Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben van igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben van igazság?

Figyelt kérdés

[link]


Nem azt mondom, hogy pontosan így van, de sajnos én úgy látom, hogy kb. ez a helyzet.



2015. jún. 22. 22:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/128 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha a het hulyesege verseny kiirasa a kerdes.
2015. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/128 anonim ***** válasza:
7%
#11 és akkor mit szólsz ahhoz, hogy ma az egyik kérdéshez kitettek öt gyönyörű nőt és a férfikommentelők leátlagosozták őket?
2015. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/128 anonim ***** válasza:
82%
Jajj de cuki, ahogy itt egymásnak udvaroltok! Ezt a nagy egyetértést abban, hogy ti vagytok a jó partik a bunkó alfahímek helyett.. Szerintem egymással kellene járnotok, annyira egy hullámhosszon vagytok! Hiszen nőt úgysem akar egyikőtök sem.. hajrá! Szorítunk nektek! Az a jó, ha mindenki boldog, nem? Nem a nők sírnak azért, mert nincs barátjuk, hanem ti.. tegyetek ellene! Ugyan miért is akarnátok érdemtelen nőkre vesztegetni az időtöket, mikor annyi szerethető tulajdonság van bennetek, és úgysem a külsőt nézitek.. Hát szeressétek egymást! Megérdemlitek a tökéletes partnert! Még mindig nem látjátok, hogy egymás lelki társai vagytok? Sokan egész életükben hiába keresik a másik felüket! Ha sikerült elhintenem a felismerés magvait, és ráébresztettelek az igazságra, kattints a piros gombra! Ha még mindig tagadni próbálod, olvasd újra.. mi, nők, tudjuk az igazságot, és elfogadjuk, ne is fáradj önmagad mentegetésével!
2015. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/128 anonim ***** válasza:
100%

8-asnak:


Én épp az ábrán látható 4. férfi lennél, vagyis a leghelyesebb azok közül, akik már nem kellenek a nőknek. 10/5-ig: próbálom elcsábítani a csajt, udvarolok nekik

10/4: pozitívan viszonyulok a csajhoz, bármire nyitott vagyok

10/3: ha kedves a csaj, én is az vagyok vele, még el tudnák képzelni kapcsolatot is vele, ha belsőleg nagyon megfog

10/2: részegen még elfogadnám, de normális esetleg finoman kerülöm

10/1: hányinger megelőzése végett, messzire elkerülöm

2015. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/128 anonim ***** válasza:
100%

Ja lattam, le is hulyeztem oket.

Viszont azert az ilyen esetekben eleg nyilvanvalo, hogy mumajer kolykok irogatnak ilyeneken, akiknek leesne az alluk, ha ilyen no kozelebe mehetnenek.

Szoval azokat nem is erdemes komolyan venni.

2015. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/128 anonim ***** válasza:
18%
13as kicsit hiszterikus vagy. 18 ev alatt nem ajanlott am ez a kategoria a gykn. A nyugalom megzavarasara alakalmas...
2015. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/128 anonim ***** válasza:
78%
Annyi mellébeszélés van itt a fórumon, hogy helyes fiúk meg csúnya fiúk, hogy úgy érzékelhető, hogy a kettő között egy óriási szakadék tátong. Mintha annyira kristálytisztán két csoportra lehetne osztani a férfiakat. De marhára nem így van, így az ábrát csak akkor tartanám helyesnek, ha egyetlenegy nő ízlését tükrözné. Egy nő valójában beoszthatja a neki tetsző pasikat és csak a felső 15-20%-ával kezdene ki, ezt aláírom, igen. Viszont az egyik nőnek a 20%-a másmilyen összetételű, mint a másik nő felső 20%-a. Én a barátnőm kiszemeltjeit mindig taszítónak láttam, ő meg az enyémeket, nagyon ritkán volt átfedés.
2015. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/128 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok hisztérikus, de kínomban már tényleg csak röhögni tudok 1-2 alakon, aki folyton osztja az észt arról, hogy őt mennyire nem értékelik a csúnyácska csajok sem, bezzeg a pénzes bunkókat.. miközben pl. a korábbi "melyik lány szép" kérdésre kategórián alulinak tartották a lányokat. Hiába nem nekem ártanak a felfogásukkal, a buta embereken hajlamos vagyok felhúzni magam. Ezért nincs tévém.. és ezért nem látogatom már a gyakorit. Olyan szinten eltávolodott ez az oldal a valóság árnyékától is, hogy tényleg lúzer tinigyerekek picsogójában érzem magam. Pedig nekem aztán van türelmem.. de szerencsére így legalább kénytelen leszek hasznosabban tölteni az időmet. Még hálás is lehetek néhány oldaltagnak, komolyan..
2015. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/128 anonim ***** válasza:
17%

100% igazság,köszönöm hogy kitettétek.

Ezt kéne látnia minden nőnek,és persze beismernie.Mert ez a valóság sajnos. :/

Csak beismerni úgysem fogják soha,mert hát nők...

Itt az oldalon is totál ellenkezőjét állítják annak,amit aztán a valóságban tesznek...szóval érdekes. :)

A konklúzió mindenképpen az,hogy felszínesek nagyon durván a nők,és ez gusztustalan.

2015. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/128 anonim ***** válasza:
28%

#17 Jobban tetszett ameddig őszinte voltál, ez a sok marhaság senkit sem érdekel.


MINDEN nőnek csak a külső és a pénz számít, tehát a 20% ugyan abból a halmazból kerül ki mindegyikük számára.

2015. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!