Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vagyok még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vagyok még mindig egyedülálló, mert tisztában vagyok a saját adottságaimmal?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy jóval intelligensebb és műveltebb vagyok, mint a korosztályom 99 százaléka. A fizikai adottságaim nem rosszak, viszont nem is a legjobbak, de mivel nagyon sokat adok a külsőmre, stílusos ruhákban járok, jó parfümöt használok, ápolt vagyok stb, így ha akarok, elég jól tudok kinézni (persze ez az én szubjektív véleményem).

Nincsenek rossz szokásaim, nem dohányzom, nem vagyok számítógépfüggő. Egyetemre járok, de ezen kívül még nyelvet tanulok, zeneórára járok, van kutyám, tehát elég komplex az életem, csak egy barátnő hiányzik. Hogy őszinte legyek, én meglennék egyedül is, de a társadalmi nyomás, amely rám helyezkedik azért, mert még nem volt barátnőm, elég kellemetlen.

Az egyetlen negatívum az, hogy nehezen viselem, ha valaki hülyeséget mond, esetleg nem ért a témához, amelyről beszél. Elég sokszor kijavítom az embereket, ami a tanárokkal is igen sok összetűzéshez vezetett...

Az elvárásaim relatíve nagyok, de nem az az elsődleges szempont, hogy egy lány modell alkatú legyen. Persze, fontos, hogy tetsszen nekem, de a belső tulajdonságok, legfőképpen az intelligencia a mérvadó.


Szerintetek én vagyok a forever alone mém definíciója? Kérlek, hogy fejtsétek ki válaszaitokat, köszi!


2011. nov. 30. 16:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
Nem, hanem mert nem nézel ki jól. Hiába hiszed ezt, a lányok nem így gondolják, különben összejönnének veled, a belsődtől függetlenül.
2011. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
87%

Amennyiben komolyan úgy gondolod, hogy itt (GYAK) megtalálod a Szex-szerelem kategóriában válaszolók közt a maradék egy százalékot (aki szerinted hozzád illik), és azt sem érted, miért nincs barátnőd, akkor szerintem itt és most értékeld át mindazt, amit magadról feltételezel.

Óriási tévedésben vagy!!!


Neked azért nincs barátnőd, mert a kutyának nem kellesz!!

Úgy állítod be a dolgot, mintha a te döntésed lenne mindez, egyébként válogathatnál a lányok között, vagy nem elég jók neked.

Aha...hát persze....

Tudod, én meg elég intelligens és tapasztalt vagyok, hogy megállapítsam: ha egy fiút sorra ostromolnak a jó nők, és nyüzsögnek körülötte a csajok, akkor óhatatlan, hogy előbb-utóbb találkozzon egy olyannal, aki az igényeinek megfelel.

Még ha csak 1%, akkor is. Tudod, száz csajjal beszélgetsz, és egyről kiderül, hogy őt keresed.



Ehhez persze az kellett volna, hogy életed folyamán találkozz 100 olyan csajjal, aki hajlandó veled szóba állni.


Nyugi, ha amúgy is jobban érzed magad egyedül, mindenkinek csak szívességet teszel, ha nem csajozol. Neked ez nem megy.


Bocs, nem megsérteni akarlak, csak én is elég nehezen viselem, ha valaki ostobaságot beszél egy olyan témáról, amihez nem ért.

Nálad szemmel láthatóan ebbe a kategóriába tartoznak a lányok, az ismerkedés, és a párkapcsolatok.

2011. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:

17:21:

Honnan a búbánatos f@szomból?!

Kicsilány, te épp annyira nagyra tartod magad, még sem tudsz szöveget értelmezni?

Az első kib@szott mondatából. Onnan.


21F

2011. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:

Kedves 21-es!


Te meg mit véded?:D Ja bocs, már majdnem elfelejtettem, hogy vannak "ilyen" típusú nők is, mint te vagy...

2011. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom mi bajotok a kérdezővel, én csak ilyen férfivel állok szóba.

Aki hülye, vagy önbizalomhiányos, az nálam nem jöhet szóba.

Szerintem ha mélyen magatokba néztek ti is így látjátok. Mégis kinek kell egy olyan, aki buta? Vagy kinek kell egy olyan, aki állandóan azon problémázik, hogy milyen szar neki?

Egyedül az bosszant fel, amikor valaki okosnak képzeli magát, de sehol semmi. Ez általában süt az emberről, az is amivel kompenzálni akarják.

Az egyetlen bajom a kérdezővel az lenne, hogy még sosem volt barátnője."


Te ugyanaz vagy, mint a kérdező, csak nőstény kiadásban...

2011. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:

Inkább te nem tudod elolvasni az én válaszomat kisfiam (bocs, én vagyok az idősebb).

Műveltségről és IQ-ról írt. Ha ő valóban ennyivel intelligensebb, akkor titkolnia kellene, csak mert valakit sért? Nem, semmi szégyellnivaló nincs ebben.

Anonim oldalon pedig minek hazudozna???

Nem azt mondta, hogy ő sokkal többet ér másoknál, hogy hozzá képest mindenki nulla, azt mondta okosabb és műveltebb és mint mondtam, ez tényszerű, ha így van, akkor így van...

2011. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:
Egy próbát megért, nem? Elvéger megírni egy ilyen kérdést nem vesz igénybe pár percnél többet.
2011. nov. 30. 17:29
 28/65 anonim ***** válasza:

Akár olyan is lehet, csak engem épp nem izgat mások véleménye, és nekem van kapcsolatom :)

Szánalmas, hogy ezen az oldalon, ha valaki nem azon sír, hogy ronda, vagy hogy nincs pénze és ezért nem kell a nőknek, akkor már mindennek lehordják..

Semmi bántót nem mondott, nem sértett meg egyikőtöket sem, ti meg úgy beszéltetek vele, mint ahogy jobb helyeken az állatokkal sem.

Nektek kellene magatokba nézni.

2011. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:

"Akár olyan is lehet, csak engem épp nem izgat mások véleménye, és nekem van kapcsolatom :)" Nem irigylem az illetőt...

Az nem gond, ha valakinek egészséges önbizalma van... a kérdező viszont egy magának való, öntelt ember. De ez az Ő baja. Neki nincs barátnője:D:D:D

2011. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:

És te mi vagy áruld már el nekem? Pár mondatból mindennek leírod szerencsétlent.

Az minek képzeli magát,aki ennyiből ilyen mocskos véleményt alkot?

Mert szerintem sokkalta rosszabb, mintha valaki nem sír a tükör előtt, hanem ismeri a saját tulajdonságait. Semmi nem zárja ki, hogy a kérdező tényleg egy ilyen okos ember, akkor meg miért lenne öntelt???

Ha pedig valaki a kérdezőknek nem hisz, az teljesen feleslegesen válaszol bármilyen kérdésre is, mert csak annyiból lehet kiindulni, amit ő megad.

Van, ami számomra is hülyeség, arra nem válaszolok és kész, de azért ilyen módon ítélkezni egy ilyen jellemző miatt. Gusztustalan...

2011. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!