Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben van igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben van igazság?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azt mondom, hogy pontosan így van, de sajnos én úgy látom, hogy kb. ez a helyzet.



2015. jún. 22. 22:49
 71/128 anonim ***** válasza:
84%
#64: Ja, mert aki csajozásban marha sikeres, az jellemzően észre szokta venni, mi több, mélyen át is érzi a kevésbé szerencsés férfitársai sanyarú helyzetét, és ha ez nem lenne elég, még keres is partnereket magának a nők "szemétségeinek" az ezerszeres kitárgyalásához.
2015. jún. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/128 anonim ***** válasza:
34%

#71 Szó sincs átérzésről, de megértésről igen. Az "észre szokta venni" pedig egyszerűen megfigyelésen alapuló tényállás.


Te komolyan azt hiszed, hogy azért mert adott valami, azért nem láthatunk a dolgok mélyére ? Ez nagyon sekélyes gondolkozásmód.


Én látod mindent, hallok mindent és tudok mindent mert zseniális vagyok. Ilyennek születtem, hogy a legjobb lehessek az emberek között.

2015. jún. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/128 anonim ***** válasza:
71%
#72: Nem, én csak abban vagyok biztos, hogy aki személyesen nem érintett a témában, az a büdös életben nem fogja ilyen szenvedéllyel osztani az észt róla, még ha egyébként fel is ismerte a jelenséget.
2015. jún. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/128 anonim ***** válasza:
85%
Ha tökéletes vagy, miért pazarlod itt a GYK-n az értékes idődet?
2015. jún. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/128 anonim ***** válasza:
6%

70az a kulonbseg, hogy a ferfiak nem a 20%os jatekteret jatszak csak be, hanemem minimum 50 est, de inkabb 60ast.

Az a mokas, hogy a nok pl a 20% tetejen levo ferfiakon meg osztozni is hajlandoak, ezert lathatsz olyant, hogy a kornyek csucsvallalkozoja a felesege mellett nyiltan szeretot tart.

71 te most arra vagy kivancsi, h a 20% ban hol helyezkedunk el? Veletlenul koptem el olyan infot, amibol lehet talalgatni.

2015. jún. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/128 anonim ***** válasza:
34%

#73 Honnan tudod ezt ? El döntenéd helyettem, hogy mit csinálhatnék, vagy sem? Látod, hogy még is itt vagyok és ezt csinálom. Ez tény és meghazudtolja a hozzászólásodat teljes mértékben.


#74 Azt csinálok amit akarok. Most épp ehhez van kedvem, ha megunom keresek mást.

2015. jún. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/128 anonim ***** válasza:
81%
Én arról nem tehetek, hogy a férfiaknak mekkora az a bizonyos százalékuk. Titeket úgy terveztek, hogy nagyobb legyen ez a skála hiszen bármikor szaporodhattok, a nők pedig nem képesek végtelen számú utódot nemzeni, ezért a természet arra késztet, hogy ha szülésre adjuk a fejünket, akkor igyekezzünk minél jobb fényükként összeszedni a férfitől. Nektek az az ösztön, hogy minél több csajt hódítsatok, tehát a mennyiség, minket meg minőségben programoztak. Ha a férfi ízlése kevés nőre korlátozódna, akkor kihalna a fajunk.
2015. jún. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/128 anonim ***** válasza:
100%
* fényükként helyett génállomány, valamiért ezt dobta az autokorrekt
2015. jún. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/128 anonim ***** válasza:
95%

#75: Wow, nem fárasztó minden egyes női megnyilvánulásban azt keresgélni, hogy miként lehetne belemagyarázni a macsók iránti érdeklődést? Szerintem elég egyértelműen elárulja a hozzászólásom, hogy már eleve azt is kétségbe vonom, hogy abba a bizonyos "felső 20%-ba" tartoztok.


#76: Az, hogy itt vagy és ezt csinálod, legfeljebb azt az állításodat hazudtolja meg, hogy sikeres vagy. Nem döntöttem én el semmit helyetted, ez egyszerű pszichológia. Remélem, most az jön, hogy elég tökéletes és emberfeletti vagy ahhoz, hogy rád ne legyen igaz, ami mindenki másra az.:D

2015. jún. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/128 anonim ***** válasza:
5%

72% pontosan errol van szo, ez az egesz biologia, evolucios oszton. Pontosan ennyi. Ezert is csodalkozom minden esetben, ha nogyuloletnek nevezi nehany mullerpeter rajongo.

62% te tuti a 79% os vagy masik nickel, nezd, attol h szemelyeskedsz, nem lesz igazad . Nincsen jelentosege, h te mit gondolsz rolam.

2015. jún. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!