Ki mit tanácsolna?

Figyelt kérdés
Egy házasság plusz egy szertő

2013. dec. 9. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
azt tanácsolnám, hogy fejtsd ki bővebben, miben kérsz tanácsot, mert ez az információ, amit megosztottál velünk nagyon kevés
2013. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
- házasságot, vagy - szeretőt. Vagy - mindkettőt, mert ha a kettő elfér egymás mellett, akkor mind a két kapcsolat egy nagy rakás sz...r.
2013. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
minusz egy szertő
2013. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%

Kevés az info. Mennyi idős vagy? Nemed? Város, v. vidék? Munkahelyi flört?

Ha akarsz, küldj privit.

2013. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A történet így hangzik.

Van egy férj és egy feleség 2 gyerekkel. A férj a szeretővel lakik, de még mindig házas és közös a feleséggel. A feleség megcsalta egy aklommal a férjet. Ekkor kezdődtek a dolgok. A férj nyitott kapcsolatba kezdett egy másik nővel, akinek csak annyit mesélt, hogy volt egy barátnője 4 évig. Egyszer egy nagy veszekedés során a szerető megtudta, hogy a férfinek van egy lánya, rendben. Kapcsolatok néha tönremennek két ember között. A fèrjből sikerült kiszedni a másik nő lánykori vezetéknevèt. Ezeken a szálakon elindulva a szerető nagy nyomozásba kezdett és megpróbált kapcsolatba lépni a feleséggel. Hogy megtudja, hogy is állnak a dolgok, de nem sikerült a két nőnek beszélni. A férj tervezgeti a jövőt a szeretővel, de közben támogatja mindenben a családját. A szerető, annyira vak, hogy nem hagyja el. A férj megígérte, hogy nemsokára megkezdi a válást, csak előbb a gyerekekkel megbeszéli. A szerető 4 èv után tudott meg mindet. Megpróbálja, helyre hozni a kapcsolatukat. De nagyon kivàncsi leszek mi fog kisűlni ebből.

2013. dec. 9. 16:32
 6/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom, csak most sikerült elküldenem a történetet
2013. dec. 9. 16:33
 7/21 anonim ***** válasza:
A férfi egy köcs*g! Támogatja a családját. Jah nagyon.... jól van. Értelmes emberek vannak errefelé...-.-"
2013. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, te vagy a férj. Sztem sürgősen ülj le a szeretővel, és NAGYON ŐSZINTÉN mesélj el neki mindent töviről hegyire.
2013. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sajna nem én vagyok a férj, ha így lenne, már rég el lenne minden rendezve. Egyébkènt a szerető mindent tud, csak nem a férjtől, hanem közösségi oldalakról és egyéni nyomozásból. Csak szegény feleség... Még mindig reménykedik, hogy a férjének nincs senkije és visszaköltözik hozzájuk.
2013. dec. 10. 11:46
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól látom, itt a férj a feleséget és a szeretőt is ugyanúgy átveri... de legalább a szerető már tisztán lát, ha jól sejtem, a feleség pedig bízik egy karácsonyi csodában.

Nos, ha nem heves vérmérsékletűek a nők és hajlandóak lennének hajtépés nélkül kulturáltan elbeszélgetni arról, hogy ki mit tudott eddig és mit mondott neki a pasi, stb. akkor lehet érdemes lenne összeülniük.

A pasi egyébként megérdemelné, hogy mindkét nő kitegye.

2013. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!