Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben van igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben van igazság?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azt mondom, hogy pontosan így van, de sajnos én úgy látom, hogy kb. ez a helyzet.



2015. jún. 22. 22:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/128 anonim ***** válasza:
76%

Egyetlen nő vagyok, ne beszélj hozzám többes számban.

És te se beszélj más nevében.


A börtönökben is rá tudnak szokni a pasik a buzulásra. Teljes szívemmel hiszem, hogy neked is sikerülne. Minden nők iránt érzett mérgedet kiadhatnád, miközben a tökéletes férfit tömöd.

2015. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/128 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként most, hogy belegondolok egy csomó párkapcsolat megrontója lehet, ha a nő gyakran váltogatja a második 20%-ot és a férfi képtelen igazodni ehhez, vagy a nő eleve olyan férfit választott, aki alig-alig tud bepréselődni abba a bizonyos második 20%-ba.
2015. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/128 anonim ***** válasza:
20%

#40 Nem. Az első 20% a jó külsejű, gazdag férfiak halmaza. Ez nem egyéni preferencia, minden nő ebből válogat. Ez minden nő számára _KONSTANS_!


Nálad lehet az x újabb 0.2 (20%), de másnál lehet több vagy kevesebb...

2015. jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/128 anonim ***** válasza:
61%
Nem értek egyet a 20% abszolutisában, saját tapasztalataimból kifolyólag vallom, hogy ez egy relatív érték.
2015. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/128 anonim ***** válasza:
36%
#41 A börtön szex nem erről szól, hanem a hatalomról, mint a kutyáknál. A kinti életben a férfi a hatalmát gyakorolja a nőn, nyilvánvalóan ezért a férfi dugja a nőt. A börtönben nincs nő, viszont a dominancia ösztöne megmarad. így az erősebb kan dugja a gyengébbet. Ennyire egyszerű.
2015. jún. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/128 anonim ***** válasza:
37%
Singularity, ha megengeded a személyeskedést, neked már volt párkapcsolatod, és ha igen, mennyi?
2015. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/128 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes, mert a magyarban a "dugni" szó miatt van, hogy azt hiszik, hogy csak férfi tudja. Pedig angolban nők is mondják, hogy megdugták a pasit (fuck).


"A kinti életben a férfi a hatalmát gyakorolja a nőn, nyilvánvalóan ezért a férfi dugja a nőt."


Ha te ezt komolyan elhiszed, gyorsan vágd el a torkod valami hegyessel, és ne is álmodj nőről (de férfiról se). Könyörgöm. Úgyis tudom, hogy egyszer majd látlak a híradóban, hogy megpróbáltad a szomszéd nénit megerőszakolni. Kérlek, menj el messzire.

2015. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/128 Missi_Key ***** válasza:
90%

érdekes chart.

van a

-tökéletes férfi meg az átlagférfi,

de

nőben csak külsőre tökéletes vagy külsőre és belsőre szinte tökéletes van..

2015. jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/128 anonim ***** válasza:
31%

#46 Volt/van/lesz. Tökéletes vagyok és ezzel tisztában vannak a nők is. Mindig is tudtam, hogy nagy dolgokra vagyok hivatott és ez így is lett. Benne vagyok a 20%-ban. Egy áldás vagyok az emberiségre.


#47 Ezek meglehetősen ostoba érvek, amiket felhoztál. Azért mert megy másik nyelvkultúra másképp fejezni ki a közösülést, ez nem változtat a tényen, hogy a férfi belenyomja a farkát a nő vaginájába. Vagy netán ellen mernél szegülni a természetnek ? Kinek képzeled te magadat ?

2015. jún. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/128 anonim ***** válasza:
22%

47 es, pedig a matekos sracnak igaza van.

Az meg hogy folyamatosan szemelyeskedsz, eleg ciki.

Bar az is eleg ciki lenbe, ha a szokasos muller peter hulyeseggel jonnel. Szoval teny, hogy lose lose szituacioban vagy, de erre szokott az a megoldas kinaljozni, hogy nem szolsz kozbe ilyen esetekben.

2015. jún. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!