legyél mar egy kicsit talpraesettebb, könyörgöm. Tőle el varod, hogy penge aggyal ki találjon mindent, neked meg nem megy. Reggel fel kelsz, elmész anyadhoz/barátnő hoz/moziba/könyvtárba/akárhová. Ennyi.
2014. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
71%

Miért kell ezt így túlagyalni. Nehogy még te is beszervezkedj valamit, amiket tanácsoltak, hogy nem érsz rá pénteken :D

Majd megkér, ahogy akar. Te meg várd ki. Nem biztos, hogy te mindent tudsz már, még érhet meglepetés :)

De ne játszd már le előre az egészet a fejedben. Legyél kicsit lazább és élvezd majd a pillanatot. Ne azon görcsölj most, hogy miért nem így vagy úgy, amikor még meg sem történt. Már eleve rossz szájízzel fog kezdődni az egész, mert addigra te már leírtad szegény srácot.

2014. ápr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 A kérdező kommentje:

Most néztem, a nekem tetsző acélgyűrűk közt egyáltalán nincs 65-ösben olyan, ami szép is. Csak vaskos vackok. Persze, hát elhiszem, hogy ez ritka nagy méret. :(


Nem másokhoz akarok igazodni, és másoknak megfelelni. Nekem volt egy elképzelésem, vágyam, és az nem az volt, hogy a boltban keresgéljek kínosan. Hanem adjon egyet, ami úgyis tetszeni fog, mindegy, milyen, de azzal kérjen meg egy semleges helyen, a parkban, akárhol, felőlem a kanapén fekve is.

Egyszer kaptam tőle fülbevalót. Épp "lógós" fajtát, amit nem szerettem soha, mert beleakad a ruhába, de ez tőle van, és imádom.

Úgy érzem, nem vagyok nagy igényű, mert nem maga az ékszer a fontos, hanem a mód, ahogy kapom.

A kérdést nem azért tettem fel, hogy akkor ha 80% nem ért velem egyet, akkor az ő elgondolásukat követem, hanem tudni akartam, túl sokat várok-e tőle, csak mert nem magam akarom boltban kiválasztani a gyűrűt.

2014. ápr. 15. 11:55
 37/78 anonim ***** válasza:
79%

Hát, nem az igazi, volt szerencsém már ilyen vásárlókhoz amikor még foglalkoztam egyedi ügyfelekkel. Elég kellemetlen a lánynak is és a fickónak is.

Egy normális aranygyűrűnek, még ha köves is lehet változtatni a méretét úgy, hogy ne látsszon rajta. Ez már semmivel sem von le az értékéből. Ilyen esetben még a méretcsere sem szimpatikus, mert az már nem az a gyűrű lenne amivel az eljegyzés zajlott. olyan üzletben érdemes vásárolni ahol a méretállítást vállalják és alkalmasnak tartják az ékszert is a változtatásra.

2014. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:

" Nem biztos, hogy te mindent tudsz már, még érhet meglepetés :)"


Pedig jelen állás szerint minden úgy fog lezajlani, ahogy leírtam, erre a nyakamat teszem. De ha mégsem, akkor megírom becsületesen, hogy tévedtem.


Sajnos ahogy az ég nem lesz holnaptól piros, én sem tudok más lenni. Én ilyen vagyok, minden összefüggést észreveszek, tisztán látok. Nem tudom direkt hülyének tettetni magam saját magam előtt. Előtte igen, úgy csináltam a telefonba is, mintha nem tudnám pontosan, mit takar a pénteki nadrág vásárlás. Pedig azt ő is gondolhatná, kevés abszurdabb dolog létezik, minthogy ő ruhaboltba akarjon menni önként. (Ha épp magamnak veszek valamit, alig bírom rávenni, hogy legalább egy pólót próbáljon magára, nem, neki tökéletesen elég ruhája van, utálja az egész boltba járásos mizériát. Nemhogy még önként dalolva gatyát akarjon venni...)

2014. ápr. 15. 11:59
 39/78 anonim ***** válasza:
94%

Azért vársz sokat, mert nem gondolatolvasó a párod!

A házasságotok sikerét, a boldogságotokat nem fogja befolyásolni, hogy egy parkban kér meg az álmod szerint vagy máshol, ahogy ő kitalálta.

Ilyen miatt ne haragudj meg rá, mert nem tudja kitalálni, hogy neked mi jár a fejedben.

Majd írd meg, hogy végül is, hogyan zajlott.

És simán el tudom képzelni, hogy most tényleg csak nadrágvásárlás lesz. És a lánykérés majd meglepi lesz :D

2014. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
77%
Ha így vesszük, túl sokat vársz, igen. A lánykérés a pasi dolga, amit úgy szervez, ahogy ő a legjobbnak látja, nyilván. A nő dolga, hogy befogadja a dolgot, örüljön, értékelje a pasi szándékát. Tehát itt tényleg a szándék a lényeg. Az előre levetített elvárások semmi másra nem jók, csak hogy csalódj és elrontsd a saját örömöd! Gondolod, a szülést is majd előre meg fogod tudni határozni, mi mikor és hogy legyen? Hagyd, hogy megtörténjenek a dolgok úgy, ahogy, és kész. Ami a te szereped, azt tervezd csak el legfeljebb, tehát azt, hogy ha a párod megkéri a kezed, te hogy fogsz reagálni. Hogy esne neked, ha neki is ilyen konkrét elvárásai lennének veled szemben, hogy milyen ruha legyen épp rajtad, mikor megkér, meg hogy mit mondj és hogyan, és előre ezen idegeskedne. Aztán elképzelné, hogy te biztos nem úgy fogsz viselkedni, ahogy ő elképzelné, és lehangolónak titulálná az eseményt már előre? Te elhinnéd ez esetben, hogy szívből szeret?
2014. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!