Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez tényleg megalázó vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg megalázó vagy én csinálok ügyet belőle?

Figyelt kérdés

Már régóta együtt vagyunk (lassan 4 éve) a kapcsolatunk elejétől fogva téma a közös jövő, ez mindig is evidens volt köztünk az (régóta ismerjük egymást).

Ahogy telt az idő és egyre több ismerősömet eljegyezték, sajnos irigy voltam.

Mivel mindent megbeszélünk, ezt is elmondtam a páromnak, úgyse tudtam volna magamba tartani...

Sajnos valamelyest tényleg sokat lovagoltam a témán, de sose mondta, hogy ez zavarná, gondoltam úgyis mindneről beszélhetünk, na meg sajnos tényleg bántott a dolog.

(korombelieket fele annyi idő után kéregették sorra)

Minden beszélgetésünk előtt/után nyomatékosítottam, hogy ezeket nem azért mondom, hogy megkérjen, mert az utolsó dolog az amit szeretnék, hogy a barátomtól kierőszakoljam az eljegyzést, de egyszerűen ki mással beszélhetném ezt meg...

És most jön a lényeg,

a napokban olyat mondott amitől annyira undorodom, hogy elképesztő...

Viccelődtünk a múlton, amikor még nem ismertük egymást csak látásból amikor ilyet szólt: "gondoltad volna, hogy egy ilyen embernél fogod majd kikönyörögni az eljegyzést?"

Aznap abszolút szó se volt ilyenekről, nekem annyira rosszul esett, hogy mintha minden összeomlott volna bennem...

Mondtam neki, hogy nem az a bajom amit mondott, hanem, hogy ő ezt így gondolja...

Tényleg beszéltünk róla többször, illetve én, de én a legkevésbé sem akartam ezt elérni.

Szörnyen rosszul esett, már undorodom az egész témától, ezek után nem is tudnék örülni az egésznek.


Mi a véleményetek erről? Én fújtam fel?

(Megértem az ő oldalát is, de én azt hittem partner a jövőtervezgetésben....)

Ja ás fiatalok vagyunk! 22 évesek.


2013. aug. 4. 14:20
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
87%

ma 15:54

Látom te sem tudod értelmezni a leírtakat.

Nem a beszélgetéssel van baj.. Beszélgetni kell, és mindenki szokott.

A gond ez: Idézem a kérdezőt,

"tényleg sokat lovagoltam a témán"


Azért van különbség a beszélgetés és a ényleg sokat lovagoltam a témán között...

2013. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
92%
15:54én: a logikád odabasz! :D Ha EGYSZER elmondja hogy hát de ramaty nézni a barátnők gyűrűjeit az oké. De a kérdező túlzásba vitte. Ha mondjuk a párod minden másnap felhozná hogy de jó a kollégáinak, hogy minden nap rántott csirkét esznek, neked nem az jönne le hogy ő is szívesen enne rántott csirkét?!
2013. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
59%
Akkor a kérdező párja kinyitja a kis száját, és megmondja, hogy szívem, túlzásba viszed a témát, ezért és azért még nem akarok házasodni, de nem azért mert nem szeretlek, majd ha olyan lesz a helyzetünk, akkor úgy is elveszlek. Olyan nehéz ezt elmondani? De nem, e helyett jó bunkó módon leoltotta a barátnőjét, hát gratulálok mindenkinek aki egyetért azzal, hogy nem megbeszéljük a problémánkat, hanem belegázolunk a másik önbecsülésébe.
2013. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
83%

"de jó a kollégáinak, hogy minden nap rántott csirkét esznek, neked nem az jönne le hogy ő is szívesen enne rántott csirkét?!"


:)

Ezt akartam mondani, csak csirke helyet análszexet mondtam volna.


"Kicsim, ne hidd azt, hogy seggbe akarlak dugni, de képzeld, már a Pistinek is igent mondott rá a barátnője."

2013. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
82%

"Akkor a kérdező párja kinyitja a kis száját, és megmondja, hogy szívem, túlzásba viszed a témát, ezért és azért még nem akarok házasodni"


Valószínűleg a pasi érezte, hogy a lány besértődne, ha negatívan reagálna a célozgatásokra.

2013. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
22%
elég bunkó barátod van már bocs mi az hogy neked kell könyörögni őnagyságának??
2013. aug. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is kierőszakolod. Ha folyton mondogatod, hogy NEKED mennyire rossz, hogy a barátnőid kezét megkérik, akkor szerinted nem az jön át hogy 'De drágám már a francba, hogy te nem bírsz megkérni'. Mert ez pontosan ezt jelenti.


Ettől függetlenül szerintem a párod is rosszul kezelte a helyzetet. Nekem ebből csak az jön le, hogy mind a ketten éretlenek vagytok a házasságra, de akkor minek eljegyzés? Az kb olyan mintha beiratkoznál az egyetemre, de nem járnál be előadásokra, és nem is vizsgáznál. Van értelme Nincs.

2013. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
77%

igen, felfújod. téged nem idegesítene, ha a párod minden 2. héten azzal traktálna ami jelen helyzetben még nem időszerű?


elég lett volna a kapcsolat első évében 1x rákérdezni, hogy szívem, te szeretnél házasságot, gyereket, kiskutyát? ha igent mond, akkor minden happy, sunshine, ha nem, akkor dobbantás, mert neked más céljaid vannak.


egyébként arra mi a garancia, hogy a barátnőid eljegyzéséből házasság lesz?

nekem is van olyan ismerősöm aki 24 évesen férjhez ment, 26 évesen meg elvált asszony volt. szerinted megérte neki versenyezni a barátnőkkel?

2013. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
77%

Mikor elolvastam az első mondatot vágtam egy ilyen fejet,hogy -.-" már megint egy szokásos eljegyzési hajsza.

22 évesek vagytok, és szerintem igenis könyörögsz az eljegyzésért mert másképp NEM LENNÉL IRIGY, és NEM BESZÉLNÉL FOLYTON RÓLA!

2013. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
75%
Ne hazudj már magadnak, Kérdező! Igenis azért pont neki mondtad, hogy eljegyezzen. Világos, mint a nap, kár kimagyarázni. 4 év az semmi. Főleg, ha az 20 alatt kezdődött. Rengeteg pasid lesz még, és ez sem marad meg sokáig ha 22 évesen az esküvővel riogatod.
2013. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!