Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vagyok még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vagyok még mindig egyedülálló, mert tisztában vagyok a saját adottságaimmal?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy jóval intelligensebb és műveltebb vagyok, mint a korosztályom 99 százaléka. A fizikai adottságaim nem rosszak, viszont nem is a legjobbak, de mivel nagyon sokat adok a külsőmre, stílusos ruhákban járok, jó parfümöt használok, ápolt vagyok stb, így ha akarok, elég jól tudok kinézni (persze ez az én szubjektív véleményem).

Nincsenek rossz szokásaim, nem dohányzom, nem vagyok számítógépfüggő. Egyetemre járok, de ezen kívül még nyelvet tanulok, zeneórára járok, van kutyám, tehát elég komplex az életem, csak egy barátnő hiányzik. Hogy őszinte legyek, én meglennék egyedül is, de a társadalmi nyomás, amely rám helyezkedik azért, mert még nem volt barátnőm, elég kellemetlen.

Az egyetlen negatívum az, hogy nehezen viselem, ha valaki hülyeséget mond, esetleg nem ért a témához, amelyről beszél. Elég sokszor kijavítom az embereket, ami a tanárokkal is igen sok összetűzéshez vezetett...

Az elvárásaim relatíve nagyok, de nem az az elsődleges szempont, hogy egy lány modell alkatú legyen. Persze, fontos, hogy tetsszen nekem, de a belső tulajdonságok, legfőképpen az intelligencia a mérvadó.


Szerintetek én vagyok a forever alone mém definíciója? Kérlek, hogy fejtsétek ki válaszaitokat, köszi!


2011. nov. 30. 16:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
Na végre már valaki. Épp ideje volt egy ilyen választ is olvasni.
2011. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:

"Az az igazság, hogy jóval intelligensebb és műveltebb vagyok, mint a korosztályom 99 százaléka."


Aki ilyet kijelent, az egyáltalán nem nevezhető intelligens embernek. Tudod, minél okosabb valaki, annál inkább rájön, hogy milyen keveset is tud még...

De nem baj, védjétek csak:) A kérdező meg nyugodtam higgye el magáról, hogy mekkora májer, egy meg nem értett zseni:D Ha valóban az lenne, akkor nem lenne kíváncsi a 99% véleményére...

2011. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki hasznos választ adott! Szerencsére volt egy pár ilyen is.
2011. nov. 30. 18:34
 54/65 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont akkor lenne öntelt, ha nem lenne rá kíváncsi. Azt írta okosabb és műveltebb, nem azt, hogy nem érdekli a 99%..

Amit írt az pedig viszonyítás volt. Nem feltétlenül ő a kiemelkedő, talán a környezete nincs átlag szinten..

2011. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm mindenkinek, aki hasznos választ adott! Szerencsére volt egy pár ilyen is."


Amelyik válasz nem tetszik, az nem hasznos:) Ez már csak így szokott lenni...

2011. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
Ismét egy alap nélküli kijelentés. :)
2011. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
18:24 Nagyon korrekt válasz !
2011. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
Azt írta, hogy JÓVAL intelligensebb, mint a korosztálya 99%-a. Mégis kihez viszonyítja magát? 5 idióta csoporttársához? Vagy ismer minden korabelit? Szerintem ilyet csak egy öntelt ember jelent ki.
2011. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy olyan, aki sokat jár emberek között és van fogalma az átlagról.

Akár egy átlag IQ-t is ismerhet, ami azért eléggé egyértelmű, egy szám. Ehhez pedig a sajátját tudja viszonyítani.

2011. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:

Aha, ezek szerint a huszonévesek 99%-a analfabéta vagy pedig egy rohadt nagy zseni a kérdező. Szerintem egyik se... Miért játszod a hülyét?:) Értelmezd már kérlek ezt a mondatot: "Az az igazság, hogy jóval intelligensebb és műveltebb vagyok, mint a korosztályom 99 százaléka."

Milyen igazság?:D "jóval intelligensebb és műveltebb vagyok" Persze, persze... Maradjunk annyiban, hogy a kérdező egy szánalmas ember:) Nincs barátnője(nem is volt), ezért kitalált valami indokot, amire ráfoghatja. Ahelyett, hogy megkeresné a valódi okokat és változtatna rajtuk.

2011. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!