Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben van igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben van igazság?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azt mondom, hogy pontosan így van, de sajnos én úgy látom, hogy kb. ez a helyzet.



2015. jún. 22. 22:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/128 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok kíváncsi, számomra egy "kielégíti az igényeim, cserében jól élhet mellettem" kapcsolat túl rideg és személytelen. Nem kell az ilyen kapcsolat, ahol mindenki az érdekeit mérlegeli, hogy mennyire és miben éri meg vele lennem.
2015. jún. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/128 anonim ***** válasza:
66%

"ha azt irja sose volt noje, csoro, es csunya, kb le se szarod, az a maradek 80"

Persze, hogy felkapja a fejét valakire, aki annak ellenére vallja azt, amit ti, hogy állítólag sosem kellett megküzdenie a problémáitokkal. Mi abban az érdekes, ha valaki a saját nyomorúságán kesereg 30 másikkal együtt?

2015. jún. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/128 anonim ***** válasza:
0%

öhm ezt nem olvastam el,de a képből értem


hát figyelj a jó pasik megkapják a nőket,miért ne kapnák? főleg hogy a nők többsége nem is egy észlény


a többieknek meg sok sok munkával lehet csajuk.Ha dolgoznak

de annyi erőből mint egy jó pasinak soha


egyébként meg álmodozók,sokszor maradnak nyomorultan egyedül mert


a jó pasik meg úgy vannak hogy egyik se több mint egy jó falat kenyér


hehe



de a nők olyanok hogy képesek némelyik vonzódni csúnya pasihoz ha az átmossa a nem túl nagy agyukat :D


de komolyan,sok csúnya pasi teper meg teper és lesz egész jó majdnem fullos nője is,mert átmossa az agyát és elhiteti vele hogy ő jó pasi


sosem értettem az exem is egy átlagot alig ütő gyerekkel volt,le is csaptam a kezéről :D


de ez nem csak a külsőmnek köszönhető hanem a belsőmnek is :D khm sértő lenne ha csak azért.



szóval küzdeni küzdeni,én azt látom azoknak bejön a környezetemben,bár aki büszke mint én az sosem küzdene senkiért..de nekem nem is szükséges.


őszintén kiért küzdjetek? magatokért,mert egy ember se éri még az egész forintot se kb :D de előrehaladáshoz sokszor kell


ne féljetek küzdeni (MAGATOKÉRT ) és kegyetlennek lenni az életben!!!!!!!!

2015. jún. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/128 anonim ***** válasza:
4%
De kerlek, en is ezt vallom, megis szamtalan baratnom volt. Ti tok hulyek vagytok egyebkent. Az, hogy valaki tudja, hogy kulso, es anyagi helyzet alapjan valasztanak a nok, meg jelenti azt, hogy nogyulolo, sikertelen hulyegyerek.
2015. jún. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/128 anonim ***** válasza:
0%
Megtudtuk most, hogy a szexuális vonzalom ész függvénye. Az okos nőnek már nem tetszhetnek helyes pasik, csak is kizárólag az általuk vélt kevésbé vonzóval jöhetnek össze, vagy különben már nem is olyan okosak.
2015. jún. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/128 anonim ***** válasza:
25%
Szerintetek hajdu peter, vagy andy vajna nem tudja POTOSAN hogy minek koszonheti a csajat?
2015. jún. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/128 anonim ***** válasza:
43%
#64 és mi alapján választanak a férfiak? Mi tudjuk, hogy arc és test alapján. Nem árt, ha van esze és el lehet beszélgetni vele, de számotokra úgymond bónusz, kellemes töltelék.
2015. jún. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/128 anonim ***** válasza:
7%
67 Akkor mi a kerdes?
2015. jún. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/128 anonim ***** válasza:
60%

#61 Ezt nem értem. Milyen lehet még egy kapcsolat ? Ahol vannak nagybetű érzelmek, ott is legjobb esetben néhány hónapig tartanak, utána jön a megszokás, majd a közöny.


Én teljesen fair vagyok, "valamit valamiért" elvet vallom a kapcsolatban. Nem kényszerítem semmire a nőt, azt büntetné a törvény. Sőt, olyannyira fair vagyok, hogy az egész legelején tisztázni szoktam a dolgokat. TÖKÉLETES férfi vagyok.


#64 Úgysem értik meg, hiszen nők.

2015. jún. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/128 anonim ***** válasza:
68%
Az a kérdés, hogy ha tudva lévő, hogy a férfiak számára is fontos a külső, mégpedig ez az egy kötelező szempont van, akkor a nők ugyanezen igénye miért szégyenletes?
2015. jún. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!