Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vagyok még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vagyok még mindig egyedülálló, mert tisztában vagyok a saját adottságaimmal?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy jóval intelligensebb és műveltebb vagyok, mint a korosztályom 99 százaléka. A fizikai adottságaim nem rosszak, viszont nem is a legjobbak, de mivel nagyon sokat adok a külsőmre, stílusos ruhákban járok, jó parfümöt használok, ápolt vagyok stb, így ha akarok, elég jól tudok kinézni (persze ez az én szubjektív véleményem).

Nincsenek rossz szokásaim, nem dohányzom, nem vagyok számítógépfüggő. Egyetemre járok, de ezen kívül még nyelvet tanulok, zeneórára járok, van kutyám, tehát elég komplex az életem, csak egy barátnő hiányzik. Hogy őszinte legyek, én meglennék egyedül is, de a társadalmi nyomás, amely rám helyezkedik azért, mert még nem volt barátnőm, elég kellemetlen.

Az egyetlen negatívum az, hogy nehezen viselem, ha valaki hülyeséget mond, esetleg nem ért a témához, amelyről beszél. Elég sokszor kijavítom az embereket, ami a tanárokkal is igen sok összetűzéshez vezetett...

Az elvárásaim relatíve nagyok, de nem az az elsődleges szempont, hogy egy lány modell alkatú legyen. Persze, fontos, hogy tetsszen nekem, de a belső tulajdonságok, legfőképpen az intelligencia a mérvadó.


Szerintetek én vagyok a forever alone mém definíciója? Kérlek, hogy fejtsétek ki válaszaitokat, köszi!


2011. nov. 30. 16:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
100%
Mindegy, minek nevezed magad. A lényeg az, hogy ha azt hiszed és hangoztatod(mint itt is), hogy téged egy polccal magasabbra raktak, mint másokat, akkor veszett az ügyed.
2011. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:
Általában nem hangoztatom - kiderül magától, hogy így van. Itt is csak azért írtam le, hogy megfelelő információtok legyen a kérdéses szituációról.
2011. nov. 30. 17:15
 13/65 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy művel vagy, de az intelligenciától olyan rohadt messze állsz...

pont az ilyen beképzelt hímneműek elől menekül sok lány

19/L

2011. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:
Igazából nem azért tettem fel a kérdést, hogy megkérdőjelezzétek az intelligenciámat, bár minden konstruktív hozzászólást szívesen fogadok.
2011. nov. 30. 17:18
 15/65 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom mi bajotok a kérdezővel, én csak ilyen férfivel állok szóba.

Aki hülye, vagy önbizalomhiányos, az nálam nem jöhet szóba.

Szerintem ha mélyen magatokba néztek ti is így látjátok. Mégis kinek kell egy olyan, aki buta? Vagy kinek kell egy olyan, aki állandóan azon problémázik, hogy milyen szar neki?

Egyedül az bosszant fel, amikor valaki okosnak képzeli magát, de sehol semmi. Ez általában süt az emberről, az is amivel kompenzálni akarják.

Az egyetlen bajom a kérdezővel az lenne, hogy még sosem volt barátnője.

2011. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
100%
Remek. A fő szálhoz visszakanyarodva: nem azért nincs barátnőd, mert "tisztában vagy az adottságaiddal", hanem azért, mert ezek miatt többnek hiszed magad, mint a korosztályodbeliek.
2011. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy látom nem fogod fel te okoskodó kis bu2i!Nem vagy feljebbvaló senkinél mert ismersz pár jó hangzású szakszavat.A dumád alapján meleg vagy , a melegek mondjuk szeretik is az ilyen srácokat mint te.nem kérem hogy hagyd meg nekünk a nőket mert nekik is van eszük.
2011. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%
A zsenikkel nincs semmi baj. Az okoskodókkal annál inkább, képességektől függetlenül.
2011. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
Úgy látom, kezdenek elszabadulni az indulatok. Nyugalom, emberek! Én csak egy egyszerű kérdést tettem fel.
2011. nov. 30. 17:21
 20/65 anonim ***** válasza:

Egyébként most komolyan. Honnan a búbánatos f*szomból veszitek, hogy többnek hiszi magát másoknál?

Akik butábbak nála, azoknál nyilván több is szellemileg. Akkor meg?

Mást nem említett. Ez pedig tényszerű..

Az pedig, hogy szeret kijavítani másokat inkább bátor jellemre vall, aki ki mer állni az igazáért. Bár én inkább röhögök egy olyan helyzetben, ha valaki arról beszél, amit nem ért, de embere válogatja.

2011. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!