Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vagyok még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vagyok még mindig egyedülálló, mert tisztában vagyok a saját adottságaimmal?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy jóval intelligensebb és műveltebb vagyok, mint a korosztályom 99 százaléka. A fizikai adottságaim nem rosszak, viszont nem is a legjobbak, de mivel nagyon sokat adok a külsőmre, stílusos ruhákban járok, jó parfümöt használok, ápolt vagyok stb, így ha akarok, elég jól tudok kinézni (persze ez az én szubjektív véleményem).

Nincsenek rossz szokásaim, nem dohányzom, nem vagyok számítógépfüggő. Egyetemre járok, de ezen kívül még nyelvet tanulok, zeneórára járok, van kutyám, tehát elég komplex az életem, csak egy barátnő hiányzik. Hogy őszinte legyek, én meglennék egyedül is, de a társadalmi nyomás, amely rám helyezkedik azért, mert még nem volt barátnőm, elég kellemetlen.

Az egyetlen negatívum az, hogy nehezen viselem, ha valaki hülyeséget mond, esetleg nem ért a témához, amelyről beszél. Elég sokszor kijavítom az embereket, ami a tanárokkal is igen sok összetűzéshez vezetett...

Az elvárásaim relatíve nagyok, de nem az az elsődleges szempont, hogy egy lány modell alkatú legyen. Persze, fontos, hogy tetsszen nekem, de a belső tulajdonságok, legfőképpen az intelligencia a mérvadó.


Szerintetek én vagyok a forever alone mém definíciója? Kérlek, hogy fejtsétek ki válaszaitokat, köszi!


2011. nov. 30. 16:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

Szia!Kicsit visszább kéne venned az önbizalmadból...ami már valószinűleg ellenszenves a környezetednek...ezért nincs senkid...Attól,hogy egyetemista vagy és intelligens az nem jogosit fel az önimádatra...mert ezt sugárzod másoknak,hogy mindenki ostoba csak Te nem!

Más is jár egyetemre,de ettől még nem kell nagyképűnek lenni..Manapság pedig már minden 3.ember egyetemre jár (hogy milyenre és,hogy el-e végzik abban inkább most nem megyek bele..),szóval ez már nem jelent,olyan sokat...

23Nő

2011. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Tanulmányozd 18:24 es hozzászóló válaszát mert véleményem szerint tele van korrekt válaszokkal és épitésként szolgál. Én még hozzá tenném azt hogy az emberekhez való hozzá állásodon kellene változtatnod. Empátiát fejleszed. Próbálj jót tenni másokkal ugy hogy nem vársz el cserébe semmit. Megfelelni mindenkinek nem fogsz de javul az emberekkel való kapcsolatod ez biztos. Add meg mindenkinek a tiszteletet és ne nézz le senkit. Se azt aki bulizik se azt aki éppenséggel másmilyen nézetei vannak. Hanem halgass meg mindenkit ne itélkezz próbálj mosolyogni többet az emberekkel szemben. És ne legyél lealacsonyitó amikor veled verbális beszélgetést folytatnak. Remélem hasznot húzol a válaszainkbol
2011. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy azt hiszed, hogy aranyat sz@rsz... Pedig közben rohadtul nem.

Nekem is vannak egos poénjaim, de azoknak van alapja, és nem ilyen gusztustalan pofánb@sználak egy péklapáttal stílusban írok.

2011. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
Még egy fontos dolog kedves kérdező. Bibliát olvass sokat. Biztos vagyob benne hogy sokat fog segiteni minden téren. Komolyan mondom ! Jót akarok :D
2011. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Az intelligencia nem egyenlő azzal, hogy mindenben okoskodsz! Én sokkal intelligensebbnek tartok egy embert, ha képes tanulni a saját hibáiból és képes minden embert értékelni társadalmi, etnikai szempontoktól függetlenül!

Nos te már azzal buktad ezt, hogy ömlengsz magadról. Nem gondoltál még bele igazából, hogy mi a bánatért vagy még mindig egyedül, ha ilyen "tökéletes" vagy? Mert mindenki más (99%) rajtad kívül hülye és semmirekellő avagy értékelhetetlen emberi értékekkel bír? Nem hinném.

Tipikus hólyag vagy barátom és élből taszítod a normális nők 100%-át! Azért mert egyetemre jársz, nem vagy különleges, azért mert választékosan írsz nem leszel okosabb! Különben sem értem, hogy minek neked barátnő mikor az egyetlen szerelmed saját magad! Hányni tudok az ilyen emberektől. Főleg akkor, amikor az ilyenek miatt, mint te negatív véleményt alkotnak az egyetemistákról.

Szállj le a földre bácsi, mert nem vagy sem intelligens, sem tökéletes. Maximum tökéletesen hülye.

Ui.: ne vedd személyeskedésnek, de én úgy gondolom ez az oka, hogy egyedül vagy...

22/F

2011. dec. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!