Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ugye ezzel nem csinálok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ezzel nem csinálok egy értéktelen viccet az eljegyzésből? Vagy várjak még?

Figyelt kérdés

1 éve leszünk együtt, és gondoltam megkérem a kezét azon a helyen és azon a napon, ahol pontosan 1 évvel ezelőtt megismerkedtünk. Nem akarom elsietni, és ugyan akkor egy értéktelen viccet csinálni az eljegyzésből.

Ugyan akkor érzem, hogy ő kell nekem, senki más.

Esküvő még arrébb lenne, de szívesen várnék rá, mert tudom hogy ő az a nő, aki mellett a legboldogabb lehetnék. Egy baj van, még csak 16,5 éves, és így nem tudom, hogy ő, illetve mások ezt körülöttünk mennyire vennék komolyan.


24F


2013. jún. 24. 00:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Te 23 évesen egy 15 éves kislányra vetettél szemet?! Marha komolyan venné mindenki, ha eljegyeznél olyasvalakit, aki akkor választott téged, amikor éppcsak kinőtt a babázásból, s még 2 évig fiatalkorú, tehát nem mehet férjhez.
2013. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem eljegyezned kellene, hanem szakítanod vele, az ő érdekében.
2013. jún. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

Szép gondolat, ott és azon a napon - és másfél év múlva esküvő!

"Kicsi lány még a kedvesem,

kicsi lány még a kedvesem,

esztendőre majd nem leszen

felényire se szemtelen." (Robert Burns)

2013. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
csak vajon ezt ő is így gondolja-e...lesznek itt még pofára puffanások :D
2013. jún. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj,ez nevetséges.Egyértelmű,hogy az a lány hiába szerelmes beléd,de még túl fiatal ehhez az egészhez.Ő is élni szeretne,neked pedig élni kellene hagynod!


17/L

2013. jún. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
77%
mindenki elmondta a véleményét, ami elég egyhangú. Ha tényleg szereted, tudod mit kell tenned !
2013. jún. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
20%
#5 még nem hallott a szerelemről. Egyáltalán nem kell - divatos szóval- kiélni magukat, mert az kiéget. A házasságba nem halnak bele- boldogan élnek, míg meg nem halnak.
2013. jún. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%

Az 1 éves kapcsolat még nem olyan régi.

16 éves kislánynak ne kérd meg a kezét.


Miért nem korban hozzád illőkkel ismerkedsz?


Neki még tanulnia kell, és nem felnőttesdit játszani!

2013. jún. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%

"#5 még nem hallott a szerelemről. Egyáltalán nem kell - divatos szóval- kiélni magukat, mert az kiéget. A házasságba nem halnak bele- boldogan élnek, míg meg nem halnak."


A mai világban ez nagyon-nagyon sokszor csak álom,kivételes dolog,hogy egy 16 éves összejön egy nála idősebbel és majd akkor aztán örökre együtt is lesz vele.Ez a 24 éves férfi(mert ő már felnőtt) már komolyabban tervez,komolyabban érez,jobban látja a világot.Bármilyen felvilágosult is egy 16 éves,de azért ő még nem tudja ennyire elköteleznie magát.

Nem a kiélésről beszélek,mert nem kell fűvel-fával b_szni,hanem arról beszélek,hogy még nem kell ennyire előre szaladni.Nyolc év után ez a férfi már 32 éves lesz,a lány meg pont 24..na most ugye itt fontos megemlíteni,hogy egy 24 éves hamarabb belemegy az elköteleződésbe,mint egy 16 éves..

Szóval ezért mondtam,hogy várjanak még!

Nem kötelező szétmenni..de szétfognak.


17/L

2013. jún. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%

"mert tudom hogy ő az a nő, aki mellett a legboldogabb lehetnék"


Nő ???

Ez még gyerek!


Kérdező, te beteg vagy!!

2013. jún. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!