Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket zavarna, ha a párotoknak lenne fiú haverja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel olyan jól megtudok beszélni mindent jobban mint csajokal. Neten szoktunk irkálni,de párom nem tudja mert biztos féltékeny lenne pedig nincs rá oka. Szeretnék ezzel a fiúval személyesen is találkozni,beszélgetni úgy mint barátok,de nem merem páromnak meg említeni, mert biztos kiakadna....
2016. dec. 23. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem zavarna. A volt barátnőmnek is volt fiú barátja és soha nem voltam féltékeny rá mert megbíztam a barátnőmben.
2016. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Engem igen. Nem nagyon hiszek a fiú-lány barátságban. Előbb utóbb az egyik elkezd többet érezni.
2016. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Mivel, nem vagyok féltékeny típus, soha nem zavart.

Egy ember, meg akarja csalni a párját, akár be is lehet zárni, akkor is meg találja a módját. Aki meg nem akarja, az ahhoz is tartja magát.

2016. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Addig nem amég nem akar semmit, de a helyedben elmondanám mert ő ugy fogja venni hogy volt okod titkolózni róla.
2016. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
82%

Itt az a baj, hogy már eleve titkolózol. Nehéz utólag megmagyarázni, hogy miért is titkoltál vmit, amin semmi titkolnivaló nem volt.

Nekem inkább férfi barátaim vannak, több közöttük már 20 éves, engem mki így ismer és tudja, hogy ezek mögött tényleg nincs a világon semmi egyéb, mint barátság. A kedvesem is igyekeztem bemutatni mkinek, többükkel ma már ő is haveri viszonyt ápol. Ahogy én is az ő barátaival.

2016. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lazy Lover ***** válasza:
0%
igen zavarna mert olyan nincs
2016. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyen ellentétes nemű "haveri" meg "baráti" viszonyoknál az egyik fél mindig többet akar a másiktól, mint egyszerű barátság, úgyhogy annyira nem örülnék neki, de nyilván nem kezdenék problémázni ezen, legfeljebb odafigyelnék a jelekre, hogy ha netán át lennék vágva, akkor mielőbb ki tudjak lépni a kapcsolatból...
2016. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, nekem is van egy nagyon jó barátom aki lány, és nem is volt, nem is lesz köztünk ennél több.
2016. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mert csak.
2016. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem zavarna. A hazugság, meg a titkolózás viszont nagyon. Sőt!
2016. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!