Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben van igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben van igazság?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azt mondom, hogy pontosan így van, de sajnos én úgy látom, hogy kb. ez a helyzet.



2015. jún. 22. 22:49
 81/128 anonim ***** válasza:
23%

#77 Tehát akkor elismered a 20%-ot. Néhány válasszal előrébb még nem voltál rá hajlandó.


Ebben amit leírtál most van ráció, ha nem tagadod a 20% tényét, nincs semmi gond, a többi dologgal még akár egyet is értek.


#79 Azt hiszel amit akarsz, sem neked, sem másnak nem kell semmit bizonyítanom. De azért azon gondolkozz el, hogy minek hazudnék ? Mi értelme volna ?


Az nyilvánvaló, hogy számodra kényelmesebb ez a tudat, különben be kéne látnod a felsőbbrendűségemet és szemmel láthatóan irigyled a képességeimet. A barátnőmet is irigyelheted, mindene meg van, ameddig megadja amit elvárok tőle. Neked feltehetően semmid sincs.


Minden amit leírtam igaz, milyen érzés ez neked ?

2015. jún. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/128 anonim ***** válasza:
28%

Hát akkor végülis örülök, hogy megszületett a megfejtés.

- A nő 10-20%-os tartománnyal rendelkezik, mert ha kifog egy rossz génállománnyal rendelkező férfit (ennek látható jelei a csúfság, deformáltság, amorf testalkat) akkor sokkal többet veszíthet, mint egy férfi, hiszen minimum 9 hónapig kell viselnie a szex követketményeit

- A férfinek sokkal kisebb felelősség nyugszik a vállán, a szaporodást letudhatja akár 10 perc alatt. Mivel a nőknek szűk a tartományuk, nem lehet, hogy a férfiaknak is szűk legyen, mert az egyenesen a faj kihalásához vezetne, és céljuk, hogy minél több nőt magukévá tegyenek, ehhez 50-60%-os párosul.

DE!

Az, hogy a 20% konstans lenne, továbbra is tagadom és a párjukat megcsaló egyéneket továbbra is lenézem. Talán ezek útén egy fokkal a nőket jobban. :D

2015. jún. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/128 anonim ***** válasza:
19%

#82 Azt elfogadom, hogy a 20% nem konstans, ha <20%.

(Az első bekezdésedben ezt ismerted be.)


A megcsalás pedig gyarló dolog, de az átlag emberek hibázhatnak, csak az olyan kivételesen tökéletes egyedek nem, mint például jómagam.

2015. jún. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/128 anonim ***** válasza:
6%
Pedig ne nezd le a parjukat megcsalokat, hidd el, sokat fog segiteni par ev mulva a tukorbe nezeskor :-)
2015. jún. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/128 anonim ***** válasza:
90%

#80: Nem gondolod, hogy ez a "hiába személyeskedsz" dolog kicsit hiteltelen azután, hogy te vagdalkozón kijelentetted, hogy én márpedig a 79%-os vagyok? :D Már ha egyáltalán engem értesz 62%-os alatt (én azt 82nek látom, akárhogyan nézem). Viszont hálával tartozom, amiért megmutattad nekem a helyes módszert, amivel el kell járnom veletek szemben: kijelentem, hogy 20% nem létezik és irreleváns, hogy ti ezt elhiszitek-e.


#81: Miért hazudnál? Mondjuk hogy ne vághassa a fejedhez senki, hogy csak a megkeseredettség szól belőled, és ezáltal eladhasd a torz nézeteidet objektív szemmel megfigyelt tényként.

Ne vedd nagyon a szívedre, de azt kell mondjam, nem sok irigyelnivalót látok rajtad. A legminimálisabb rosszindulat nélkül mondom, hogy nem vagy ép mentálisan, feltéve persze, hogy nem csak unalmadban trollkodsz itt így, hajnalban, bár ha ennyire nem tudsz mit kezdeni magaddal, az sem túl irigylésre méltó.

Luxuskörülményekre meg rohadtul semmi szükségem, éppen elég, hogy van, aki szeret.


Jól szórakoztam, gyerekek, de sajnos nem úgy tűnik, hogy a két álláspont valaha is közeledni fog egymáshoz, szóval kár lenne belétek több energiát ölnöm. Részemről le is van zárva ez a parttalan vita.

2015. jún. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/128 anonim ***** válasza:
24%

#85 Nos ez egy anonim oldal és konkrétan semmi okom sincs itt hazudozni. A trollkodós álláspont helyén való lenne, de ahhoz szerintem meglehetősen sok energiát fektettem a nézeteim védelmébe, hogy ezt trollkodásnak lehessen minősíteni.

De, mint mondtam senkit sem kényszeríthetek semmire, hiszen a törvény bünteti, szóval jogodban áll azt hinni amit akarsz, engem a legcsekélyebb mértékben sem érdekel.


Nem vagyok mentálisan ép ? Ezt mégis miből szűrted le. Én zseni vagyok. Egy emberi csoda! Láthatod bármelyik hozzászólásomban, minden érvem szikla szilárd, bőségesen feletettek állok intellektuális értelemben (is). Minden vitában nekem lett igazam, te pedig a legtöbb amit fel tudsz mutatni, mondván, hogy mindened megvan ami pedig nem más, mint "a szeretet". Szeretet konkrétan nem létezik. Az emberek érdekből, továbbá ösztönök által vezérelve vannak együtt. Aki mást gondol az téved, hiszen az ő szava állna szembe az enyémmel és ha eddig nem vált volna világossá, nekem mindig igazam van.

2015. jún. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/128 anonim ***** válasza:
57%

"Jól szórakoztam, gyerekek, de sajnos nem úgy tűnik, hogy a két álláspont valaha is közeledni fog egymáshoz, szóval kár lenne belétek több energiát ölnöm. Részemről le is van zárva ez a parttalan vita."


Te nem írtál le semmiféle álláspontot, csak ekéztél minket, illetve megpróbáltál pszichológiai, és életkörülménybeli profilt felállalítani rólunk.

A te logikád alapján, mivel azt állítod, hogy van aki szeret, akkor tuti hazudsz, hiszen ha lenne ilyen, akkor minek irkálnál ide hajnalban, pláne nem is a vita témájában részt véve, hanem konkrétan személyeskedve.

Jah, igen rád gondoltam 62% os alatt (telefonról sajnos elég picik ezek a számok, igy elnéztem, bár még rugózhatsz ezen , mintha lenne jelentősége) és továbbra is azt gondolom, hogy te vagy a 79% os is, furcsa, hogy betűre azonos a stílus, illetve a hisztéria szintje is, nem hiszem, hogy valós alapod lenne mentális problémákat sejteni mások írása mögött Be kell valljam, empatikus ember vagyok, igy kicsit sajnállak is.

Végül: azért mi, annál kicsit többet tettük, mint kijelentettük, hogy a 20 % létezik.

Bár az tény, hogy én kijelentést is teszek, konkrétan futóbolond vagy. Szerinted ha megkérdezem a modertátorokat, elárulják, hogy ez dupla nick?

2015. jún. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/128 anonim ***** válasza:
57%

"Miért hazudnál? Mondjuk hogy ne vághassa a fejedhez senki, hogy csak a megkeseredettség szól belőled,"


Ezek szerint rossz taktika, mert ha valaki olyan profi kocsmapszichológus mint te lányka, akkor azonnal átlát a szitán :)

2015. jún. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/128 A kérdező kommentje:

Felmerült, hogy a képen szereplő jelenség oka, hogy a nőknek válogatniuk kell, hisz ők fogják megszülni a gyereket, és nem mindegy, hogy milyen az apa.


Nos, még nem is az a baj, hogy válogatnak. Ha a nők erkölcsösség, humánum, intellektus, intelligencia, kedvesség szerint válogatnák ki azt a 20%-ot, (ami lehet, hogy kicsit több, lehet, hogy kicsit kevesebb, de kb. annyi) akkor semmi gond nem lenne. Ráadásul ezek is mind fontosak a gyermek szempontjából, főleg hogy dugás után ne legyen az, hogy a férfi fogja magát, és otthagyja a nőt a gyerekkel.

Ehelyett én úgy látom, hogy a fő tényezők a magabiztosság, az, hogy mennyire alfahím típusú a férfi és az izomzat.

2015. jún. 23. 09:46
 90/128 anonim ***** válasza:
64%

Amugy igen, van igazság ebben az ábrában, de szerintem mindneki belátja, hogy kicsit ki van sarkítva.


Én se vagyok egy 10/10-es nő, de azert jó adottságokkal latott el a sors külsőleg, belsoleg egyaránt.


amúgy ennek az ábrának a magyarázata az szerintem, hogy még a kevesbe szép nők se hanyagolják el magukat, tanulnak, vannak céljaik, adottságaikhoz mérten stílusos öltözködésük, ugyanugy jarnak fodrászhoz, mukörmöshöz, kozmetikushoz stb stb stb, ugyanugy igyekeznek fogyni, sportosnak lenni. Tehát meg az a nő, aki nem szép, az is többet foglalkozik magával, mint egy átlagos ferfi.


Engem nagyon idegesít egy férfiben, ha nem ad magára. Most nem arra gondolok, hogy járjon műkörmöshöz. De igenis legyen egy héten 1-3x szabad ideje, hogy kicsit sportoljon, fusson akármi. Legyen hobbija, érdeklődési köre, hogy ne csak egesz nap a számítógepes játékok elott üljön, hanem kimozfuljon. Legyenek céljai, tervei az életben, tanuljon. Legyen ápolt, legyen saját stílusa. Illetve nem tjdom miert, nálam az illat is nagyon fontos. Mármint a nők nagy része mindig olyan finom illatú, nem ertem, a fiuknak miert nehez indulás elott befűzni magukat. De ez csak egy személyes badarság, biztos.


Szoval még a legrondább nők is tobbet adnak magukra, mint az átlagos (vagy kicsit az feletti) férfiak. Ez a bajom.

2015. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!