Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez tényleg megalázó vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg megalázó vagy én csinálok ügyet belőle?

Figyelt kérdés

Már régóta együtt vagyunk (lassan 4 éve) a kapcsolatunk elejétől fogva téma a közös jövő, ez mindig is evidens volt köztünk az (régóta ismerjük egymást).

Ahogy telt az idő és egyre több ismerősömet eljegyezték, sajnos irigy voltam.

Mivel mindent megbeszélünk, ezt is elmondtam a páromnak, úgyse tudtam volna magamba tartani...

Sajnos valamelyest tényleg sokat lovagoltam a témán, de sose mondta, hogy ez zavarná, gondoltam úgyis mindneről beszélhetünk, na meg sajnos tényleg bántott a dolog.

(korombelieket fele annyi idő után kéregették sorra)

Minden beszélgetésünk előtt/után nyomatékosítottam, hogy ezeket nem azért mondom, hogy megkérjen, mert az utolsó dolog az amit szeretnék, hogy a barátomtól kierőszakoljam az eljegyzést, de egyszerűen ki mással beszélhetném ezt meg...

És most jön a lényeg,

a napokban olyat mondott amitől annyira undorodom, hogy elképesztő...

Viccelődtünk a múlton, amikor még nem ismertük egymást csak látásból amikor ilyet szólt: "gondoltad volna, hogy egy ilyen embernél fogod majd kikönyörögni az eljegyzést?"

Aznap abszolút szó se volt ilyenekről, nekem annyira rosszul esett, hogy mintha minden összeomlott volna bennem...

Mondtam neki, hogy nem az a bajom amit mondott, hanem, hogy ő ezt így gondolja...

Tényleg beszéltünk róla többször, illetve én, de én a legkevésbé sem akartam ezt elérni.

Szörnyen rosszul esett, már undorodom az egész témától, ezek után nem is tudnék örülni az egésznek.


Mi a véleményetek erről? Én fújtam fel?

(Megértem az ő oldalát is, de én azt hittem partner a jövőtervezgetésben....)

Ja ás fiatalok vagyunk! 22 évesek.


2013. aug. 4. 14:20
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
82%

Bocsánat, de szerintem te aláztad meg magad. Én is 22 vagyok, 6 éve együtt a párommal, de h.lyét is kapnék ha most megkérné a kezem. Nincs itt az ideje, albérletben élünk, fiatalok vagyunk.

Azt írod hogy "Aznap abszolút szó se volt ilyenekről..." Aznap nem? Akkor kedden meg szerdán meg vasárnap volt róla szó? Ebből látszik hogy nem egyszer beszélgettetek róla két éve, hanem folyamatos téma, és ez biztos idegesíti.

Persze így beszólnia se kellett volna. Ki érdekel hogy az ismerőseidet eljegyzik? Ha egyidősek veled, egyik se a mostani párjához fog hozzámenni, vagy csak 10 év múlva.


Ezek után még egyszer beszélnetek kell róla, de csak azért hogy ne maradjatok haragban. Mondd el hogy rosszul esett hogy ezt mondta, de belátod hogy nem kellett volna ennyiszer felhoznod a témát, és többet nem fogod. Többet ne is beszélj erről, ha meg mondjuk 7 év múlva sem látsz semmi jelét az eljegyzési szándéknak, akkor lépj le, mert sosem fog elvenni.


L22

2013. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
83%

én pl. megkértem a kezét. mégis felpofozott.


egybevett két különálló mondatot:


- Igaz, hogy k u r v á b ó l lesz a legjobb feleség?

- Légy a feleségem!

2013. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező!

Nem fordult meg a fejedben az, hogy esetleg poénosnak szánta a beszólást?

Ugye a hangsúly sokban befolyásolja, mi minek hangzik, és mi nem hallottuk, csak a te leírásodra támaszkodhatunk.

El tudom képzelni, hogy ő poénnak szánta, de te annyira odavagy a hülye eljegyzésért, hogy félreértetted. Az sem mindegy, hogy valószínűleg a mondat hallatán elöntött a bűntudat, akkor eshetett le neked igazán, hogy túl sokat mantráztál mostanában az eljegyzés témán.

2013. aug. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
79%
jegyez el jegyez el jegyezz el jegyezz el léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci léci
2013. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
42%

én megértem a Kérdező problémáját, együtt érzek vele.


de tényleg olyan fiatalok vagytok, lehet neked sem ő az igazi, csak álomvilágot kergetsz. Meg akarsz kapni valamit ami még nem lehet a tiéd.


Kitudja hány pasid lesz még? jobbnál jobbak, lehet neked sem ő az aki a férjed kell hogy legyen. ez a hozzáállás egy fiú részéről nem túl meggyőző, én nem szarakodnék vele. VAgy nem akar házasodni, vagy még nem most veled, vagy nem veled egyáltalán, vagy még meg akar d.gni pár sunát. Ó ha belelátnál a fiúk fejébe. de ezt a tudást csak tapasztalat útján fogod megszerezni. féltelek sokat csalódsz még az életben! :(


Én is egy kicsit ilyen miért nem lehet enyém a rózsaszin plüsmaci szagunak érzem a dolgot, de ne legyen igazam.


tapasztalatból beszéltem, engem is nagy pofon ért mire fel kellett hogy ébredjek. :S


sok sikert, vigyázz magadra.

2013. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
22%

Tényleg NAGYON sértő volt ez a kis poénja.


Én nem értem meg az ő szempontját. Nem érdekel a szempontja, hogy pontosabban fogalmazzak.


Négy éve vagytok együtt, feltételezem, hogy a kapcsolatotok fizikai téren is teljes mértékben kibontakozott. Magyarán megkapja tőled, amit akar (bocsánat, nem akartam nyersen fogalmazni), de esze ágában nincs az, hogy a te szempontjaid is érvényesüljenek, vagy hogy te is megkapd azt, amire vágysz. Kit érdekel, hogy te mire vágysz? Mintha őt nem annyira inspirálná, hogy eleget tegyen az elképzeléseidnek.


Én olybá venném, hogy most eléggé egyértelműen kinyilvánította a vágyálmaimat illető hozzáállását, és ehhez mérten nyilvánulnék meg: barátsággal megválnék tőle sürgősen.

Nem kell mindent a férfiak orrára kötni, nem kell alkalmat adni arra, hogy poénokat faraghassanak a mi vágyainkból/elképzeléseinkből.

2013. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!