Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a szerető szemszögéből is megérteni a történteket?

Figyelt kérdés

Adott egy házaspár.A férjet elszereti egy nő,akihez jobban illik.Feleségül veszi,boldogok.

A nőt elítélik.Úgy tesznek,mintha direkt azért szerezte volna meg a férfit,hogy annak a régi családja szenvedjen.Mintha direkt az lett volna a célja,hogy másoknak fájdalmat okozzon.A nő rengeteget szenvedett addigi életében és úgy érezte,hogy megérdemli a boldogságot.Persze ritka esetben van,aki inkább önfeláldozó lenne,de ő nem úgy döntött.A kérdés az,hogy jogosan mondják-e rá,hogy gonosz?


2014. márc. 19. 12:34
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Hát nem én jöttem össze nős férfival. De én legalább a tükörbe tudok nézni reggelenként. És nem vagyok gonosz. De szerinted ha veled megcsalta a feleségét téged nem fog? Vagy nem teszi már meg? Ne legyél naív.
2014. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:

Nem vagy gonosz?

Nem csalta meg a feleségét velem,hanem elvált értem,mert szerelmesek voltunk.Én nem direkt bántottam a feleségét,de ti itt direkt vagytok rosszindulatúak.

2014. márc. 21. 21:55
 53/57 anonim ***** válasza:

"Mert szerinted akik először házasodnak,azok annyira összeillenek és az első feleség a tökéletes párja a férjének? :D

Na magadra hagylak most már.Megyek az ösztöneim után."


Normális emberek nem házasodnak össze olyannal, aki tökéletlen. (Tökéletesnek sem kell lennie, mert olyan inkább csak a mesében van. Az biztos, hogy te sem vagy tökéletes annak a pasinak, nyugodj bele!)

A mai világban nem egy vadidegen ember a leendő házastárs. Nem úgy van már, hogy a szülők döntik el a gyerekük házastársának személyét, és azok nem is ismerik egymást, legrosszabb esetben a lakodalmon találkoznak először (mert régen ilyen is volt).

Hanem mindenki maga dönti el, ki legyen a párja. Addig ismerkedhet a másikkal, amíg csak akar és a másik is hajlandó rá. Van lehetőség és idő átgondolni, hogy most akkor tökéletes-e (helyesebben megközelíti-e a tökéletest), vagy sem. Ma már az sem bűn, ha házasság nélkül együtt élnek, az sem bűn, ha házasság előtt szexuális kapcsolatot létesítenek, stb. Még a vallásos emberek sem ágálnak ez ellen. Csak a szentfazekak, na.


Tehát gyakorlatilag minden szempontból meg lehet ismerni a másikat, csúnyán fogalmazva ki lehet próbálni.

Ha mindez alatt annyira nem jön be a másik, akkor egy normális ember nem fog hozzá menni.


Ha mégis hozzámegy, mint ahogy elmondásod szerint a párod az exéhez, akkor nem sok esze van. És ez a későbbiekben sem fog változni.


Mégis!

Szerinted, akik másodszor házasodnak, azok annyira összeillenek, és a kettes számú feleség annyira tökéletes párja a férjének?

Hát csak álmodj szépeket! Tudod, aki így elszúrta az elsőt, az nem törekszik a második tökéletességére sem. Egy csomó olyan ember van (sajnos), aki úgy házasodik és válik, mint ahogy más tinikorban összejön és szakít az aktuális hódolójával... Majd rájössz. Szevasz te jótündér!


A férjednek meg további jó ösztönkergetést! :)

2014. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam azt sem,hogy biztos a második feleség a tökéletes pár.Kinél így,kinél úgy.

Csak ha valaki tapasztaltabb fejjel választ párt,jobban dönthet,mint fiatalon tette,amikor még nem volt meg az elegendő önismerete sem.

2014. márc. 22. 09:25
 55/57 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy érett fejjel jobban dönt az ember. Általában ez a jellemző. DE a te párod valószínűleg nem ilyen. Ha nála is első/második látásra kialakult a szerelem, és emiatt felrúgta az x éves, egyébként jól működő kapcsolatát... Ez minden, csak nem érett gondolkodás. Ráadásul ez bármikor megtörténhet vele újra, hogy meglát valakit, és beleszeret. Nem lennék nyugodt.

De nem is tudnám elszeretni más nő férjét. Ez nekem akkora tabu. Testvérem, rokonom, barátom párjai, expárjai is, egyszerűen nem is tudok rá úgy nézni. Nem vagyunk egyformák. Egy ilyen nővel nem szívesen tartoznék egy társaságba se, mert biztos mindig ott motoszkálna, hogy az én férjemre mikor vet szemet. Nem vagyok pedig féltékeny típus, de ki szereti, ha rástartolnak a kedvesére, még ha az el is utasítja... Senki.

2014. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az idő már bebizonyította,hogy szépet álmodom.:)
2014. márc. 22. 11:58
 57/57 A kérdező kommentje:
Majd ha te is kijárod az orvosit,akkor szólj hozzá az érett gondolkodás témához te értelmiségi.
2014. márc. 23. 09:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!