Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben van igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben van igazság?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azt mondom, hogy pontosan így van, de sajnos én úgy látom, hogy kb. ez a helyzet.



2015. jún. 22. 22:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/128 anonim ***** válasza:
12%

Te figyelj, leirod,hogy ja igy gondolkodsz, majd utana a matekozas utan kijelented, hogy elmeleti szinten, meg az is lehet h mindketten benne vagyunk a 20 ban, de csak akkor, ha nem 'igy' gondolkodunk nyiltan, hanem csak titokban, ahogy te is csak 'titokban' valogatsz igy.

Szoval az oke hogy igy van, csak ne terjessze mar senki, mert ciki ./illetve ha terjeszted, nem kapsz nunust:-) :-) /

2015. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/128 anonim ***** válasza:
72%
Nem azért írtam, hogy ne vállaljátok a nézeteitek, mert Juliska meg Marcsika barátnőm, meg anyám előtt cinkes, hanem mert ha megtudnám, hogy a barátom amellett folytatja a nőgyűlöletét, hogy én jól bánok fele, pattintanám le a francba.
2015. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/128 anonim ***** válasza:
6%

#29 Én értem a gondolatmenetet, de második 20%-os szűrő már nem egzakt. Azt neked kell tudni személy szerint, hogy mennyi. Nem is feltétlen belső tulajdonságok, sokkal inkább a te egyéni preferenciáid. Lehet az egyik úriembernek barna a haja, a másiknak szőke, neked a barna tetszik inkább például, stb. Lehet belső tulajdonság is, de tényleg szinte bármi.


Szóval ennek alapján a helyes formula:


3,5b * 0.2 * x


x = Nőstény egyedenként változó preferencia faktor. Minél kisebb x, annál kevesebb férfi felel meg az egyednek.

2015. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/128 anonim ***** válasza:
83%

Szóval akkor ez marad a nőknek.


Mert csak az ocsmány nőgyűlölők a rendes pasik (???), akin van egy gramm izom, az már buta, gazdag, veri a nőt.


Minek nektek egyáltalán nő? Ezt nem értem. Ha én ilyeneket mondanék a férfiakról, biztos nem akarnék velük összejönni.

2015. jún. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/128 anonim ***** válasza:
62%

Basd, de attol, hogy epp van csajom, ez meg kurara igaz lesz.

Tobb csajom is volt, es nemegy pl konkretan a szemembe mondta hogy siman lepattana egy penzesebb csokaert. Ot en kuldtem el /nem ezert/ Egy masik meg le is pattant.

Szoval az igazsag nem attol fugg, hogy valaki kefel e rendesen vagy sem

2015. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/128 anonim ***** válasza:
36%
#34 Sajnos ösztönösen vonzódunk a nőkhöz, mi sem örülünk neki.
2015. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/128 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem ösztön. Nem utálhatsz valamit ennyire, amitől feláll a pötsöd.
2015. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/128 anonim ***** válasza:
0%
Ez miota utalat?
2015. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/128 anonim ***** válasza:
67%
#37 Pedig de, hidd el. Ti nők azt nem értitek meg, hogy mi nem bunkóságból gerjedünk rátok, hanem ösztönösen, mondhatni (akár) akarunk ellenére. Ez a természet gúnyos játéka, velünk emberekkel.
2015. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/128 anonim ***** válasza:
24%
Az egyéni preferencia benne van eleve már az első 20%-os szűrőbe, a második 20%-os szűrő már teljes mértékben a férfi belső adottságainak függvénye, persze ez nagyban függ attól, hogy milyen környezetben vagyok. A dolog érdekessége, hogy az első 20% teljesen állandó érték, ugyanis az ember nem nagyon váltogatja az ízlését, a második 20% nagyon rugalmas és változékony attól függően, hogy a nő hány éves és mik a vágyai. Tudom, hogy lehetne finomítani azon a 140 millió férfin, ugyanis muszlim, fekete, bizonyos kor felett és alatt lévő férfival nem jönnék össze, de szerintem még így is nagy az esély arra, hogy egy boldog párkapcsolatot alakítsak ki, melyben számomra szexuálisan vonzó a férfi és jól is érzem magam benne.
2015. jún. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!