Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben van igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben van igazság?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azt mondom, hogy pontosan így van, de sajnos én úgy látom, hogy kb. ez a helyzet.



2015. jún. 22. 22:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/128 anonim ***** válasza:
4%

"az érvek nem hatottak rád"


Egy ilyent sem birsz femutatni.

Nézd, téged foglalkoztat az én, illetve singu személyes háttere, csak a magam nevében beszélhetek, de megkockáztatom, hogy ő is hasonlóképp leszarja, ki vagy, és hogyan élsz. Ez a te saját fikszációd.

Viszont annyit ajánlottam fel, hogy valamit valamiért alapon, ha cserélünk linket, minimális infot megtudhatsz az fbmról, hogy ne legyenek álmatlan éjszakáid.

Mivel nyilvánvalóan neuritikus vagy, ezért a megbizhatóság kérdése nagyobb eséllyel merül fel veled kaocsolatban.

2015. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/128 anonim ***** válasza:
8%

#110 "Ha még papkka is megadná az elérhetőségét, öngyilkosságba menekülnék, mert nem tudnám, melyikőtöket is imádjam."


Mi is lenne velünk nélküled, egyébként megnézném hogy csinálod.


" Dobd be ide a nyilvános elérhetőségeid, ha annyira vállalni akarod önmagad."


Ez megint csak hárítás, mi nem egy anonim oldalon akarunk azonosíthatóvá vállalni, csupán neked adták meg azt a lehetőséget, hogy ne csak a szádat jártasd. Látszik, hogy fosol, de nagyon és mindent megteszel, hogy ne gyere ki rosszul ebből az egészből, pedig sajnos már késő.


Igazság szerint felesleges is kiemelni bármelyik részt a wall-of-text-edből mert az egész egy nagy mellébeszélés, hárítás. Félsz szembesülni a 37%-os úriemberrel.


Egyébként a barátnőm itt vihog rajtad, csak szólok; még egy nő számára is komolytalan amit csinálsz.

2015. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/128 anonim ***** válasza:
79%

Még mindig nem értem, miért kellene NEKEM a képeimmel, adataimmal, hátteremmel bármit bizonyítanom azon, hogy nem azt gondolom, amit ti állítotok a nőkről. Az alaptéma ugyanis ez, ha elfelejtetted volna: Leírom a gondolataimat és tapasztalataimat, te pedig random ráfogod, hogy hazugság.. Csak úgy légből kapva. A személyes preferenciám nem világít át a fejemen, nem írok róla oldalakat személyes blogomban, de ha így lenne, akkor is ugyanazt bizonygatnád, hogy hazudok.. Hiszen az én életem értelme az, hogy valós énemet eltitkolva azzal keltsem fel a nekem tetsző pénzes, bunkó macsó férfiak figyelmét, hogy direkt az ellenkezőjét állítom annak, amire vágyom. Nem is lenne rossz taktika, ha ez lenne a célom, szerintem nagyon sikeresen bevált volna az elgondolás.

Cpt, neked pontosan milyen szempontból releváns, hogy ki vagyok valójában? Milyen lehetek, amibe nem tudod belemagyarázni azt, hogy hazudok a saját gondolataimról? Ha szép vagyok, nyilván a bunkó szépfiúkra bukok, de fáj az igazság, úgyhogy magamat mentegetem. Ha csúnya vagyok, nem jutott bunkó szépfiú, úgyhogy önigazolásként hazudok a valódi igényeimről. Ha csúnya, szegény párom van, akkor a bunkó szépfiúkra bukok, csak nem jutott jobb, önigazolást keresek. Ha gazdag, helyes párom van, akkor mit dumálok arról, hogy nem ez számít egy pasiban, nyilván ezért vagyok vele.. Ha egyedülálló, akkor nem jut bunkó szépfiú, úgyhogy önigazolást keresek. Feleslegesnek érzem bármilyen további erőltetését az ügynek, mert minek? Nincs esély rá, hogy változtasson bármit.. Ismerlek, bemutatkoztál már a fórumon. Üdv a "barátnődnek", aki alapján általánosságokban megállapítottad, a nők csak a pénzes, bunkó macsókra buknak, és d*gáson kívül nem jók semmire. Tudod, hogy a képzeletbeli barátnő komoly pszichés problémákra vezethető vissza? Veled meddő vita bármilyen társalgás, de adok egy esélyt: küldd el privátban a fent említett képeket, talán változik a véleményem. Ha legalább látom, hogy volt közöd nőhöz életedben, elhiszem, hogy tapasztalatra alapozod a hozzáállásodat. Vagyok annyira korrekt, hogy ne terjesszek rólad valótlanságokat.. Cáfold, amit írtam, nem nekem kell bizonyítanom a gondolataim hitelét, hanem neked, de azt annál inkább. Már előre várom a mellébeszélést..

2015. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/128 anonim ***** válasza:
7%

#113 Te félreértesz valamit, de nagyon: Engem a legcsekélyebb mértékben sem érdekelsz, sem mint ember, sem mint nő, sem mint használati tárgy.


Én csupán arra lettem figyelmes, hogy gyanúsítgatod a 37%-os kollégát, lehordod mindennek, majd amikor felajánlotta számodra a lehetőséget, hogy fosbukozzatok egy jót, te durván visszatáncoltál és elkezdtél hárítani. Ennek csak egy magyarázata lehet, hogy félsz.


Olvastam valahol, hogy ha egy nő elkezdi utánozni a férfit az a vonzalom jele, ezek szerint te most gerjedsz rám ? Én is korrekt leszek: szólok, elég kemény a konkurencia.

2015. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/128 anonim ***** válasza:
6%
Elnézést még annyit hozzátennék az előzőhöz, hogy azért nem akarsz velem vitatkozni, mert tudod, hogy semmi esélyed nincs egy zsenivel szemben. (Ami egyébként így is van, mindenben nekem volt igazam, szokás szerint.)
2015. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/128 anonim ***** válasza:
82%
113, akkor miért nem foglalkozol inkább a konkurenciával? Tényleg, nem érzem magam méltónak egy ilyen eszményi pasi figyelmére, de lassan már érdeklődésnek veszem, úgyhogy a félreértések elkerülése végett jobb, ha kiszállsz. A 37%-os úriembert pedig bízd csak rám. Szerintem meg tudja magát védeni, nincs szüksége erősítésre.
2015. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/128 anonim ***** válasza:
7%

#116 Tudod mi férfiak kiállunk egymás mellett, nem úgy mint a nők. De legyen, tényleg nem kell megvédeni, a fél fogára sem vagy elég.


Én elértem amire hivatott vagyok, rámgerjedtél néhány hozzászólás alapján, de ez természetes. Nyugtasson az a tudat, hogy ennyire kiemelkedően tökéletes férfi sosem lesz melletted mint ÉN.

2015. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/128 anonim ***** válasza:
76%
Kérlek, ilyen kiemelkedően tökéletes férfi ne is legyen, mert féltékenységükben még meglincselnek a guminők!:D
2015. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/128 anonim ***** válasza:
9%
#118 Csak szeretnéd ha tartanálak annyira mint azokat... Igazság szerint a nő és a guminő között a lényegi különbség, hogy az utóbbi jóval olcsóbban fenntartható és kevésbé körülményes a lecserélése.
2015. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/128 anonim ***** válasza:
77%
79%-os fogadd őszinte elismerésemet, hogy ezeket az amőba érzelmi es értelmi szintjén lévő "ferfiakat", így kiosztottad. A százalékok és a válaszaik alapján alul maradtak, de nagyon. Persze ők ezt nem fogják beismerni, de ettől függetlenül öröm volt olvasni téged. Egy virtuális pacsi, mindenképp jár!
2015. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!