Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Zavarna titeket, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha így zajlana az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Az illető férfi meg akarja kérni a párja kezét. Hagyományos gyűrűs megkérést választotta volna, ám nem tudja a párja gyűrűméretét, így nem mer vaktában venni egyet. Főleg, hogy a lány nem visel gyűrűt, tehát még egy meglévő ékszerét sem tudja mintaként elcsenni ehhez.

Azt találta ki, hogy elviszi a párját vásárlás címén a városba, hogy ott váratlanul bevezesse az ékszerboltba gyűrűt választani.

Mit szólnátok ti ehhez?


2014. ápr. 15. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 Korkin ***** válasza:
77%

A "Pisti én nem akarok ide bemenni" - nem túl jó ötlet. szegény minden bátorságát össze szedve akarja épp megkérni a szeretet nő kezét...aki hirtelen ékszerbolt láttán azt mondja, h ide ne!

hát én szegény pasi helyében egyből azt hinném, h nem akar igent mondani, nem akarja ő ezt..ezért inkább kerüli az olyan helyeket, mint az ékszerbolt. (és mondom ezt függetlenül attól, hogy előtte mit mondott neki a kérdező. Akár meg is beszélhették már előre, h mindketten akarják..egy ilyen szitura én akkor is azt hinném, h mégis meggondolta magát..

2014. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:

"Ékszerész csinál neked nagyobbat is.

Amúgy nem ertem, nem vagytok olyan kapcsolatban, hogy ne lehessen neki elmondani, hogy te nem igy akarod? Ha pl valoban az ékszerbolti fele mennetek, akkor "Pisti, en nem akarok ide bemenni" es kész."


Vagyunk olyan kapcsolatban, és ki is nézem magamból, hogy megtenném, ha akarnám. Csak ezt hívják a pillanat elrontásának. Utána megérteném, ha többé eszébe sem jutna a dolog.

Azt tudja, hogy akarom magát az eljegyzést. Szóval nem gondolna arra, hogy elutasítom, csak szimplán nem értené, mi a fene van.

2014. ápr. 15. 12:49
 53/78 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ahogy egyre tovább csűröd-csavarod ,kavarsz kombinálsz,egyre erőltetettebb lesz.

A felesége akarsz lenni,nem ? Komolyan néha már fogom a fejem milyen baromi nehéz dolguk van a férfiaknak a nőkkel. Ez csak egy gesztus,egy jelképes dolog. Ráadásul igy olyan gyűrűd lenne amilyet szeretnél,és ami jó az ujjadra.

De nem,a te ujjadat cérnával kell álmodban méregetni :D


Ál-probléma,hisztéria .Nevetséges,nem bántásból írom.

2014. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a férfiaktól a lehető legritkább esetben kell várni,hogy kitalálják mit akarsz. Ilyen titkos hadműveleteket ,mint cérnával ujjmérés, meg soha . csak egy nő lehet ilyen rafinált :D Tudod a kevesebb néha több,nem egy rózsaszin romantikus vígjátékban vagyunk,kiválaszthatjátok együtt is a gyűrűt,szerintem ez is nagyon szép közös pillanat lehet.
2014. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
100%
De basszus! Ha ennyi elvárásod van az eljegyzés lezajlásáról, akkor nyisd már ki a szádat és mondd el neki! Nem, ez nem ciki. Inkább az a ciki, hogy úgy hisztizel, mint egy 5 éves, mert a párod nem gondolatolvasó!
2014. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek. Ő ebből mit sem fog tudni, bármi akárhogy alakuljon. És biztosan örülni fogok a boltban is, még akkor is, ha az a "kedves" eladóhölgy, aki mindig rühellt engem, a teljes megvetéssel méreget majd, és később röhögve meséli az ismerősöknek, hogy az XY most járt bent a pasijával nálunk, és semmi sem jött fel a húsos virsli ujjaira. (Sajnos ilyen kaliberű leányzóról van szó...)


Na, mindegy, nem gondolkodom többet a témán. Majd lesz, ahogy lesz. Nem ringattam sosem illúziókban magam, mint egyesek itt hiszik. Két lábbal állok a földön, és nem ragaszkodom az álomképzeteimhez, mert tudom, mi reális, és mi nem. Pontosan tudtam, ha sor kerül erre, vagy vesz egy gyűrűt, ami majd a körmömnél megakad az ujjon, vagy ez a verzió. Az előbbi jobb lenne, bár lehet ő nagyobb kudarcnak élné meg, szóval azt fogom nézni, melyik a számára jobb megoldás, hogy ne sérüljön, ne érezze, hogy elcseszte (sajnos mindent a szívére vesz). Tehát a legnagyobb örömmel az arcomon megyek be vele a boltba, ha arra kerül a sor. Csak az a baj, ott is kínos lesz, mert biztos vagyok benne, hogy mamutujjra nem lesz azonnal gyűrűjük. Amitől ő meglehetősen ideges lesz. Hiába, ez van, ha az ember ismeri a párját. Nincs az a helyzet, aminél el ne tudnám képzelni a reakcióját.

2014. ápr. 15. 13:27
 57/78 anonim ***** válasza:
77%

Akkor valahogy hozd fel, hogy mennyire utálod azt a csajt, "Múltkor is összefutottunk és beszólt.. tudod Peti, aki a XYZFG ékszerboltban dolgozik... jajjj hogy utálom azt a libát".


Hátha akkor legalább oda nem visz.


Amúgy egyáltalán nem hordasz gyűrűt? Az én párom pedzegette, hogy idén valamikor. Azóta felvettem párszor a bizsu gyűrűmet, ami pont a gyűrűs ujjamra jó, hogy eltudja majd csenni (ez az egy gyűrűm van).


Esetleg kérd meg tesód, hogy hozza el valamelyik abszolút nem eljegyzésinek tűnő gyűrűjét, ami talán rád is jó (vagy vegyen egyet, majd kifizeted), azzal az indokkal, hogy nyerte, vagy kapta, de nem tetszik neki, neked adja. Te felpróbálod, voilá jó rád, de mondod, hogy majd tovább adod, mert nem tetszik. Addig is oda teszed a dohányzó asztalra.


Hátha elcsórja onnan :D


DE ha nem is fundál ki semmit, attól még örülj annak a leánykérésnek, hiszen nem az a picsä a fontos, hanem ti :)

2014. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 Korkin ***** válasza:
64%
57-es ez jó :) Tetszik a gyűrűs ötlet, sztem egy próbát megér.
2014. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 A kérdező kommentje:

Tinikoromban volt utoljára gyűrűm, hangulatgyűrű, vagy mi a fene, de mivel már párszor költöztem, valahol odahaza lehet anyáméknál, ha egyáltalán megvan még (és szerintem mostanra az is kicsi lenne). Emlékszem, már 12-14 éves fejjel egy kész kálvária volt gyűrűt találni magamnak. Volt valami vásárszerűség a suliban, ahol árultak gyűrűket. Osztálytársnőim is vettek, én is, az enyémen röhögött mindenki, mert az biztos fiúgyűrű, és különben is, hogy lehet ilyen vaskos kezem lány létemre? (Tegnap elsütöttem ezt a történetet páromnak, ekkor kérdezte döbbenten: Miért, gyűrűből több méret is van, nem csak egy? Szerintem ennek hatására döbbent rá, hogy gondban lesz méret terén.)

Húgom sem hord gyűrűt, de ha lenne is, neki jóval kisebb keze és vékonyabb ujjai vannak.

Egyébként próbáltam segíteni neki. Mikor a történetet meséltem, összemértem a kezét az enyémmel: Nézd már, akkora tenyerem van, mint neked! Csak nekem az ujjaim még valamivel vastagabbak is...

Ma egy papírcsíkkal lemértem a méretem, mert tudni akartam, végül is mekkora. Aztán az egyik oldal szerint ez 65-ös. :/

2014. ápr. 15. 14:30
 60/78 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az ilyen eljegyzés pont jó lenne. Csak nehogy a boltban vagy az utcán csináljon utána fesztivált azzal, hogy letérdel és úgy kér meg...

Az eljegyzés egy komoly döntés, nem meglepi. Számomra az az ideális, ha közösen megbeszéljük, hogy össze szeretnénk házasodni, majd elmegyünk egy ékszerboltba megvenni a karikagyűrűket. Semmi fölösleges műsorszám és felhajtás.

2014. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!