Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Zavarna titeket, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha így zajlana az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Az illető férfi meg akarja kérni a párja kezét. Hagyományos gyűrűs megkérést választotta volna, ám nem tudja a párja gyűrűméretét, így nem mer vaktában venni egyet. Főleg, hogy a lány nem visel gyűrűt, tehát még egy meglévő ékszerét sem tudja mintaként elcsenni ehhez.

Azt találta ki, hogy elviszi a párját vásárlás címén a városba, hogy ott váratlanul bevezesse az ékszerboltba gyűrűt választani.

Mit szólnátok ti ehhez?


2014. ápr. 15. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
91%
Vegyen egy körülbelüli gyűrűt, maximum megigazíttatja az ékszerésszel.
2014. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 A kérdező kommentje:
Az illető nő egy 500 forintos gyűrűvel is boldog lenne. Nem a pénz a fontos neki.
2014. ápr. 15. 11:10
 13/78 anonim ***** válasza:
92%
Meroszalaggal merd meg ovatosan,mikor melyen alszik. Esetleg kesztyu alapjan is mefprobalhatod.
2014. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem ez annyira nélkülöz minden romantikát! (Mondjuk én nő vagyok)


Inkább cseréljétek ki a nem megfelelő méretű gyűrűt utólag!


Sok boldogságot! :)

2014. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 A kérdező kommentje:
Nekem sem tűnik túl romantikusnak, csak kíváncsi voltam a válaszokra, én vagyok-e túl nagy igényű? Inkább cserélni kelljen, de ne úgy játszódjon le a dolog, mintha spontán elgondolásból egy új nadrágot kapnék a páromtól.
2014. ápr. 15. 11:17
 16/78 anonim ***** válasza:
89%

Azért a stílusát csak ismered :) Az én férjem is úgy kérte meg a kezem, hogy nem volt gyűrűm sose, mégis pont olyat vett, amire vágytam mindig is :)(icipici kő, vékony fehérarany foglalat)Klasszikus, nem hivalkodó, de azért egyből mindenki tudja milyen gyűrű, ha a kezemre néz :)

Szerintem se gáz, ha utólag cserélni kell a méretet :) Hiszen a kérdésed a lényeg jelen esetben :)))

2014. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
72%

Kedves 1,2,8!


Én is nő vagyok és túl vagyok már az eljegyzésen...Érdekes, hogy amikor mi mentünk gyűrűt választani egyből tudtuk, mi az ami tetszik, mi az ami még belefér. Csak azt kell tudni hol kell keresgélni.


De mindegy is...

2014. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
27%

Játékosan próbálgassátok össze a kezeteket, hasonlítsd pl. a Te kisujjadat, az Ő gyűrűsujjához, és akkor így nagyjából eltalálod a méretet.

Ha olyan helyen veszed meg, akkor ingyen méretre igazítják utána

2014. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
77%
Meglepődnék:D
2014. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk sem tudta a férjem a pontos méretet, valamennyire a magasság3súly alapján lehet következtetni, és megkérni egy hasonló testalkatú ismerőst, hogy kísérjen el kiválasztani, és kicsit nagyobbat választani, utána pedig ha nem jó a méret, be lehet vetetni. Nálunk is így volt. Ha már bementek egy gyűrűboltba, teljesen egyértelmű lesz, hogy mit akarsz. Én nem szerettem volna, ha a párom így kér meg, örültem a meglepetésnek, ha te is meglepetést akarsz szerezni, akkor így vedd. Nekem is utólag lett bevetetve, pár nap alatt megcsinálják.
2014. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!