Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a szerető szemszögéből is megérteni a történteket?

Figyelt kérdés

Adott egy házaspár.A férjet elszereti egy nő,akihez jobban illik.Feleségül veszi,boldogok.

A nőt elítélik.Úgy tesznek,mintha direkt azért szerezte volna meg a férfit,hogy annak a régi családja szenvedjen.Mintha direkt az lett volna a célja,hogy másoknak fájdalmat okozzon.A nő rengeteget szenvedett addigi életében és úgy érezte,hogy megérdemli a boldogságot.Persze ritka esetben van,aki inkább önfeláldozó lenne,de ő nem úgy döntött.A kérdés az,hogy jogosan mondják-e rá,hogy gonosz?


2014. márc. 19. 12:34
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Érdekes, ezekben a GyK-s sztorikban mindig 4 főszereplő van:

-A szegény, megcsalt, elhagyott feleség

-Az elszeretett, viszonylag ártatlan férj

-A gaz, k_rva, r_banc szerető

-Majd valamikor a jövőben egy fiatal "pipi", "csibe", "lány" (azonos a 3. pontban szereplővel, csak őt soha nem illetik negatív jelzővel)


Érdekes világ.

2014. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
36%
AKik azzal érvelnek, hogy "ha velem megcsalja a feleségét, engem mással csalna", azok nem veszik észre, hogy már őkez is megcsalta, vagyis jobb, ha ki van dobva? És erről nem a "gonosz" 3. tehet, mert a kedves férjnek nem fogtak pisztolyt a fejéhez. Akkor csalnak meg valakit, ha valami nem stimmel a kapcsolatban (persze vannak notórius hűtlenek, de az itteni feleségek biztos nem olyanhoz mentek hozzá), a megromlott kapcsolatért pedig mindkét fél felel. Ha másért nem , azért, mert nem próbálja meg helyre hozni, vagy ha nem megy, akkor nem lép ki belőle.
2014. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
30%

"Elvált miattam.Nem voltam szerető,de ez nem is lényeges.Azt kérdeztem,hogy ha elszeretek/elveszek valakit,akkor gonosznak tartanak-e azért,mert a férfi velem él?

Nem találtam szabad férfit,mert nekem csak ő kellett,mert ő életem párja.Na mindegy,gonosz vagyok,akkor mától tudom magamról."


Hát ebben a sztoriban épp ez a baj, hogy CSAK ő kellett neked, és hogy MIATTAD vált el. Ebből kiolvasható, hogy nem volt kutya-macska kapcsolat a férfi és az exfelesége között.

Korrekt és nem gonosz úgy lettél volna, ha NEM MIATTAD válik el, hanem mert a feleségével közösen megbeszélik, hogy elválnak AZÉRT, mert képtelenek együtt élni és az összeférhetetlenség miatt már teljesen kiszerettek egymásból, menthetetlen a kapcsolat, sosem fog fellobbanni az a bizonyos láng...


De így, hogy éppen valószínűleg hullámvölgyben lehettek, vagy a férfinak nem volt sok tapasztalata és házas létére ott volt benne a kíváncsiság,

te meg ezeket kihasználva rámásztál és elcsábítottad, így igen, gonosz vagy.

2014. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként pedig ha ember vagy és nem állat, akkor kell tudnod uralkodnod magadon, az érzéseiden és az ösztöneiden is.

Szóval egy potenciális szeretőnek meg kell tudnia állnia, hogy szeretővé váljon! Tudja, hogy a szerelmének van párja, akkor ne csábítgassa!

És ugyanígy, aki házas, aki már döntött valaki mellett, annak meg kell tudni állnia, hogy félrelépjen!


Azzal nincs baj, hogy valaki beleszeret házas személybe vagy házasként a párján kívül másba is beleszerelmesedik, mert ez véletlen megeshet. De nem szabad belemenni, meg kell tenni mindent, hogy elfelejtse bármelyikük is.

Hiszen mint írtam, emberek vagyunk és nem állatok.


Pl. úgy, mint amikor egy testvér nem kezd ki a saját testvérével... Sokszor hallani, hogy valakinek tetszik a bátyja vagy épp húga, mert szép vagy kedves, jó vele... Igen, sokan véletlen beleszerelmesednek a testvérükbe! Mégsem fog párkapcsolatba bonyolódni vele, csak mert tudja, hogy a testvére és nem szabad...

Úgyanígy meg kell tudni állni mást is! Nem kezdek Bélával, mert tudom, hogy Juci felesége. Vagy nem dőlök be Zsuzsika bájos kacsintásának, mert tudom, hogy én már Teri mellett döntöttem, Teri a feleségem....



Érted?

2014. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

Második látásra beleszerettem.Igen bele lehet szeretni valakibe úgy,hogy nem udvarol.

Látom,tudtok olvasni.:D

Szomorú életetek lehet.

2014. márc. 21. 14:17
 46/57 A kérdező kommentje:
Mit pattogsz utolsó?Fáj valami?:D
2014. márc. 21. 14:20
 47/57 A kérdező kommentje:

Mert szerinted akik először házasodnak,azok annyira összeillenek és az első feleség a tökéletes párja a férjének? :D

Na magadra hagylak most már.Megyek az ösztöneim után.

2014. márc. 21. 14:25
 48/57 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg.Ha most elhagyna,már megérte a vele töltött időért és azért a boldogságért,amit idáig átéltem mellette.
2014. márc. 21. 14:30
 49/57 anonim ***** válasza:
Azon se lepődnék meg ha már csalna :-)
2014. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
És még én vagyok a gonosz.:D
2014. márc. 21. 20:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!