Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti szoktatok csomagolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok csomagolni a párotoknak ennivalót a munkába?

Figyelt kérdés
(főleg női válaszok érdekelnek)

2017. márc. 23. 11:50
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
64%
Áááá,a magyar férfiak nem várnak el sokmindent,tényleg nem. Basszus,egyenjogúság van,nehogy már egy rohadt szendvicset ne tudj megcsinálni! A nők nagy része is dolgozik ám! Még jó,hogy most nyugat-európai pasim van,aki nem várja,hogy ugráljak körülötte. Pedig olyan kategória,aki simán válogathat a legjobb fitness-es csajok közt.
2017. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

A ferjek pont annyira kepesek mint a NOK komolyan

Egygyerekrol kell gondoskodni felnott emberrol nehogy mar kelljen.

Korbeugraljak a pasit kinyaljak a hatsot aztan panaszkodnak minden a nore marad ok szegenyek szolgaljak a cvsaladot

Na nem sajnalom oket 3 gyerek munka es hazicseledseg ugy kell nekik maguk alakitottak igy

2017. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem szeret ott enni, max csokit, vagy amit gyorsan meg tud enni. Ha van valami süti itthon, akkor szoktam tenni neki. Illetve vinni is neki a munkahelyre néha, ha úgy adódik.
2017. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem igazán értem a "nekem bezzeg nem csomagol senki" baromságot. Felnőtt ember vagy, ha éhes vagy oldd meg magadnak :D Nyilván figyelmességből az ember tesz ezt-azt a párjáért (pl csomagol neki kaját, ha extra kedvességet akar adni), de szerintem ezen hisztizni elég lúzerség. Nem vagy kisiskolás :D Én 14 éves korom óta magamnak csomagolom az ebédet, szerintem felnőtt korodra neked is fog ez menni, ha az asszony nem akar vagy nincs ideje rá. Éhen azé' emiatt ne halj.
2017. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 Sunshinedoll ***** válasza:
10 éves korom óta*
2017. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Amiket írtok az alapján jobban járok ha én saját magam csomagolom, de ezt viszonozom majd neki másba!


Nem kap annyi törődést az már biztos...

A szexben is majd csak magamra fogok gondolni.

2017. márc. 24. 18:50
 47/53 anonim ***** válasza:
Ez az, oldjuk meg a dolgokat a gyerekes, passzív-agresszív odamarásokkal, pont ez az ideális párkapcsolat alapja! :D
2017. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Kérdező te nem vagy komplett... és most minden rosszindulat nélkül mondom.

Nekünk azt tanították pszichológián, hogy fontos, hogy időnként vigyünk egy kv-t a párunknak, de ne minden reggel. Vagyis néha kell kedveskedni a másiknak, de semmiképpen nem szabad kiszolgálni mindig.

Én reggelit pl sose jutott eszembe csomagolni neki.. Felnőtt ember.. viszont kedveskedem más módokon. És láss csodát szeretem, és ő sem áll bosszút, hogy meg kell emelnie a kezét...

De legalább adtál egy ötletet, vasárnap csinálok szívecskés reggelit:) és itt a különbség, ő örülni fog neki, és nem morogni, hogy mé' nem minden nap.

2017. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

A szexben is csak magadra gondolsz ?

Tehat ennyire szereted ot ?

Eretlen lelek az aki szexben egyatalan el tudja kepzelni hogy csak sajat magara gondol.

2017. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Magyarul bosszút állsz azért, amiért ő nem csinálja meg azt, ami a te dolgod :D
2017. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!