Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti szerintetek butaságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek butaságot csinálok? Lent

Figyelt kérdés

Volt egy hol pont a kapcsolatunkban ami kb. fél évig tartott. Elhidegültünk egymástól, szinte nem is kívántuk egymást, mind ketten inkább tovább dolgoztunk csak ne kelljen haza mennünk, ha együtt voltunk akkor se csináltunk közösen semmit, egyikőnk az egyik szobában a másik a másikban.

Túl jutottunk ezen az időszakon. Most az esküvőt tervezzük.

1-2 rokon szerint ekkora és ennyi ideig tartó probléma után butaság lenne ha hozzá mennék a páromhoz, mert az ő eszük szerint ilyen bármikor előfordulhat. De amint írtam kitudtunk lépni ebből a kemény időszakból, imádjuk, szeretjük egymást és tudom ha most sikerült megoldanunk akkor máskor is fog, bármit megfogunk tudni oldani együtt, közösen. Mert együtt akarunk lenni!

Ti, hogy gondoljátok?



2013. júl. 21. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják minden esküvő előtt kell egy ilyen rossz, szakítós, külön költözős stb. időszak ahhoz, hogy az ember rájöjjön mit is akar. Tehát ha volt egy rossz időszak és még is együtt maradtatok, mert rájöttetek, hogy még is együtt a legjobb akkor semmi probléma. Nem tudom mitől alakult ki ez a rossz kapcsolat, volt e esetleg közben "megcsalás" , és az sem mindegy miért békültetek ki. (azért mert féltek egyedül maradni, vagy mert rájöttetek nem bírtok egymás nélkül élni) Ne azért legyen esküvő mert akkor majd minden jobb lesz, mert semmi sem változik se az esküvőtől se a gyerektől, már ami a kapcsolatot érinti. De ha valóban szeretitek egymást akkor bele kell vágni az esküvőbe!
2013. júl. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha magadba nézel mélyen, és azt tudod mondani, hogy nem azért csináljátok ezt az egész esküvőt, hogy ez majd úgyis megoldja a problémátokat, akkor semmi gond.

De azt tudnod kell, hogy az esküvő nem fogja önmagában megoldani a problémákat.

2013. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amint fentebb is írtam, megoldottuk a problémát!

Elsősorban a sok munka miatt alakult ki akkor, mind ketten stresszesek voltunk, nagy nyomás volt rajtunk stb.

2013. júl. 21. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az jó jel, hogy túljutottatok rajta, sokan úgy kötnek házasságot, hogy addig minden szép és jó volt s ki tudja, egy nehéz időszakot kibírnak-e... Ami szintén nem baj, de mégis, Ti már bizonyítottatok valahol.

Hogy jó döntés-e házasságot kötni, azt ennyiből nem tudhatom, de csak a fél éves elhidegülés miatt nem látom, hogy rossz döntés lenne. Lehet, hogy olyan eset volt s úgy oldódott meg, hogy az nem biztató a jövőre nézve, de a leírtak alapján inkább annak adok esélyt, hogy nem egymással van, volt bajotok s ez egy ígéretes kapcsolat. A rokonok nem látnak bele az életetekbe, érzéseitekbe úgy, mint Ti magatok, mindenképpen a saját eszetekre és szívetekre hallgassatok!

2013. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak annyit fűznék hozzá: Sok Boldogságot!



P.S.: nem csinálsz butaságot.

2013. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pont nem. Már volt ilyen, megoldottátok, nyilván tudjátok miért volt, hogyan kell megoldani és azt is tudjátok, hogy meg tudjátok oldani és utána még sokkal jobb is lesz.


Szerintem, ha gondjaitok lesznek a jövőben, (bár szerintem az előzőek ismeretében már könnyebb lesz elkerülnötök) akkor abból tanulva már tudni fogjátok, hogy meg lehet oldani és még jobb is lesz, nem úgy lesztek vele, hogy feladjátok az egészet és elváltok.

2013. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!