Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vagyok még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vagyok még mindig egyedülálló, mert tisztában vagyok a saját adottságaimmal?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy jóval intelligensebb és műveltebb vagyok, mint a korosztályom 99 százaléka. A fizikai adottságaim nem rosszak, viszont nem is a legjobbak, de mivel nagyon sokat adok a külsőmre, stílusos ruhákban járok, jó parfümöt használok, ápolt vagyok stb, így ha akarok, elég jól tudok kinézni (persze ez az én szubjektív véleményem).

Nincsenek rossz szokásaim, nem dohányzom, nem vagyok számítógépfüggő. Egyetemre járok, de ezen kívül még nyelvet tanulok, zeneórára járok, van kutyám, tehát elég komplex az életem, csak egy barátnő hiányzik. Hogy őszinte legyek, én meglennék egyedül is, de a társadalmi nyomás, amely rám helyezkedik azért, mert még nem volt barátnőm, elég kellemetlen.

Az egyetlen negatívum az, hogy nehezen viselem, ha valaki hülyeséget mond, esetleg nem ért a témához, amelyről beszél. Elég sokszor kijavítom az embereket, ami a tanárokkal is igen sok összetűzéshez vezetett...

Az elvárásaim relatíve nagyok, de nem az az elsődleges szempont, hogy egy lány modell alkatú legyen. Persze, fontos, hogy tetsszen nekem, de a belső tulajdonságok, legfőképpen az intelligencia a mérvadó.


Szerintetek én vagyok a forever alone mém definíciója? Kérlek, hogy fejtsétek ki válaszaitokat, köszi!


2011. nov. 30. 16:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
87%
Igen, forever alone. Aki ennyit és így ír magáról, az valószínűleg sokat is gondol magáról. Ezt a típust pedig a társadalom 99 százaléka (akik fölé intelligencia és műveltség szempontjából helyezed magad) nem szereti.
2011. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De még a forever alone-nak is megszégyenítő, ha hozzád hasonlítják.


Te egy egoista, okoskodó, stréber jófiú vagy, anyuci apuci kis elkényeztetett kedvence.

Neked ezért nem lesz csajod. Több tíz hozzáad hasonló embert ismerek, akikben a pozitív adottságaid ugyanúgy megvannak, csak emellett tekintettel vannak a másikra is, és tudják, hogy attól még, hogy valaki nem tud valamit, lehet értékes és lehet valaki.


Társadalmi nyomás... Pff... Neked azért kell barátnő, hogy ne legyen társadalmi nyomás amiatt, hogy nincs?


Sajnálom a leendő barátnődet. Már ha lesz ofc.


21F

2011. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha intelligensebbnek tartod magad a korosztályodnál, akkor nem az ő véleményük miatt akarnál barátnőt, mert pont semmibe vennéd őket. Szerintem ugyanolyan vagy, mint egy átlag egyetemista, csak az ember szereti saját magát felsőbbrendűnek hinni.
2011. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
Attól függ, Marilyn vos Savant vagy Polgár Judit öreg lenne-e hozzád.
2011. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, mit értesz azalatt, hogy társadalmi nyomás? Amiatt, hogy nincs barátnőd szarul érzed magad, és csakis azért, mert mások szerint az a kötelező, hogy legyen, én ugyanis erre a következtetésre jutottam. "Hogy őszinte legyek, én meglennék egyedül is, de a társadalmi nyomás, amely rám helyezkedik azért, mert még nem volt barátnőm, elég kellemetlen. " ezt a mondatot felejtsd el... legyél önálló, és ne befolyásoljon más véleménye, mert abból csak szarul jössz ki. Hidd el még a leg nyomorékabb ember is megtalálja a párját egy idő után, olyan nincs, hogy valakinek sosem lesz barátnője, csak adj neki időt, az, hogy mások siettetni akarják veled, azt szard le, ne mások véleménye érdekeljen hanem a magadé, és ha megvagy barátnő nélkül, akkor nem értem miért kell ezen görcsölnöd, hidd el akkor jön el amikor a legkevésbé sem számítasz rá.
2011. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:

Az remek. Ha egy kicsit liberálisabb lennék, akkor bejelenteném, hogy homoszexuális vagyok, és úgy legalább békén hagynának a "mikor hozol már haza egy lányt?" típusú kérdésekkel. Félreértés ne essék, nem érdekelnek a férfiak.


Érdekel a véleményetek, hiszen lehet, hogy valamelyikőtök beletartozik abba az egy százalékba. Másrészt huszonegy évesen az ember elkezd gondolkodni, hogy az elméleteivel mennyire maradt a realitások talaján, főleg ilyen helyzetben.

2011. nov. 30. 17:08
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem is való barátnő... Én nem csodálkozom, hogy nem kellesz a nőknek. Kinek kéne egy ekkora egojú, beszűkült agyú srác?
2011. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Az egoista túlzó kifejezés. Jobban szeretem az egészséges önbizalommal rendelkezőt.
2011. nov. 30. 17:10
 9/65 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, a lényegen nem változtat:) Maradj csak ilyen, több nő jut nekünk:)
2011. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
Pedig ez már nem egészséges :D 21L
2011. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!