Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez így fair velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így fair velem szemben?

Figyelt kérdés

4 hónapja költöztünk össze a barátommal 4 év után, egy átlaghoz képest drága albérletbe.

Azt hozzátenném, hogy neki voltak külön igényei lakás szempontjából, hogy legyen belső udvar, vízcsap stb, amit drága havi áron, de végül meg is kap. Nekem nem voltak ilyen külön igényeim, csak, hogy normális állapotú lakás legyen, de mindenesetre is emiatt nem okolom, belementem, csak hogy neki jó legyen. Minden felesbe megy, albi, kaja, rezsi, ami tök igazságos, DE mindig én főzök és az esetek 90%-ban én szoktam takarítani a lakásban is, ritkán segít. Így tekintve nem tartom fairnek, kicsit kihasználva érzem magam, hogy fele annyi keresettel, munka után is nekem kell mindent csinálnom. Említettem is ezt már neki, de mivel ő munka után még el szokott menni maszekolni, így ráfogja arra, hogy nincs rá ideje, pénzt keresni megy, ami a miénk úgyis. Na ez sem igaz, mert abból a pénzből én semmit sem látok, és még csak nem is közös házra gyűjt, hogy tényleg a "miénk" lenne az a pénz, hanem a saját jövőbeli vállalkozására teszi félre.

Nem tudom, kicsit össze vagyok zavarodva, néha megértem, örülök, hogy építi a jövőjét, néha viszont nem. Mindenesetre belül valahol zavar ez az egész. A véleményeteket szeretném kikérni, hogy ti mit gondoltok. Lehet én reagálnám ezt túl?


szept. 16. 11:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"ez így fair velem szemben?"

Miért kérdezed? Mert szerinted nem. Szerintem sem.

Mit és mire vársz és meddig??

tegnapelőtt 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%

"szakadt őszi kabátban és csizma nélkül vagyok, mert nincs rá pénzem"

Bocs, ez a te gondod. Temu vagy akármi, adománybolt. Ne várd mástól.

tegnapelőtt 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Grizesteszta ***** válasza:
100%
#32: A vízcsap, a saját vacsorája és a tiszta gatyája viszont a fickó gondja, ne várja mástól.:) ( vagy legalábbis ne várja mástól 'ingyen'.)
tegnapelőtt 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Nőkent simán vennék a barátomnak téli cipőt, ha neki nincs rá, nem is értem az ilyen embereket. Van olyan, hogy szeretet, megbecsülés, elvileg. Ja es ez még nagyon messze van a golddigerségtől. Az teljesen rendben van neki, hogy viszed a közös háztartást, közös anyagi terheket, és az is természetes neki, hogy lerongyolódott ruhában jársz, eszebe sem jutna besegíteni. Ne tervezz vele hosszútávon, ha most ilyen kicsinyes, később mégjobban az lesz, tapasztalat. Tervezd meg az önállósodásod, mert ő nem fog megváltozni.
tegnapelőtt 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!