Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben van igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben van igazság?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azt mondom, hogy pontosan így van, de sajnos én úgy látom, hogy kb. ez a helyzet.



2015. jún. 22. 22:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/128 anonim ***** válasza:
7%

#100 Ha nem vagy képes felfogni akkor tanulj meg olvasni, úgy könnyebben megy.


#99 Miről beszélsz ? Minek írnék én neked bármit ? Kissé sokat képzelsz magadról, nem vagy méltó a privát társaságomra.

2015. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/128 anonim ***** válasza:
85%
#93 kamuzol, hogy nem írtál privátot, nekem is írtál egyszer, elkezdtél Müller Péterről és a pszichológiáról okoskodni meg arról, hogy milyen tapasztalt vagy 38 éves férfiként.
2015. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/128 anonim ***** válasza:
6%

102 igazad van, kiment a fejemből, tegnap írtam neked ezt, miután lekisfiúztál:


"38 % vagyok, köszönöm az elismerést



"felhoztam neki egy szituációt, és figyeltem hogy reagál rá"

"Próbáltam mindig kiszűrni, hogy ki az akinek nagy a pofája és ki az aki önbizalomhiányos, az előbbivel óvatos voltam"

"

Most egy olyan férfivel vagyok együtt évek óta aki szerény volt ..." aza önbizalomhiános, akin lehet hatalmaskodni.


egyébként 33/F


Valószínüleg több dolgom volt nőkkel, mint neked férfiakkal. A pszichologia szakon eléggé befordulnak a csajszik, tapasztalat :) '

2015. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/128 anonim ***** válasza:
95%
Igen ezt írtad nekem. Tehát kamuztál. :D
2015. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/128 anonim ***** válasza:
azt hittem kommentben irtam, tök mindegy, mert nem szoktam privátozni, mint ahogy a válaszodra sem irtam már
2015. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/128 anonim ***** válasza:
76%
"Azt hittem, hogy kommentben írtam" hogy nem lehet észrevenni privát üzenet írása közben, hogy nem komment? Kamu kettő.
2015. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/128 anonim ***** válasza:
57%
illetve, kétszer válaszoltam az egyik csajnak, aki privátban 6 oldaban fejteghette mekkora gyökér vagyok. Mielőtt ő is megjellenne itt, és megdicsőülve lebuktatná a "gonoszságom"
2015. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/128 anonim ***** válasza:
0%

#107 Már az a gondolat is kész röhej, hogy azért vagyunk szörnyek mert merünk nekik privát üzenetet küldeni. Persze biztos az a bajuk, hogy nem képpel küldjük mert akkor azonnal dugni akarnának.


Egyébként a 79%-os hogy eltűnt... nem tetszett neki, hogy nem csak a levegőbe beszélsz.

2015. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/128 anonim ***** válasza:
4%

Hogyne, az a vicc, hogy mi itt azt írjuk le, hogy az ég kék. Ezek meg sírógörcsöt kapnak tőle. De ne gondold ám, hogy oylan sokan vannak, ez 5-6 csaj, több nickről. Szerinted miért pontozzák 20 % alá a hszeinket? Az egyik egyszer le is bukott, mert a másik nickjén volt belépve, és nem tünt fel neki, ezért kacsolódva az előzőhöz válaszolt :D

A többi csaj azért nem játsza el a szendét, főleg nem anyázik, más kérdéseknél szépen le is irják, hogy jah, ez igy van,ez természetes Mert tényleg az.

A 79% os meg nyúl, mint a trollok a többsége. Biztosra vettem, hogy betojik.

2015. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/128 anonim ***** válasza:
90%
Itt vagyok, ha kérdésed lenne számomra, de én már nem hiszem, hogy újat tudnál mutatni. Betojok? Kérlek indokold meg nekem, miért állna érdekemben felvenni veled a kapcsolatot. Netán azt hiszed, lábad elé hullanék, hogy "Igen, tudom hogy gyökér vagy, de olyan jó pasi, hogy egész életemben rád vágytam"? Jól gondolod, természetesen pont ezért nem vagyok rád kíváncsi, nem hiányzik a kísértés.. Ha még papkka is megadná az elérhetőségét, öngyilkosságba menekülnék, mert nem tudnám, melyikőtöket is imádjam. Arra is kíváncsi lennék, miért állna érdemekben bármit megosztanom magamról veled, mikor eddig pozitív mondatot még nem hallottam a szádból, az érvek nem hatottak rád, empátia nincs benned, csak öntömjénezés és mások lejáratása hagyta el a szádat. Azért dobtad fel ezt az egészet, mert ha elég hülye vagyok, újabb eszközöket adok a kezedbe, amibe belemagyarázhatod a baromságaidat, ha nem vagyok elég hülye, akkor csak rám fogod, hogy meghátráltam. Igazán férfias a viselkedésed, agresszió, támadás, önfényezés, mások lejáratása. Dobd be ide a nyilvános elérhetőségeid, ha annyira vállalni akarod önmagad. De előre szólok, nekem nem érsz annyit, hogy "nyulazásra" megmozduljon bennem a tesztoszteron, és belemenjek az idióta hatalmi harcba, amire olyan nagy szükséged van kompenzálni hiányzó férfiasságod. Gyerünk, fiúk, mutassátok meg, mennyire vagytok férfiak! Na de olyan képeket kérünk, amit nem lehet csak úgy a netről összeollózni.. Mondjuk 10-15 kép a különböző exekkel, plusz egy olyan, amin azonosítod magad egy kezedben tartott papírral pont megfelel. Vagy nyuszik vagytok? Ha ezt megteszitek, elismerem, hogy a nők nagy része olyan, amilyennek leírjátok. Pont.
2015. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!