Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti szoktatok csomagolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok csomagolni a párotoknak ennivalót a munkába?

Figyelt kérdés
(főleg női válaszok érdekelnek)

2017. márc. 23. 11:50
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
26%
Nem irigylem a barátnődet
2017. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
45%

mindneki magának csomagol általában

de van, hogy én szoktam neki, néha meg veszünk a boltban reggel vmit vagy rendelünk

otthon én főzök, mert szeretek, de nem várja el, nem halna éhen egyedül se

2017. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van, hogy én főzök, ő pedig reggel elcsomagol mindkettőnknek belőle. Azért így praktikus, mert ő szép arányosan tudja kiporciózni. Több napra főzök, ezért jó, ha a legközelebbi ebédnél nem csak egy kis ragu van 2 tonna rizshez. (Ezt most csak érzékeltetés szempontjából mondom :))

Valahányszor én csomagoltam, mindig jóval előbb elfogyott a főétel, mint a köret.

26L

2017. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
48%
Igen, és általában előző este összekészítem, így reggel csak pakolni kell.
2017. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
De cserébe ő is hoz, amit kérek, készít hétvégén kávét, reggelit, vagy süt vacsit, meg nekem nem gond megcsinálni.
2017. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Reggelit igen, úgy ahogy magamnak is.
2017. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
Szoktam. Ha tudom, hogy másnap korán kelek és nem lenne időm rá, akkor előző este megcsinálom. Tudom, hogy utál szendvicset gyártani és igazából ő is minden téren kinyalja a s.ggem, így szívesen megcsinálom én is neki, ez a legkevesebb. :)
2017. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Én nem, mert nem kér. Magamnak szoktam csomagolni, mert nekem inzulinrezisztencia miatt amúgy is grammra ki kell számolni minden nyüves étkezést, szóval így is úgy is meg kell csinálnom. Kérdeztem már párszor, hogy neki ne rakjak e el kaját, de nem kért semmit. Általában bent eszik, mert ott tud enni rántottát reggel és azt jobban szereti.


25L

2017. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
49%
Én általában előző este főzök neki, így normálisat tud enni, és fél órával előbb haza tud jönni. Én szeretek gondoskodni róla, de meg is becsüli. Ő pl. 1 órával korábban kel, mint én, ezért már este mindent előkészít, ruháját előveszi, hogy ne csapjon zajt. Ha bármi gondom van, pl. számítógép, bicikli, stb., elég megemlítenem és már segít is. Ha itthon ebédelünk, megfőzöm a kávéját, és oda is viszem neki a foteljéhez, ahol ebéd után kávézni szokott. Minden nap megköszöni az ebédet és a kávét is. A gondoskodás akkor működik, ha kétoldalú, vagyis mindkét fél figyel a másikra.
2017. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
59%

Nem.

A jó Isten őt is megáldotta 2 erős kézzel.

Ezenkívül ő 4-kor kel, mi a gyerekkel 6-kor. Ilyet sosem várna el tőlem :)

2017. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!