Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben van igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben van igazság?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azt mondom, hogy pontosan így van, de sajnos én úgy látom, hogy kb. ez a helyzet.



2015. jún. 22. 22:49
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/128 anonim ***** válasza:
17%

"79%-os fogadd őszinte elismerésemet, hogy ezeket az amőba érzelmi es értelmi szintjén lévő "ferfiakat", így kiosztottad. A százalékok és a válaszaik alapján alul maradtak, de nagyon"



Túlteng az intelligenica látom. Szeretném jelezni, hogy a hölgyeményed, aki "lenyomta" a srácokat, több nickről nyomja, és magát ponoztagtja. Ahogy a társai is. Van pár csaj, akinek ez a hobbija itt.

Amit egyébként én nyomok, meg singularity, sima evoluciós pszichologia. Gyakorlatilag ténykérdés. Nem pedig "hit" meg "érzelmi szinvonal" kérdése.

Oka van annak, ha valaki olyan hevesen tagadja a tényeket, mint a 79 % os. Illetve annak is, hogy igy igy ki állsz mellette.

2015. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/128 anonim ***** válasza:
69%
Ohh, 36%-os, már megint te? És már megint a több nickes dumával jössz? Megértem, mindenki magából indul ki, a te haverjaidnak muszáj 5-6 néven is futniuk egyszerre, hogy úgy tűnjön, van, aki egyetért velük. Észrevehetnéd, hogy ide nem csak azok az udvartartásodba speciálisan kiválogatott nők(és férfiak) írnak, akik elég IQ és EQ analfabéták ahhoz, hogy istenítsenek téged. Ha ez rosszul érint, őrizd meg a méltóságod, és bújj vissza a saját világodba. Kezdem úgy érezni, mégsem vagy annyira magabiztos, ha ennyire vágysz az idegenektől származó pozitív megerősítésre. Meg tudod állni, hogy ne a tiéd legyen a utolsó szó? Hiszen még annyi ismeretlent felvilágosíthatnál, hogy te vagy az új megváltó, aki elhozta az egyetemleges igazságot..
2015. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/128 anonim ***** válasza:
90%
Kár rád időt pocsékolni...
2015. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/128 anonim ***** válasza:
90%
Ja, 120-as, egyébként a lényeg kimaradt, virtuális pacsi minden reális gondolkodású "klubtársnak"!:) Az ilyen beszélgetések alapján legalább kiismerhetjük azokat a típusokat, akiktől a való életben okosabb távolságot tartani.
2015. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/128 anonim ***** válasza:
9%

#124 "a való életben" Ez az oldal is része a valóság halmazának. Pontosan úgy, ahogy a nők végtelen irracionalitása is, amit a férfiakkal kapcsolatban elvárnak.


A 70%-osra meg nehéz emberileg kulturáltan reagálni mert egy személyeskedő, sértett kislány aki lassan az ereit vagdossa mert a szőke herceg "nem gyün". Az pedig végképp nincs az ínyére, hogy néhányan ennyien átlátnak a fajtáján és emiatt másokat sérteget. Hallatlan ez a viselkedés.

2015. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/128 anonim ***** válasza:
4%

"s bújj vissza a saját világodba. Kezdem úgy érezni, mégsem vagy annyira magabiztos, ha ennyire vágysz az idegenektől származó pozitív megerősítésre."


Klasszikus projekció

2015. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/128 anonim ***** válasza:
6%

"hogy te vagy az új megváltó, aki elhozta az egyetemleges igazságot.."


Mégeegyszer mondom, amiről dumálok, evoluciós pszichologia. Nem én találtam ki, megfigyelésen, és empirián , illetve statisztikán alapul. Nem utolsósorban a tapasztalataimmal is egybevág.

Amit meg te nyomsz, szimpla sértegetés. Nem nagyon értem, te tulajdonképpen mire akarsz Kilyukadni.

2015. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/128 anonim ***** válasza:
90%
Elárulnád mégis kiről beszélsz, 33%-os?
2015. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!