Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez tényleg megalázó vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg megalázó vagy én csinálok ügyet belőle?

Figyelt kérdés

Már régóta együtt vagyunk (lassan 4 éve) a kapcsolatunk elejétől fogva téma a közös jövő, ez mindig is evidens volt köztünk az (régóta ismerjük egymást).

Ahogy telt az idő és egyre több ismerősömet eljegyezték, sajnos irigy voltam.

Mivel mindent megbeszélünk, ezt is elmondtam a páromnak, úgyse tudtam volna magamba tartani...

Sajnos valamelyest tényleg sokat lovagoltam a témán, de sose mondta, hogy ez zavarná, gondoltam úgyis mindneről beszélhetünk, na meg sajnos tényleg bántott a dolog.

(korombelieket fele annyi idő után kéregették sorra)

Minden beszélgetésünk előtt/után nyomatékosítottam, hogy ezeket nem azért mondom, hogy megkérjen, mert az utolsó dolog az amit szeretnék, hogy a barátomtól kierőszakoljam az eljegyzést, de egyszerűen ki mással beszélhetném ezt meg...

És most jön a lényeg,

a napokban olyat mondott amitől annyira undorodom, hogy elképesztő...

Viccelődtünk a múlton, amikor még nem ismertük egymást csak látásból amikor ilyet szólt: "gondoltad volna, hogy egy ilyen embernél fogod majd kikönyörögni az eljegyzést?"

Aznap abszolút szó se volt ilyenekről, nekem annyira rosszul esett, hogy mintha minden összeomlott volna bennem...

Mondtam neki, hogy nem az a bajom amit mondott, hanem, hogy ő ezt így gondolja...

Tényleg beszéltünk róla többször, illetve én, de én a legkevésbé sem akartam ezt elérni.

Szörnyen rosszul esett, már undorodom az egész témától, ezek után nem is tudnék örülni az egésznek.


Mi a véleményetek erről? Én fújtam fel?

(Megértem az ő oldalát is, de én azt hittem partner a jövőtervezgetésben....)

Ja ás fiatalok vagyunk! 22 évesek.


2013. aug. 4. 14:20
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
81%

"tényleg sokat lovagoltam a témán"


A vesszőparipáján kéne lovagolnod.

2013. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Empátiátlan bunkó állatok vannak itt!

Ennyire rosszindulatú válaszokat?

Majd ha nektek lesz gyengeségetek, kíváncsi leszek mit szóltok majd ha abba gázolnak bele mások...

Mindegy, inkább hagyjuk.

Nyilván a nekem tetsző válaszokat felpontozom, a nekem nem tetsző válaszokat lepontozom, ezzel talán mind így vagyunk.

Ami nekem tetszik az nem feltétlenül a véleményemmel egyező, ha valaki érvel a válasza mellett és valamelyest meg tud győzni annak igazáról akkor azt felszoktam pontozni.

Ez nem attól függ, hogy egyezik-e az enyémmel, bár ugye gondolom nálad így működik, magadtól vetted az ötletet.

Köszönöm a válaszokat, megbeszéltem a párommal, hogy ez rosszul esett nekem, igazat adott, és mindketten egyetértettünk azon, hogy túl sokat volt témán az utóbbi években így inkább hanyagoljuk.

Egyébként abban a korban vagyunk, hogy minden 3. ismerősömet eljegyezik így ebből kifolyólag (is) volt sokat témán, na meg arról nem is beszélve, hogy a rokonok is állandóan ezzel piszkálnak.

Kérek szépen mindenkit, hogy ne írjatok ocsmányságokat, azok titeket írnak le.

Én nem vagyok kíváncsi az olyan válaszokra, hogy "az ilyen csajoktól mentsen meg az ég"

Nem fogom magamra venni, mert annak ellenére, hogy vannak hibáim, van elég sok jó tulajdonságom is, és iszonyú nagy ostobaság meghatározni és beskatujázni valakit egy gyengesége miatt.

2013. aug. 4. 19:25
 43/56 anonim ***** válasza:
83%

Nem kapnál sértő válaszokat, ha nem pontozgatnál le és nem egy idétlen, hülye, piti semmiségen lovagolnál.


Az eljegyzésnek a TI kapcsolatotok milyenségétől kell függnie, nem attól, hogy a Marit meg a Julit megkérték-e már! Ameddig így gondolkodsz, addig neked még véletlenül sem való a házasság.


És csak azért, mert neked ez a "gyengeséged" még senki nem fog pátyolgatni, ha egyszer nincs igazad.

2013. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
90%
Majd ha eljegyezik a következő szomszédot/barátnőt/akárkit megint ráborítod a pasidra!
2013. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
64%
Hülyébb, mint gondoltam:)
2013. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
80%

Itt aki empátiátlan az te vagy. Nem voltál képes észrevenni, hogy milyen butaságot csinálsz. Az egy dolog, hogy te mit értettél alatta (bár kétlem, hogy kicsit sem volt benned, hogy téged miért nem kérnek meg) és az egy másik, hogy a párod mit ért alatta. Na most normális esetben képes kéne legyél felfogni, hogy a párod milyen dolgok zavarják, és tiszteletben tartani akkor is ha az neked nem olyan nagy szám. Ennyi.

Az meg megint csak téged minősít, hogy az érdekel mit gondolnak a rokonok.

Különbenmeg minek tetted fel a kérdést ha a negatív válaszok nem érdekelnek?

2013. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtad: "Sajnos valamelyest tényleg sokat lovagoltam a témán," - hát e szerint ő szerinte is.


De én inkább arra gondolok, hogy tudja nagyon jól, te mit szeretnél, csak hát nem készül teljesíteni ezt a vágyadat.

2013. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az a megalázó, hogy eljegyzést hánytorgatsz a szemére, mert a szomszéd Marcsit fele ennyi időre eljegyezték. Szerintem a pasik is jobban állnának a témához, ha saját szántukból és nem nyomásra tennék.
2013. aug. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
69%
Azért 22 évesen még tényleg elég fiatalok vagytok. Attól még nem az a normális, hogy 18-19 éves csitriket jegyeznek el. A 4 év sem olyan húúúúúú, de hosszú idő. Ráadásul 22 éves srác a legtöbb esetben még nem akar megállapodni, hozzákötni magát vkihez. NANÁ, hogy kikönyörgésnek veszi fel, hiszen a saját bevallásod szerint is ezzel nyaggattad, még akkor is, ha tetted magad, hogy hííííí, hááá, hát nem azért mondoooom... de igen. És egy megfogalmazáson lovagolsz kb. A kikönyörgés az nem azt jelenti csak, hogy térden állva könyörögsz meg csúszol-mászol előtte. Hanem az, hogy még nem voltatok 4 éve együtt, de már bombáztad, hogy így jegyezzen el, úgy jegyezzen el, mennyire ciki, hogy másnak már van, neked nincsen, mutassa már ki. Most ha belegondolsz, úgy, hogy te, mivel mondjuk nem tartod magad elég érettnek még a házassághoz, a párodtól ezt hallod naphosszat (saját bevallásod szerint törted magad rajta sokat), azt minek vennéd? Kedélyes bájcsevejnek?
2013. aug. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen gyorsan felkapod a vizet és egyből ilyen stílusra váltasz, hát nálam is erősen könyörögnöd kéne...
2013. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!