Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a szerető szemszögéből is megérteni a történteket?

Figyelt kérdés

Adott egy házaspár.A férjet elszereti egy nő,akihez jobban illik.Feleségül veszi,boldogok.

A nőt elítélik.Úgy tesznek,mintha direkt azért szerezte volna meg a férfit,hogy annak a régi családja szenvedjen.Mintha direkt az lett volna a célja,hogy másoknak fájdalmat okozzon.A nő rengeteget szenvedett addigi életében és úgy érezte,hogy megérdemli a boldogságot.Persze ritka esetben van,aki inkább önfeláldozó lenne,de ő nem úgy döntött.A kérdés az,hogy jogosan mondják-e rá,hogy gonosz?


2014. márc. 19. 12:34
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem tudnak megérteni, mert a legtöbb ember köztük én is rá sem nézek olyan szemmel egy férfira akinek már van párja. Ez ilyen egyszerű:)
2014. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
40%
Én azt nem értem, hogy miért ezt a nőt kell szidni... Ugyanis ha a férfi elhagyta a feleségét, akkor az már milyen házasság?! Egy jól működő házasságban jöhet bármilyen nőcske, sose hagyná ott a férfi a feleségét (akit ugye elvileg szeret...) Viszont ha nem X nőért hagyta volna el, akkor elhagyta volna Y-ért... Persze a sértett nőknek könnyebb ujjal mutogatni a másik nőre, hogy te büdös k..urva, mint elgondolkodni, hogy miért nem működött a házasságuk.
2014. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Annyira voltam megértő,mint ahogy ti is velem.Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 19. 13:06
 14/57 anonim ***** válasza:
97%

Bele lehet szeretni nős férfiba, és a nős férfi is beleszerethet másba.

Ettől még nem lesz a nő szerető. Szerető akkor lesz, ha a férfi a házassága mellett párhuzamosan kapcsolatot folytat a nővel, ahelyett, hogy lezárná a házasságát. Ez az, ami undorító a férfi részéről, és a szerető részéről egyaránt. Ezért nem tudom megérteni az ő szemszögét. Más dolog szerelmesnek lenni, és más szeretővé válni. Átverni a feleséget. De téged is hülyített ám. Nem tudom, meddig voltál szerető státuszban. Ha huzamosabb ideig, akkor biztos volt, hogy hazament tőled, és utána megdugta a feleségét. Itt is, ott is kapott. Elég megalázó szerintem, és baromi igénytelen lehet az a nő, aki ezt tudja, és elfogadja.

Nem gonosz a szerető. Szerintem inkább együgyű, igénytelen a párkapcsolata terén -hisz jó eséllyel őt is meg fogja majd csalni a kedves - Nem lehet tanult sem, az erkölcsi normákat hírből sem ismeri.

2014. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
36%
És akkor most jöhetnek a lepontozások a habzó szájú átvert exfeleségektől :D :D :D :D
2014. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
69%
Tegyük meg tétjeinket, kb mikor fog a kérdező idejönni sírni hogy megcsalta a pasija? Én egy évet mondok.
2014. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
Hetes,köszönöm.
2014. márc. 19. 13:18
 18/57 anonim ***** válasza:
14%

Én megértelek. Bár szerintem rosszul fogalmaztál egy kicsit. Egy férjet nem lehet elszeretni. Ha jó egy házasság, akkor ott egy 3-nak nincs esélye. Ha rossz, és felbukkan egy 3., akkor pedig a házastárs felelőssége, hogy mit kezd a helyzettel.

Szerintem nem az a hibás, aki egyedülálló és nem csal meg senkit sem.

És itt ráadásul az idő igazolta is, hogy nem is csak egy megcsalás volt, hanem új család is lett belőle és boldogság. Nyilván nem adta volna fel a régi házasságát a férfi, ha boldogok. És ha a férfi nem volt boldog, akkor a felesége sem lehetett az.

Én legalábbis nem tudok elképzelni olyan házasságot, ahol az egyik fél boldogtalan, miközben a másik meg nagyon boldog.

2014. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
76%

Szoval mar sokat szenvedet elete soran. Akkor tudja mit okoz a szeretoje felesegenek, mekkora fajdalmat es o megis megteszi!

Ha rossz a hazassag el kell valni es utana keresni a szerelmet.

2014. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Elvált miattam.Nem voltam szerető,de ez nem is lényeges.Azt kérdeztem,hogy ha elszeretek/elveszek valakit,akkor gonosznak tartanak-e azért,mert a férfi velem él?

Nem találtam szabad férfit,mert nekem csak ő kellett,mert ő életem párja.Na mindegy,gonosz vagyok,akkor mától tudom magamról.

2014. márc. 19. 13:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!