Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti szoktatok csomagolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok csomagolni a párotoknak ennivalót a munkába?

Figyelt kérdés
(főleg női válaszok érdekelnek)

2017. márc. 23. 11:50
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
84%
Es a parodnak lenne ideje csomagolni? Csomagold el egyebkent este, reggel meg csak elrakod.
2017. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
49%
9.: néha ebéddel, ha ráérsz...az összes többi 95%-ban meg gondolom ő főz. Ha neked nincs időd reggel neki készíteni, te miért várod el, hogy neki legyen?
2017. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
26%
Szerencsére anyum normális, nem feminista nő. Szívesen csomagol apunak és nekünk is kaját. Még puszit is ad nekünk.
2017. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Látom, hogy a Munkatársak párjai nagyon finom szendvicseket szoktak nekik csomagolni. Nekem meg nem csomagolni senki se.
2017. márc. 23. 12:09
 15/53 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy a 10 írja, csak én a másik oldalról beszélek :-)

Én a párommal egyéb területeken vagyok figyelmes, illetve igen, amikor csak megtehetem elviszem vacsorázni, stb.


És igen, nagyon jól esik amikor ő is van annyira figyelmes és gondoskodó hogy pl. csomagol nekem ebédet.

2017. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még magamnak sincs időm csomagolni sokszor. :)

Ha főzök, akkor van, hogy ajánlom, hogy rakok el neki előző este, de inkább viszi magával a csomag virslit, kényelmesebb.

Otthon anyukája mindig szendvicset csinált apjának meg neki is, amíg otthon lakott, szóval ő ehhez szokott hozzá, de mégsem várja el.

Ha kérné, merő kedvességből biztosan megcsinálnám neki időnként, de mindennapos dolog nem lenne belőle - teljesen random dolgozom én is, 4-5 óra alvás mellett nincs ilyesmire időm mindig. Magamnak sem. :)

2017. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
14.: a te párodeg azt látja a munkahelyén, hogy a munkatársnőit elviszik romantikus vacsorára, páros fotózásra, kapnak szép virágot, figyelmesek velük
2017. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feminizmus kerdese, egyszeruen en nem erek ra csomagolni, neki meg szinten van ket keze :DD Neha elofordul, ha epp szabadnapos vagyok es ennek ellenere felkelek amikor o is, akkor csomagolok neki, mig o keszulodik. De ez kb havi egy alkalom max. Eleve nem szoktunk ugy fozni, hogy marad masnapra is csak ritkan, altalaban 2 adagnyi etelt keszitunk amit megeszunk utana.
2017. márc. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

A férfi végzi a nagyobb igénybevétellel járó munkát

Neki ez akár hobbi is lehetne, nem unatkozna annyira


Lehet ezzel fejezi ki, hogy nem is szeret annyira?

2017. márc. 23. 12:15
 20/53 anonim ***** válasza:
82%
Mi van kérdezö erre se vagy képes magadtol??! Te hányszor csomagoltál már neki? De imádom az ilyen életképtelen férfiakat,mindent elvár,de ő semmit sem csinál!! Igaza van amúgy! Én mondjuk régen csomagoltam néha max reggelit.
2017. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!