Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez tényleg megalázó vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg megalázó vagy én csinálok ügyet belőle?

Figyelt kérdés

Már régóta együtt vagyunk (lassan 4 éve) a kapcsolatunk elejétől fogva téma a közös jövő, ez mindig is evidens volt köztünk az (régóta ismerjük egymást).

Ahogy telt az idő és egyre több ismerősömet eljegyezték, sajnos irigy voltam.

Mivel mindent megbeszélünk, ezt is elmondtam a páromnak, úgyse tudtam volna magamba tartani...

Sajnos valamelyest tényleg sokat lovagoltam a témán, de sose mondta, hogy ez zavarná, gondoltam úgyis mindneről beszélhetünk, na meg sajnos tényleg bántott a dolog.

(korombelieket fele annyi idő után kéregették sorra)

Minden beszélgetésünk előtt/után nyomatékosítottam, hogy ezeket nem azért mondom, hogy megkérjen, mert az utolsó dolog az amit szeretnék, hogy a barátomtól kierőszakoljam az eljegyzést, de egyszerűen ki mással beszélhetném ezt meg...

És most jön a lényeg,

a napokban olyat mondott amitől annyira undorodom, hogy elképesztő...

Viccelődtünk a múlton, amikor még nem ismertük egymást csak látásból amikor ilyet szólt: "gondoltad volna, hogy egy ilyen embernél fogod majd kikönyörögni az eljegyzést?"

Aznap abszolút szó se volt ilyenekről, nekem annyira rosszul esett, hogy mintha minden összeomlott volna bennem...

Mondtam neki, hogy nem az a bajom amit mondott, hanem, hogy ő ezt így gondolja...

Tényleg beszéltünk róla többször, illetve én, de én a legkevésbé sem akartam ezt elérni.

Szörnyen rosszul esett, már undorodom az egész témától, ezek után nem is tudnék örülni az egésznek.


Mi a véleményetek erről? Én fújtam fel?

(Megértem az ő oldalát is, de én azt hittem partner a jövőtervezgetésben....)

Ja ás fiatalok vagyunk! 22 évesek.


2013. aug. 4. 14:20
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
81%
4essel egyetértek. Nem ismered fel, de ez könyörgés és megalázkodás. Vagy csak nem ismered be. Szerintem a párodnak a könyökén jön már ki a téma és örülj ha egyszer elfog jegyezni... Bolhából csinálsz elefántot. Erős kifejezés az hogy undorodsz attól amit mondott.. hát mit ne mondjak. Magadnak köszönheted, aztán ilyen szavakat használsz?
2013. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem akarhatja az eljegyzést?

Nézzük:

- együtt éltek?

- dolgoztok már?

- lenne esküvő belátható időn belül?

- lenne rá pénzetek?

2013. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
80%

felmerült benned vajon h BENNE hányszor omlott össze minden, mikor jelezted h "jó jó, tehettél bármit kedves párom, de a Gizit eljegyezték, te meg engem nem?"

Önző vagy azt hiszem cseppet..úgy hogy észre sem veszed.Pedig nem ártana a párod is emberszámba venni, nem pedig egy tárgynak aki majd a te kényed kedvére van és létezik csak.

2013. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
82%
Ez a mondat nekem is nagyon rosszul esett volna, megértem. Viszont nem tudom a barátod hogy van ezzel a dologgal, lehet hogy ő sokkal későbbre tervezi a családalapítást, mert pl. én se tudnám elképzelni, hogy 22 évesen megkérjék a kezem.
2013. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
66%
Tökéletesen igaza van, semmi jogod felháborodni.
2013. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

Kibeszél itt arról, hogy mikor jegyez már el?

Nem ez volt a kérdésem, de köszönöm.

Soha egyetlen egyszer sem mondtam, hogy és te már mikor?

Attól, hogy beszélünk róla, és elmeséltem mi bánt, szerintem nem kierőszakolás.

És de igen, undorodom attól amit mondott, ez az érzés fog el amikor rágondolok.

Lehet, hogy "magamnak csináltam" de nem ez volt a kérdés.

Az értelmes válaszokat pedig köszönöm.

2013. aug. 4. 14:40
 17/56 A kérdező kommentje:
(2-3 éven belül már házasodna Ő mondta, nem "én erőszakoltam ki a választ".)
2013. aug. 4. 14:40
 18/56 anonim ***** válasza:
53%
Szánalmas vagy!
2013. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
66%
Ez a mondata csak egy vicces megjegyzés volt... ne gondolj mögé semmit.
2013. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
83%
Te figyelj már! Hiába pontozol le, amit csinálsz az kierőszakolás. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.. Remélem a párod nem jegyez el, és így nem kell undorodnod a témától! :)
2013. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!